דרוש מידע היכן זה צומת מודיעין=שומרי החומות?

סמליל

משתמש מקצוען
לא מוצאת תמקום הזה במפה
אפשר עזרה?
דחוף לי מאודדדדדדד!!!!

צילום מסך 2023-01-04 214828.jpg

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בדרך כלל מורי נהיגה אוספים שם תלמידים. מדובר בפניה הראשונה שמאלה אחרי הכניסה למודיעין המקבילה ל443 מזרח

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בדיוק למטרה זו
איך מגיעים לשם מירושלים?

תודה
יורדים בצומת שילת והולכים ברגל כמה דקות לתוך העיר. זה רחוב שמצד ימין בתים ומצד שמאל חורשה
בתחילת הרחוב צמוד לשדרות החשמונאים יש גינה. ומשם תראו הרבה רכבי למד

סמליל

משתמש מקצוען
אבל איך אגיע לשם, אם אין לי מושג על איזה קו אני צריכה לעלות?
כל מה שאני כותבת במפה הוא כותב לי שגיאת שרת:cautious:

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תעלי על כל הקווים למודיעין עילית חוץ מ304 תרדי בצומת שילת תחצי את הרמזורים ותכנסי למודיעין זה רחוב ראשון משמאל

סמליל

משתמש מקצוען
יורדים בצומת שילת והולכים ברגל כמה דקות לתוך העיר. זה רחוב שמצד ימין בתים ומצד שמאל חורשה
בתחילת הרחוב צמוד לשדרות החשמונאים יש גינה. ומשם תראו הרבה רכבי למד
זו הפניה הזו?
צילום מסך 2023-01-04 220618.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה