דרוש מידע הייתם שולחים את הילדה שלכם לחוג דרמה מחול והופעה ממש שווה בסוף שמנהלת בחורה בכיתה י' ובחורה בת 21?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה ממש מעט. מניסיון ארוך בתחום
היא עושה את זה להובי, תוך כדי לימודים של בימוי והפקת אירועים.
במהלך השנה היא הרימה כמה הופעות קטנטנות וכולם היו בתשלום לכיסוי ההוצאות.
כעת הן מתכוננות להופעת סוף שנה.

החלק החשוב ביותר בעיני, זה לא ההופעה אלא ההעצמה.
הבת שלי, וכך גם חברותיה שהצטרפו לחוג יחד פשוט משוגעות עליו.
אני עצמי מופתעת מהביטחון שהן תפסו.

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
לעניין האשכול, הסכומים נעים בין 100-150 שח לחודש ויש אף יותר, תלוי כמובן באם המסגרת פרטית/ מסובסדת, רמת החוג, מספר הבנות המשתתפות בכל קבוצה ובקבוצות אחרות, ועוד משתנים נוספים.
אם יש הופעה יפה בסוף השנה ואין סבסוד מאף גורם אחר, מקובל לשלם סכום נוסף המיועד להופעה.
מעין דמי שכלול חד פעמיים.
האמת שגם כשיש סבסוד מקובל לשלם סכום קטן.
אני בשעתו לקחתי 450 ש"ח על כל החוג (ועוד הורים ביקשו הנחנות........)
עשיתי הופעה ברמות אחרות........ באודיטריום עשיתי לפחות 2 הופעות כל הופעה היה לי למעלה מ400 צופים

עדי20

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
הכל מדהים ויפה.
אבל זה עדיין סכום מחפיר, שלא משתווה אפילו לשכר עבודה של בייביסיטר.
סליחה שאני כותבת בבוטות, תארו לעצמכן שהיו מתמחרים את העבודה שלכן (ונכון שזה רק חלק ממה שאני עושה, אבל עדיין), בסכומי רצפה כאלה.
אולי זה היה מזמן, ואולי מקובל באזורים שלכם לשלם כאלה סכומים, ואולי הציפיות מראש נמוכות מחוג כזה זול.
אבל עדיין...

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
הכל מדהים ויפה.
אבל זה עדיין סכום מחפיר, שלא משתווה אפילו לשכר עבודה של בייביסיטר.
סליחה שאני כותבת בבוטות, תארו לעצמכן שהיו מתמחרים את העבודה שלכן (ונכון שזה רק חלק ממה שאני עושה, אבל עדיין), בסכומי רצפה כאלה.
אולי זה היה מזמן, ואולי מקובל באזורים שלכם לשלם כאלה סכומים, ואולי הציפיות מראש נמוכות מחוג כזה זול.
אבל עדיין...
אם תרצי אשלח לך באישי מקהלה אחת מההופעה שלי, רק שתביני את הרמה, לדעתי ההופעות שלי היו ברמה אחרת!!
וכן הייתי בחורה לא הייתי צריכה אז כסף, היה לי סיפוק לא נורמלי........ עד היום כשאני חושבת על זה אני מתגעגת........

עדי20

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
מאמינה לך שהיה מדהים. שמחה בשבילך:)
עדיין לא מבינה את הנכונות שלך לעבוד כל כך קשה ללא תמורה בסיסית
אבל לא צריך לפתח את הדיון, כנראה נקודות המבט שלנו שונות

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
מאמינה לך שהיה מדהים. שמחה בשבילך:)
עדיין לא מבינה את הנכונות שלך לעבוד כל כך קשה ללא תמורה בסיסית
אבל לא צריך לפתח את הדיון, כנראה נקודות המבט שלנו שונות
בתור מבט של אישה זה באמת נשמע מופרך,
אבל בתור בחורה מאוד אהבתי את זה,
חוץ מי זה שהייתי היחידה בכיתה שהיה לי כסף אישי....... שאז זה היה פחות מקובל......... אז לגמרי עוד הרגשתי עשירה,
אבל אספר לך כמה עשיתי על שנה שלימה? 15,000

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השאלה היא מתי זה היה, כי היום אני לא חושבת שתמצאו בת בתיכון שמוכנה לעשות חוג בכזה מחיר,
וזה נשמע שהשקעת המוווווון, אז שאפו לך :)

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
השאלה היא מתי זה היה, כי היום אני לא חושבת שתמצאו בת בתיכון שמוכנה לעשות חוג בכזה מחיר,
וזה נשמע שהשקעת המוווווון, אז שאפו לך :)
זה מאוד תלוי מה הבחורה רוצה מהחוג שלה? אם היא בא לעשות כסף?!
או שבא להנות ולתת הנאה לבנות בחוג.......?!
(מי שרוצה כסף יכולה גם לעשות מילוי מקום כמוכרת או במעון, בטוחה שיעשו מי זה יותר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה