דרוש מידע הייתם שולחים את הילדה שלכם לחוג דרמה מחול והופעה ממש שווה בסוף שמנהלת בחורה בכיתה י' ובחורה בת 21?

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אחותי הולכת לחוג מטורף שעושה ילדה בכיתה ח'
מה הקשר לגיל?

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ודאי לשלוח. משלמת כמה שהן מבקשות, חוגים מטעם בית הספר הם באזור ה-300 שח נדמה לי

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
תלוי מה הרמה שם היא עושה הופעה בסוף?

דיתוש

משתמש צעיר
תלוי בילדה. בשביל ילדה שאוהבת דרמה וחולמת על במה הייתי משלמת גם מאה לחודש.
ולא משנה הגיל בכלל, אם הן טובות.

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
אני הפעלתי חוגים מכיתה ח' ועד שהתחתנתי, היה לי למעלה מ100 בנות בחוג, עשיתי הופעות מטורפות,
היה לי רישום מפוצץ.......
מהנסיון שלי, בחורות עושות חוגים בשביל כיף וסיפוק, ולא בשביל הכסף,
כך שהבנות יוצאות עם מקסימום הנאה,
מתגעגעת לחוגים שלי...........
לקחתי 45 ש"ח לחודש על 10 חודשים = 450

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
מה הייתם ממליצות לעשות שיהיה אוירה טובה?
חוץ מתפילות כמובן
את מפעילה את החוג?
אם כן אתן לך כמה טיפים:
* לא לחשוב על כסף, העיקר זה הכיף והסיפוק
* לדעת לחשבן נכון את כל הכסף ומה שאפשר לעשות לבד אז עדיף,
* בחוג עצמו חייבת נוכחות של המפעילה של החוג כל שבוע,
* לא לשחק יותר מידי עם הימים....
* העיקר בחוג לשים את הפוקוס על מקהלה ושירים, ואת הדרמה להשאיר בצד, (ברגע שזה לא המרכז הבנות אם תפקידים קטנים גם כן שותפים כל שיעור במלוא)
* להגיע על המוכן ולא לשנות דברים באמצע,
* עימוד לשיר או מקהלה: תמיד נתתי לכל בת מספר, שמתחילת שנה ועד סוף שנה זה היה המספר שלה, עשיתי מגבוה לנמוך, וכך עמדתי כלל פעם את הבנות לפי מספרים (רשמתי לעצמי קודם על דף) שהבנות לא ירגישו שאותה את אוהבת ואותה פחות אותה את שמה באמצע ואותה בפינה,
* לתת המווווווווווווווווווווווון צומת לוי, גם כשזה מעצבן, היה לי בנות שהתקשרו אלי אחרי צהריים נשארו איתי לפחות שעה אחרי החוג, אבל אהבתי וזרמתי איתם (בטלפונים עניתי מתי שהיה באלי)
* הייתי פתוחה איתם ולא הרגשתי איזה מורה או מה, אבל כשראיתי מעשים או דיבורים לא יפים הייתי אומרת להם בצחוק שלא יקלקלו לי את החוג, וצחקתי איתם...... הם ממש זרמו........
* לעמוד חזק מול האימהות שמפתות עם תשלום נוסף על תפקיד או סולו,
* להקפיד לתת סולו / מחול, לכל האלה עם התפקיד הקטן.........
* תקפידי שיהיה לכולם תפקידים, לפחות משפט אחד
* תעשי יותר שירים מדרמה, בתכל'ס זה יותר מענין את ההורים בהופעה,
ועוד..........

קיצור ולגבי ההופעה זה תורה שלימה, ותפקיד בכלל לא לעשות מי זה עסק, ולהגיד להם כמה שהיה קשה לבחור תפקיד ושהיו לפחות עוד כמה שהיו מתאימות לתפקיד ההוא..... ועשית הגרלה כדי לקבוע,
כמו כן תפקידים תביאי לכל אחת על פתק במעטפה ותבקשי לפתוח רק בבית (לא ישמעו לך ...... אבל לפחות לא יבוא לדבר על המקום..... יקח להם שבוע להירגע......)

עדי20

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אחיינית שלי בת 19 מפעילה חוג כזה ב-45 ש"ח לחודש.
זה ממש מעט. מניסיון ארוך בתחום
אני הפעלתי חוגים מכיתה ח' ועד שהתחתנתי, היה לי למעלה מ100 בנות בחוג, עשיתי הופעות מטורפות,
היה לי רישום מפוצץ.......
מהנסיון שלי, בחורות עושות חוגים בשביל כיף וסיפוק, ולא בשביל הכסף,
כך שהבנות יוצאות עם מקסימום הנאה,
מתגעגעת לחוגים שלי...........
לקחתי 45 ש"ח לחודש על 10 חודשים = 450
כנ"ל. לא הבנתי אפילו איך כיסית את ההופעה?
ולמה שבחורה לא תרוויח? אז מה אם היא בחורה...

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
זה ממש מעט. מניסיון ארוך בתחום

כנ"ל. לא הבנתי אפילו איך כיסית את ההופעה?
ולמה שבחורה לא תרוויח? אז מה אם היא בחורה...
כיסתי את ההופעה כי הרוב עשיתי לבד,
מהסרטות, עריכת הסרט, כתיבת הסיפור, כתיבת השירים (עשתה לי חברה בתשלום של 50 ש"ח לשיר )
ההוצאות הרבות היו האולפן שלא היה לי אפשרות האולם תפאורה, הגברה........ וזהו, תחזוק החוג עצמו לא עולה,

שאני אספר לכם כמה יצאי בסוף שנה?! (אל תצחקו אלי......פרייארית!! אבל הסיפוק ביב לי שווה את זה)

עדי20

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לעניין האשכול, הסכומים נעים בין 100-150 שח לחודש ויש אף יותר, תלוי כמובן באם המסגרת פרטית/ מסובסדת, רמת החוג, מספר הבנות המשתתפות בכל קבוצה ובקבוצות אחרות, ועוד משתנים נוספים.
אם יש הופעה יפה בסוף השנה ואין סבסוד מאף גורם אחר, מקובל לשלם סכום נוסף המיועד להופעה.
מעין דמי שכלול חד פעמיים.
האמת שגם כשיש סבסוד מקובל לשלם סכום קטן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה