פנאי הייתם מעוניינים לשכור סירה כזאת בקיץ?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
ביקשו ממני לשאול במקום שיש ציבור חרדי גדול,
נראה לכם מתאים? הציבור יתלהב?
זה מגיע בתיק גדול עם כל החלקים הדרושים כולל ווסט הצלה תקני , יש גדם שמגיע בתיק עם גלגלים כמו טרול נוח לנשיאה
אין ביטוח והם מחתימים כל משפחה על הסרת אחריות
ברשמי זה מיועד לשמוש רק באגם כמו בכינרת ואסור לשמוש בים
המחיר לא נקבע אבל זה יהיה מחיר אטרקטיבי במיוחד
האחריות שלהם להשכרת סירה תקינה עם כל האביזרים
על תקר/פנצ'ר משמוש סביר הם לא מחייבים כלום
על קרע שלא ניתן לתיקון יש חיוב כל שהוא.
מה חושבים כאן?

נ.ב יש כמה וכמה דגמים משייט 1 ועד קייאק 3 אנשים מבוגרים.

קייאק.jpg

shir4

משתמש פעיל
נשמע מגניב
אבל לא שווה כי רק להוריד סירה כזאת לחוף עולה בין 50 ל100 ולשנע אותה באוטו עוד סיפור

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אמרו לי למקד, צריך לזה רכב, מתאים כמעט ורק לאגם הכינרת, המחיר יהיה אטרקטיבי ממש, לגבי בטיחות זה לא שונה מכל אבוב גדול שנכנסים איתו למים, הקייאקים האלה מאוד בטוחים לשימוש אבל לא להשתולל איתם ויש להם את כל התקנים הנדרשים לשימוש סביר

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חוקית אסור להוריד סיות בים רק בחופים המיועדים לכך וזה המחיר שגובים לסירה
לא חייבים ללכת לחוף מוכרז. ואז שום פקח לא יראה אותך.
ואל תתחילו לשים לי פרצופים כועסים. כי זה לא נתון בידיים שלי, ואנחנו נוקטים את כל צעדי הבטיחות האפשריים.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
חוקית אסור להוריד סיות בים רק בחופים המיועדים לכך וזה המחיר שגובים לסירה
שאלתי ואין שום תשלום על קייאק מתנפח, בנוסף מתברר שיש עוד כמה מקומות שניתן להשתמש בזה כמו בירקון ובנחל הירדן במקומות לא סוערים

shir4

משתמש פעיל
ואל תתחילו לשים לי פרצופים כועסים. כי זה לא נתון בידיים שלי, ואנחנו נוקטים את כל צעדי הבטיחות האפשריים.
תעשו מה שאתם רוצים מאחד שהלך לחוף לא מוכרז עם אופנוע ים וקבל דוח של 1500 שח

גאונה

משתמש מקצוען
תעשו מה שאתם רוצים מאחד שהלך לחוף לא מוכרז עם אופנוע ים וקבל דוח של 1500 שח
על מה הדוח? על כניסה בחוף לא מוכרז, או על נסיעה באופנוע ים בלי לשלם (לא הבנתי על מה בדיוק, ולמי התשלום)?
היה לך רשיון לאופנוע?

סבא ישראל

משתמש מקצוען
חייבים ללכת לחוף מוכרז
וממש לא חייבים לשים פרצוף כועס על מה שהוא לא לדעתי

shir4

משתמש פעיל
על מה הדוח? על כניסה בחוף לא מוכרז, או על נסיעה באופנוע ים בלי לשלם (לא הבנתי על מה בדיוק, ולמי התשלום)?
היה לך רשיון לאופנוע?
על כניסה עם אופנוע בחוף לא מוכרז ובטח שהיה לי רישיון

לא לפרסום

משתמש פעיל
אמרו לי למקד
לדעתי לא מיקדת מספיק.
על תקר/פנצ'ר משמוש סביר הם לא מחייבים כלום
על קרע שלא ניתן לתיקון יש חיוב כל שהוא.
מה זה השכרה?
צריך לזה רכב, מתאים כמעט ורק לאגם הכינרת, המחיר יהיה אטרקטיבי ממש,
איפה תשכיר?לא ליד הכינרת?נראה לך שמישהוא יבא אליך רק להשכיר...ויסחוב וישתמש ויחזיר.לא אמרתי שלא ילך בכלל אבל לדעתי מאוד מסורבל...[לדעתי כולם הבינו פה שזה למכירה]ואם באמת הכוונה לכך תמקד טוב טוב את השאלה בשביל לשמוע חוות דעת מדויקת....

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הרבה ממקרי הטביעה בכנרת קרו דווקא מסירות מתנפחות כאלו או אחרות
פחד אמיתי לקחת אחריות על דבר כזה
נגיד שמשפחה ללא אחריות לוקחת את הסירה
וח''ו קורה משהו
לא רוצה לחשוב מה ירגיש משכיר הסירה אח''כ
גם אם חוקית הסיר ממנו אחריות , ולא סתם יש כזה סעיף...

הבעיה בכנרת שלכאורה אין גלים ומה הבעיה, אבל פתאום אתה מוצא את עצמך עמוק בתוך הים
וד' ישמור איך זה נגמר

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
תודה רבה על התגובות העברתי להם סיכום שהם יחליטו.
בתחילת חודש תמוז הם נסעו לכינרת ונתנו למתרחצים באחד החופים לנסות את הקייאקים ומי שניסה מאוד התלהב.
ובלי קשר למסוכנות של קייאק, הכינרת מסוכנת לכולם תמיד אם לא מכירים את השעות הבטוחות לרחצה ולשייט
בדף ההוראות שהם יתנו אם זה יפעל כתוב שאם יש רוח נגדית כפי שיש בכינרת בשעות אחרי הצהרים לא לנסות לחתור לחוף, מרימים את המשוטים לתוך הקייאק ונותנים לרוח לעשות את שלה, הכי גרוע מגיעים בסוף לחוף הנגדי של עין גדי.

לעוף גבוה

משתמש חדש
תודה רבה על התגובות העברתי להם סיכום שהם יחליטו.
בתחילת חודש תמוז הם נסעו לכינרת ונתנו למתרחצים באחד החופים לנסות את הקייאקים ומי שניסה מאוד התלהב.
ובלי קשר למסוכנות של קייאק, הכינרת מסוכנת לכולם תמיד אם לא מכירים את השעות הבטוחות לרחצה ולשייט
בדף ההוראות שהם יתנו אם זה יפעל כתוב שאם יש רוח נגדית כפי שיש בכינרת בשעות אחרי הצהרים לא לנסות לחתור לחוף, מרימים את המשוטים לתוך הקייאק ונותנים לרוח לעשות את שלה, הכי גרוע מגיעים בסוף לחוף הנגדי של עין גדי.
נשמע מפחיד מידיייי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה