טיול בחו"ל היית בוינה?? מה האטרקציה המומלצת ביותר

sara55

משתמש רשום
לסיכום מה שיוצא כאן שהמומלץ ביותר זה להתחיל את היום בארמון שנברון :)(עוד לא ברור איזה מסלול מבפנים או רק הגינה)
ומסיימים את היום בערב ובלילה בפארק פראטר בגלגל הענק:D
(y)ותודה רבה לכל המגיבים(y)
כן אנחנו עשינו ככה וזה היה מושלם!

sara55

משתמש רשום
מה זה אומר ארוחות בוקר בעצם (באוהל משה ובשפע מרקט), סנוויצים עם טונה וביצים קשות למשל? או ממש מסעדה?
ארוחת בוקר של מסעדה ממש...ישראלית חביתה(עין או אומלט עם ירקות...) עם סלט ירקות 3 סוגי ממרחים ליד(אבוקדו טונה גבינה או חומוס...)
לחמניה(לבחירה מכל המבחר שבחנות) וחלק מהמנות מגיע עם קפה או מיץ תפוזים
יש גם שקשוקה...טעים מאוד מאוד!!!! אנחנו אכלנו באהל משה בשפע לא ניסינו אבל המקומיים אמרו שגם שם טעים וזה אותו סגנון...
חוץ מזה לקחנו סנדוויצי'ים לדרך...ביצים טונה או סלמון
מחירים סבירים

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
ארוחת בוקר של מסעדה ממש...ישראלית חביתה(עין או אומלט עם ירקות...) עם סלט ירקות 3 סוגי ממרחים ליד(אבוקדו טונה גבינה או חומוס...)
לחמניה(לבחירה מכל המבחר שבחנות) וחלק מהמנות מגיע עם קפה או מיץ תפוזים
יש גם שקשוקה...טעים מאוד מאוד!!!! אנחנו אכלנו באהל משה בשפע לא ניסינו אבל המקומיים אמרו שגם שם טעים וזה אותו סגנון...
חוץ מזה לקחנו סנדוויצי'ים לדרך...ביצים טונה או סלמון
מחירים סבירים
וואו את ממש עוזרת לי עם כל האינפורמציה הזו
זוכרת אולי כמה עלו הסנדוויצ'ים בערך? אני מתחילה לחשוב שאולי לא נצטרך להכין כלום עצמאית.
אם נאכל שם ארוחת בוקר, נקנה שם סנדוויצ'ים לצהריים ונאכל ב'אלף אלף' בערב, אז אני ממש לא צריכה להביא איתי כלום מהארץ\לקנות שם מצרכים.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
וואו את ממש עוזרת לי עם כל האינפורמציה הזו
זוכרת אולי כמה עלו הסנדוויצ'ים בערך? אני מתחילה לחשוב שאולי לא נצטרך להכין כלום עצמאית.
אם נאכל שם ארוחת בוקר, נקנה שם סנדוויצ'ים לצהריים ונאכל ב'אלף אלף' בערב, אז אני ממש לא צריכה להביא איתי כלום מהארץ\לקנות שם מצרכים.
היינו בוינה במשך שבוע ולא היינו צריכים להכין כלום.
הסנדביצים והארוחות בוקר של שפע מרקט ומאפיית אוהל משה מעולים ולא מאד יקרים וארוחות ערב אפשר לאכול באלף אלף או במאה שערים

sara55

משתמש רשום
הסנדביצים והארוחות בוקר של שפע מרקט ומאפיית אוהל משה מעולים ולא מאד יקרים וארוחות ערב אפשר לאכול באלף אלף או במאה שערים
גם אנחנו לא הבאנו כלום!! הסנדוויצי'ם עלו למשל הסלמון 4.5 יורו והאחרים זולים יותר...
קנינו בוקר אחד 2 סנדוויצים ליום טיול אחד ביצים ואחד סלמון ובקבוק חצי ליטר קולה יצא לי 10 יורו...
הארוחת בוקר עולה בין 10 יורו ל 14 יורו תלוי לפי מה מזמינים
ובערב אכלנו במסעדות פעם בשרי ופעם חלבי...
הבאנו קצת חטיפים מהארץ וגם זה בקושי אכלנו כי האוכל היה טוב ומשביע!

לב של אמא

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו קנינו ארוחות בוקר וערב רק שם![שפע מרקט]
המוכרות נחמדות
מדברות עברית
והאכול מצוין וטרי!

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
יש כאן את התפריט של שפע מרקט מהאתר
התפריט בגרמנית והעליתי גם את התרגום מגוגל (לא ממש מוצלח אבל גם משהו)

קבצים מצורפים

• תפריט שפע מתורגם.pdf
    KB 653.8 · צפיות: 69
  • shefa-menü-akrte_fix.pdf
    KB 682.2 · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה