דרוש מידע הילד שלכם ישן בלילה רצוף??

• פותח הנושא yyff
  • פורסם בתאריך

yyff

משתמש פעיל
אולי מפחד מהחושך ומנורת לילה תעזור?
אין לידו חושך משמעותי
נשמע מוזר, אבל עבד אצלי מצוין
לקחת כמה שיני שום, לחורר אותם מעט עם קיסם, להכניס לשקית, לפזר מעט מלח
לקשור היטב , להכניס לעוד שקית
ולהניח תחת המזרן
זה סגולה או רפואה?

yyff

משתמש פעיל
הכי נראה לי הגיוני
תנסו לשאול אותו מה מציק לו
שאלנו הרבה פעמים... אין תשובה!!
אולי מציק לו משהו? אולי יש לו תולעים?
הוא לא אומר משהו ספציפי, וכל לילה הוא ואנחנו משוכנע שהיום הוא לא יקום... ואכן לא כל יום ממש הוא מתעורר, אלא מידי כמה ימים, ושללנו תולעים.
אנחנו חוששים שהוא פשוט לא ישן עמוק מידי, וכל רעש קטן מעיר אותו.
יש משהו שמחזק את השינה?

פנטה

משתמש מקצוען
שאלנו הרבה פעמים... אין תשובה!!

הוא לא אומר משהו ספציפי, וכל לילה הוא ואנחנו משוכנע שהיום הוא לא יקום... ואכן לא כל יום ממש הוא מתעורר, אלא מידי כמה ימים, ושללנו תולעים.
אנחנו חוששים שהוא פשוט לא ישן עמוק מידי, וכל רעש קטן מעיר אותו.
יש משהו שמחזק את השינה?
נראה לך שמשהו מציק לו?
כשהוא מנסה להירדם חזרה הוא שוכב רגוע או זז באי נוחות?

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אולי לעשות לו מבצע עם פרס?
הוא גדול מספיק כדי להבין.
ואם מפריע לאחרים הייתי מעבירה אותו חדר, אפילו על מזרן/שמיכה בסלון אם אין חדר נוסף. פשוט מסבירים לו בנחת שחבל, זה מפריע להם לישון...

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש 3 דברים שמפריעים לילד לישון:
1. רעב- האם אוכל טוב במשך כל היום? את כל אבות המזון?
ילד שבע ישן טוב יותר

2. אור- האם החדר חשוך לחלוטין?
לפעמים קצת אור יכול להפריע מאוד

3. קור- הוא לבוש מספיק טוב? ילדים בגיל הזה מורידים שמיכה
בירושלים ובצפון עדיין מלבישים חורפי בלילות

אבורם

משתמש פעיל
יש 3 דברים שמפריעים לילד לישון:
1. רעב- האם אוכל טוב במשך כל היום? את כל אבות המזון?
ילד שבע ישן טוב יותר

2. אור- האם החדר חשוך לחלוטין?
לפעמים קצת אור יכול להפריע מאוד

3. קור- הוא לבוש מספיק טוב? ילדים בגיל הזה מורידים שמיכה
בירושלים ובצפון עדיין מלבישים חורפי בלילות
לא כל ילד אוהב חושך גמור תלוי בילד
אפשר להציע לו לבוא לחדר של ההורים, מנסיון- זה מעולה!!
אל תפחדו מהרגלים, הם מקבלים את הצורך שלהם וצומחים הלאה
שטויות אני נתתי לבן שלי בן 3 לבוא לישון לידינו וכך כל לילה הוא קם ובא לישון לידינו, וזה מפריע לישון יחד במיטה אחת, והפוך זה מרגיל אותם לישון רק במיטה עם ההורים, ויום אחד החלטנו שאין, יותר הוא לא מגיע לישון ליד ההורים אלא במקרים חריגים וזה היה קשה לו להפסיק בהרגל הזה אבל לאט לאט הוא למד שהוא צריך לישון במיטה שלו, אז בהחלט ילד מתרגל לישון בחדר הורים, וזה מדובר שהוא היה ישן יחד איתנו לפחות חודש.

דיקדוק

משתמש מקצוען
פעם חברה הציעה לי ועזר לי מאוד: כל בזמן הייתי אומרת לו שאמא עייפה ולא לבוא בלילה למיטה של אמא וכל אחד ישן במיטה שלו..
שום דבר לא עזר, הוא היה בא, ועוד טוען שאני אזוז כי אין לו מקוםםם
עד שיום אחד אמרתי לו:: אני מסכימה לבוא אליי אבח רק מתי שיש שמש בחלון
וחפרתי לו על זה כל היום
ושלא בא כל הלילה ובא רק בבוקר- שהיה שמש בחלון... עשיתי מזה טררם אחד גדול: הפתעה טעימה, פתק של נחת לגגנת, וכןו וכו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה