היכן ניתן לקנות בגדים איכותיים לאברך?!

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
בירושלים - ב'אדון' שזה חנות בכיכר השבת.
אפשר לקנות איכותי ובזול בחו"ל :)

avital690

משתמש צעיר
אני חושבת שזה לא קשור לסוג החנות אלא קשור רק לסוג הבד
ישנם חליפות ומכנסיים שהם ויסקוזה ופולייסטר, שהם באמת נהרסים לאחר חצי שנה בערך
אבל חליפה או מכנס שהוא 50 אחוז צמר, הוא ישאר לטווח ארוך, וגם כמובן זה יתבטא במחיר, שזה יעלה יותר יקר,
אבל באמת שווה. רק שתשימי לב שמכנס עם 50 אחוז צמר הוא לא הכי נוח ללבישה לחלק מהאנשים, תלוי מה הוא מרגיש, שינסה עליו ויראה. בהצלחה

1006michal

משתמש רשום
הם בד"כ יודעים מעולה איפה קונים,
פחות הסוג שהאישה קונה להם..
לא?!
בוודאי ובוודאי שאנחנו הולכים יחד, בחיים לא אקנה לו לבד - אם הוא לא יאהב, אז יצא שכרי בהפסדי...
ואז תגיע השאלה "אז שילך לבד" אז זהו שהוא כן מעדיף לנצל את הזמן גם לזמן בילוי משותף
פשוט לנסות לקצר תהליכים, ובאמת למצוא משהו טוב

סבא ישראל

משתמש מקצוען
אני חושבת שזה לא קשור לסוג החנות אלא קשור רק לסוג הבד
ישנם חליפות ומכנסיים שהם ויסקוזה ופולייסטר, שהם באמת נהרסים לאחר חצי שנה בערך
אבל חליפה או מכנס שהוא 50 אחוז צמר, הוא ישאר לטווח ארוך, וגם כמובן זה יתבטא במחיר, שזה יעלה יותר יקר,
אבל באמת שווה. רק שתשימי לב שמכנס עם 50 אחוז צמר הוא לא הכי נוח ללבישה לחלק מהאנשים, תלוי מה הוא מרגיש, שינסה עליו ויראה. בהצלחה
בדקתי. ובאמת המכנסים של אקסוס מויסקוזה ופולייסטר ובגיר 50 אחוז צמר.

שמואל המלך

משתמש פעיל
יש בגיר עודפים בקרית גת,
מחירים ממש טובים.
בהחלט מחירים טובים
אבל מי שהוא במידות הקלראסיות לא נמוך מידי ולא שמן אז אין לו שם כלום כי אני הייתי שם כמה פעמים ולא מצאתי כלום רק מידות חריגות נשארו שם

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בהחלט מחירים טובים
אבל מי שהוא במידות הקלראסיות לא נמוך מידי ולא שמן אז אין לו שם כלום כי אני הייתי שם כמה פעמים ולא מצאתי כלום רק מידות חריגות נשארו שם
הגברים במשפחתי במידות די קלאסיות - רזים, אבל באמת גבוהים מהסטנדרט (אפילו מאוד).
וקונים שם מידי פעם דברים ממש טובים.

תות פשוט

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצה על מנטור
בעלי קונה רק שם והאיכות מעולה+++
לא דוהה בכלל
המכנסיים עם ההרכב צמר גבוה קצת נהיה משופשף מאחורה שימוש של יותר משנתיים בערך, סוג של מבריק...

אלי365

משתמש פעיל
הני מאני דרבנן דבלו מחופיא דידהו (ברכות ו, א)

רש"י -
מאני דרבנן דבלו - בגדי התלמידים שבלים מהר והם אינם בני מלאכה שיבלו בגדיהם:

מחופיא דידהו - באין המזיקים ויושבין אצלם ומתחככים בהם. חופיא לשון חופף ומפספס (שבת דף נ.) פריי"ר (חכוך) בלע"ז:

לארג'

משתמש מקצוען
הבנתי שכל הענין של דוהה או לא זה קשור להרכב הבד, ככל שיהיה בבד יותר צמר המכנס/ החליפה יותר איכותית,
זה נכון?
אני קונה מלונדון טיילור ומנטור
דווקא יותר דוהה ה50% צמר מנסיון רב,הפלוס במכנס כזה שהוא קליל
50% צמר מתחיל מ200 שקל,ומחזיק לי לכל היותר שנה.

אולי מעניין אותך גם...