היכן כדאי לעשות ביטוח חיים ונכס לצורך משכנתא?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
רק לא לבטח את הנכס דרך הבנק.
לא ניתן לרכוש שם כיסוי לנזקי צד ג. אל תוותרו על הכיסוי הזה.

yakovyo

משתמש חדש
בגדול,
ביטוח חיים עבור המשכנתא זה רק לטובת הבנק,
ולכן תמיד כדאי לעשות במקום שנותן את מחיר הכי זול.
לגבי ביטוח נכס
כאן כבד יש גם טובת הלקוח, במקרה של נזקים בנכס, או נזקים לצד ג' על ידי הנכס.
בדרך כלל הבנק יציע לעשות דרכם, אמנם מי שרוצה לזרז את המשכנתא זה יכול להיות פתרון זמני.
יש לקחת בחשבון, שביטוח דרך הבנק בדרך כלל יקר יותר, וגם הוא לא מבטח נזקים לצד ג'.
אז אם יש צורך גם בביטוח נכס, כדאי לפנות לסוכן שמכירים, ההבדל במחירים בדרך כלל בין הסוכנים לא גדול.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עם כל שיחה עם סוכן ביטוח תוודאו לשאול מהו הסכום הכולל של כל הפרמיה לכל התקופה, תופתעו איזה הפרשים יש, החברות מעלות אחרי מספר שנים ושם טמון הכלב של המחיר הזול ההתחלתי.

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
עם כל שיחה עם סוכן ביטוח תוודאו לשאול מהו הסכום הכולל של כל הפרמיה לכל התקופה, תופתעו איזה הפרשים יש, החברות מעלות אחרי מספר שנים ושם טמון הכלב של המחיר הזול ההתחלתי.
תמיד אפשר לעבור חברה לפני שהכלה מתחיל לנבח
ולהישאר שם עד שהכלב נבח שם ואז שוב פעם לעבור
בסה"כ כמה טלפונים מדי שנה/3 שנים

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
IMAGE001.JPG

אני אישית ממליצה עליו

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מכיוון שאין לי רווח מזה . אז רק אומר תעשו השוואות תראו מי הכי זול ותלכו אליו לא לפני התחייבות ממנו שהוא סוגר את הביטוח הקודם באחריות. כמה וכמה אנשים אני מכיר שבגלל לא ידעו ושילמו כפל ביטוחים בגלל המעברים.
אישית ממליץ לבדוק גם בהירשוביץ . *2004 . לא מזיק לבדוק וסיכוי גבוה שיועיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה