דרוש מידע הילולת יהושע בן נון - כיפל חארת'

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אמאלה
אם אני מגיע מאשדוד אני כן עובר בחווארה?

תנו לי דרך הכי בטוחה מאשדוד לשם, מצידי שתיקח יותר זמן אבל הכי בטוחה.
ממש לא
חווארה בכלל לא בכיוון
אתה פשוט נוסע על כביש 4 ומשם עולה על כביש 5, עד שאתה מגיע לצומת אריאל, שם חונים והולכים רגלית.
כביש 5 נחשב לכביש יחסית בטוח (תראה א"א להגיד על אף כביש שזה הכי בטוח בעולם, גם בתוך י-ם או ת"א היה פיגועי ירי וכדו' רח"ל), אבל רוב תושבי השומרון משתמשים עם הכביש הזה כל יום.
בפרט שהקטע שמאחרי המחסום אחרי ראש עין עד אריאל מדובר באולי 5-7 דקות

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כביש 5 הוא אחד הכבישים הכי מרכזיים בארץ, בד"כ אין אירעוים מיוחדים בכביש הנ"לכמעט מכל מקום אפשר לעקוף את חווארה, ואם הכניסה מאובטחת אין צורך לחשוש

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אמאלה
אם אני מגיע מאשדוד אני כן עובר בחווארה?

תנו לי דרך הכי בטוחה מאשדוד לשם, מצידי שתיקח יותר זמן אבל הכי בטוחה.
א. חווארה לא באמת כ"כ מסוכן , כבר עשרות שנים שעשרות אלפי יהודים נוסעים שם מידי יום (כבר שנים ארוכות שסוללים כביש עוקף חווארה אבל עד שזה יגמר אפילו הרפורמה המשפטית כבר תעבור...)
ב. רק מי שמגיע מירושלים עובר שם .

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
א. חווארה לא באמת כ"כ מסוכן , כבר עשרות שנים שעשרות אלפי יהודים נוסעים שם מידי יום (כבר שנים ארוכות שסוללים כביש עוקף חווארה אבל עד שזה יגמר אפילו הרפורמה המשפטית כבר תעבור...)
ב. רק מי שמגיע מירושלים עובר שם .
מי שמגיע מירושלים ממש לא עובר דרך חווארה, רק אם אתה נוסע לשכם אתה עובר דרך חווארה

הנסיכה הורודה

משתמש רשום
לכל המעוניין:

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
בזמן עליית יהודים כעת לקבר יהושע בן נון, מחבל השליך אבנים לעבר העולים, כוחות הצבא עצרו אותו.
1681684591197-png.1354070

חיימקה.

משתמש רשום
קצת מאוחר אבל לפעם הבאה נכתוב
יש את מנהלת קבר יוסף שאחראית על כל הכניסות האלו כולל קבר יוסף יהושוע בן נון אלעזר ואיתמר ו70 זקנים גד החוזה נתן הנביא ועמוס הנביא ועוד
הכניסות מתנהלות עם הצבא תחת הבטחה כבדה מאד יש בכל הכניסות הכנסת אורחים (ח"י רוטל) וכו'
הכניסות לקבר יוסף זה רק ע"י אוטבוסים מוגנים שיוצאים ע"י מנהלת קבר יוסף ניתן להירשם באתר מנהלת קבר יוסף https://www.keveryosef.org/
לקבר יהושוע בן נון ניתן להגיע לבד עם הרכב עד לכניסה לכפר כמובן רק ביום שהודיעו שיש כניסה אחרת זה מסוכן ואין אבטחה הדרך עד לשם לא מסוכנת
ושאר הכניסות מתעדכנות באתר של המנהלת כל הזמן

בר נש

משתמש רשום
יש את מנהלת קבר יוסף שאחראית על כל הכניסות האלו כולל קבר יוסף יהושוע בן נון אלעזר ואיתמר ו70 זקנים גד החוזה נתן הנביא ועמוס הנביא ועוד
סליחה על הבורות, אבל באמת יש קברים ידועים לכל אלה??? (אגב, 70 זקנים של איזה תקופה? יש מצב שזה אותם אנשים מקברי הסנהדרין בסנהדריה בירושלים?!:))

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען

הילולת יהושע בן נון: אלפי מתפללים פקדו הלילה את קברו​

אלפי מתפללים פקדו הלילה את קברו של יהושע בן נון וכלב בן יפונה בכפר כיפל חארס שבשומרון | התפילה התקיימה תחת אבטחה של צה"ל וכוחות הביטחון

אלפי מתפללים יהודים פקדו הלילה (שני) את קבריהם של יהושע בן נון וכלב בן יפונה בכפר כיפל חארס בשומרון לרגל ההילולה ליהושע בן נון שמציינים היום כ"ו ניסן המיוחס כיום פטירתו.

הכניסה למתחם הקבר התקיימה בהובלת המועצה האזורית שומרון ומנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה ובליווי ואבטחת צה"ל וכוחות הביטחון.

המתפללים קראו במקום את תפילת "עלינו לשבח" שתיקן יהושע בן נון.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך האלפים שהגיעו ואמר: "ברוחו של יהושע בן נון נאמר לאויבינו כי עם ישראל חזק, איתן וירש את הארץ על אף כל האתגרים. אני מודה לכוחות צה"ל, למח"ט אפרים מורדי וייס, לקצין הגמ"ר, למשטרת מרחב שומרון, לצוות מוא"ז שומרון, לאנשי מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים במועצה בראשותו של נתנאל שניר ולאלפים שהגיעו לכבודו של יהושע בן נון"

WhatsApp-Image-2023-04-17-at-08.53.14-q54t65h5ejapel06t04tin3dbopguyn1qew5p6lzm0.jpeg

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
המבלי אין קברים בארצנו...
[אני יודע שזה בארצנו אבל זה סיכון רק לראות את הרובים שלופים של החילים
וגם קצת מרגיש שהולכים בגלל הריגוש והמצב שמסביב
אולי אני טועה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה