עזרה הילדון מסרב להוציא את המוצץ- גם לכם זה קורה?

גלי אבן

משתמש פעיל
אני קניתי שקית של הפתעות מ'הכל בשקל' וכל בוקר היא [בת 4] הכניסה את המוצץ לקופסא מיוחדת [ שקישטנו ביחד] בה חיכתה לה הפתעה, עד ללילה של אותו יום , ככה היא נגמלה מהמוצץ ביום ואח''כ [שבועיים בערך] היא מעצמה כבר רצתה להיגמל לילה [אחרי הרבה דיבורים על השיניים, ועל כך שהיא כבר ענקייית בשביל זה,וחירטוטים על כמה טוב למוצץ שלא מוצצים אותו ] , פשוט זרקה אותו בהחלטיות לפח ולא מנענו ממנה את הצעד, למעיישה היו שלושה לילות של בכי , עוד שבוע למספד, שלוישים,וזהו שכחה:]

עין

משתמש חדש
גם אני זרקתי לבני בן ה-3, ו המוצץ גרם לו להיות מוכנס בתוך עצמו , פחות מדבר פחות שמח. ברגע שזרקנו ראינו ילד חדש שמח , משחק עם ילדים ולא שקוע במוצץ- זה היה תענוג לראות את השינוי. וכן היה שבוע של בכי בלילה ובזה זה נגמר

רחלי85

משתמש פעיל
גם אצלנו יש חמודה בת 5 וחצי שמנכסת לעצמה את המוצץ של התינוק מידי פעם. אחרי שכבר נגמלה ממנו מזמן.
בקטע הזה אני חושבת(ומניסיון) שזה תלוי בהורים עד כמה הם חזקים בהחלטה לגמול. אם אנחנו עדיין בספק וקצת מרחמים, ואין לנו כח לזה וכו'...זה לא ילך, ועדיף לחכות שיעבור לבד(וזה עובר בסוף לכולם) או שמחליטים שגומרים עם זה בבת אחת. עוברים יום יומיים מאתגרים. וזה נגמר. בהצלחה לכולנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה