אטרקציה הייתם היום בעולים לירושלים?

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
@ייחיאל קודם כל יישר כח גדול על ההפקה וההשקעה!
היינו אתמול בבוקר, היה יפה מאוד, אבל העומס בלתי נתפס.
מובן למה התורים למתקנים נסגרים חצי שעה לפני הסגירה כדי לפנות את כולם, אבל הבעיה כשחצי מהמשפחה (הבנות) במופע - אין לבנים מה לעשות, היה את הקרקס הקולומביאני 5 דק' ולאחר מכן 5 ד' את האחים קהן וזהו.
לספארי כיף לא הצלחנו בכלל להכנס מהעומס. למשקפות גם לא ניגשנו כלל, כך יצא שבקושי יכלנו להפיק משהו מהאירוע. גם הבלרינה לא עבדה על הבוקר כראוי.
אבל עדיין ניכרת ההשקעה ויש לנו הצעת ייעול אחת חשובה ביותר שחייבים לעשות אותה.

זה לא הגיוני שאנשים עומדים ונדחפים חצי שעה-40 דק' לפני תחילת המופע רק בשביל מקום,
אתם חייבים להוסיף ברכישת הכרטיסים אפשרות לבחור מקומות באולם למופע ושלום על ישראל!! כל אחד יש לו מקום שמור וכך ייגמר הסיפור העצוב וההזוי הזה של דחיפות בלי סוף, ילדים שנרמסים וסכנת חיים ושמירת מקומות שמעצבנת את כולם.
כל אחד יכול להתנהל לאיטו ויודע שמקומו שמור. ונגמור את הסאגה המיותרת הזו.

ושוב, תודה רבה על ההשקעה ועל הפקת האירוע.
תודה רבה.
אסביר כאן ואקווה שכולם יבינו.
לא שייך לחלק מקומות ישיבה באולם מכמה סיבות:
1. רכישה משולבת דרך טלפון ואתר אינטרנט
2. במופע רגיל שמוכרים מקומות משלמים יותר כסף על מקומות טובים כאן המופע לא עולה כסף ואנשים יתמרמרו למה הם נדפקו עם מקום
3. אפשרות של בחירת מקום תחייב סתם רוכשי כרטיסים שלא תכננו להיכנס למופע לבזבז מקומות
ובלי קשר להכל גם בארועים עם מקומות מחולקים יש סיפורים מכאן ועד אמריקה
אני לא מחנך ולא פדגוג אבל חושב שאם כולם יפנימו את יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך הבעיה תיפתר אבל כנראה שזה יקרה רק כשיבא משיח

חשוב לדעת שבניגוד לעבר היום גם כשהאולם מלא אנחנו לא סוגרים דלתות ומי שבא בראש פתוח ומסכים לעמוד במופע או לשבת על מדרגות ולהצטופף יכול לעשות את זה ללא הפרעה ולהגיע למופע ברגע האחרון

י מ

משתמש פעיל
אפשר אולי לחלק את התשלום לשתים:
כרטיס רגיל 15 ש"ח
כרטיס+ מופע יציע 20 ש"ח
כרטיס+ מופע אולם 25 ש"ח
בלי מספר כסא עצם זה שיכנסו לאולם רק מי שיש לו כרטיס יחסוך הרבה לחץ

חשוב לדעת שבניגוד לעבר היום גם כשהאולם מלא אנחנו לא סוגרים דלתות ומי שבא בראש פתוח ומסכים לעמוד במופע או לשבת על מדרגות ולהצטופף יכול לעשות את זה ללא הפרעה ולהגיע למופע ברגע האחרון
וזה מעולה- אם הייתי יודעת מראש הייתי נכנסת בשניה האחרונה .
נכנסתי חצי שעה מראש כי פחדתי שלא יתנו להכנס בכלל...

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עדיין מפעילים מוזיקה בעוצמה מטורפת בכל המתחם?
זו הסיבה שלא הלכנו השנה...
בהחלט יכלו להנמיך את המוזיקה של הרקע לחצי, אין סיבה שלא יהיה מקום אחד אפילו מעט רגוע יותר.

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה.
אסביר כאן ואקווה שכולם יבינו.
לא שייך לחלק מקומות ישיבה באולם מכמה סיבות:
1. רכישה משולבת דרך טלפון ואתר אינטרנט
2. במופע רגיל שמוכרים מקומות משלמים יותר כסף על מקומות טובים כאן המופע לא עולה כסף ואנשים יתמרמרו למה הם נדפקו עם מקום
3. אפשרות של בחירת מקום תחייב סתם רוכשי כרטיסים שלא תכננו להיכנס למופע לבזבז מקומות
ובלי קשר להכל גם בארועים עם מקומות מחולקים יש סיפורים מכאן ועד אמריקה
אני לא מחנך ולא פדגוג אבל חושב שאם כולם יפנימו את יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך הבעיה תיפתר אבל כנראה שזה יקרה רק כשיבא משיח

תודה רבה על ההתייחסות והתגובה,
באמת חשבתי להציע את מה שכתבו פה:
אפשר אולי לחלק את התשלום לשתים:
כרטיס רגיל 15 ש"ח
כרטיס+ מופע יציע 20 ש"ח
כרטיס+ מופע אולם 25 ש"ח
בלי מספר כסא עצם זה שיכנסו לאולם רק מי שיש לו כרטיס יחסוך הרבה לחץ

וזה מעולה- אם הייתי יודעת מראש הייתי נכנסת בשניה האחרונה .
נכנסתי חצי שעה מראש כי פחדתי שלא יתנו להכנס בכלל...

או עוד הצעה:

להשאיר את הכניסה לאולם פתוחה כל הזמן ופשוט שאנשים יזרמו ולהשמיע תקליט ברקע - אין שמירת מקומות או משהו כזה
כך יימנע הדוחק הנוראי בכניסה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
להשמיע תקליט ברקע - אין שמירת מקומות
ומהכרותך עם הקהל הקדוש, הם פשוט ישמעו לעניין
אגב, אני חושבת שבשמירת מקום-שניים, זה הגיוני
יותר זה לא
אני נכנסתי עם כל המשפחה, התיישבנו, אבל לשירותים יצאו שניים שניים
כי לא חושבת שנכון ואפילו למראית עין לתפוס כ"כ הרבה מקומות.

לא לפרסום

משתמש פעיל
תודה...
טוב לדעת לשנה הבאה....

USHER

משתמש מקצוען
בעייני ראיתי סדרנים מונעים מנשים להכנס בטענה שהאולם מלא.

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
תודה רבה על ההתייחסות והתגובה,
באמת חשבתי להציע את מה שכתבו פה:

או עוד הצעה:

להשאיר את הכניסה לאולם פתוחה כל הזמן ופשוט שאנשים יזרמו ולהשמיע תקליט ברקע - אין שמירת מקומות או משהו כזה
כך יימנע הדוחק הנוראי בכניסה
נראה לכם שאנחנו סוגרים בין המופעים כי אנחנו נהנים להתעלל באנשים?
אנחנו סוגרים כי צריך לתקן דברים, לנקות וכו'

בסייעתא דשמיא

משתמש צעיר
בהחלט יכלו להנמיך את המוזיקה של הרקע לחצי, אין סיבה שלא יהיה מקום אחד אפילו מעט רגוע יותר.
היינו היום ומאוד היה כיף שהמוזיקה היתה מאוד נמוכה והיה בהחלט סביבה נעימה בכל הבנין בפנים.

בסייעתא דשמיא

משתמש צעיר
כן, גם אנחנו השתתפנו היום יום רביעי במחזור בוקר (10-14) ב'עולים לירושלים' - 8 ,-

נהננו רק לראות את המתקנים היפים (אגב, בשילוט נכתב שהמתקנים נסגרים חצי שעה לפני הסגירה , והיום משום מה הם נסגרו 40 דקות לפני הסגירה וחבל...)

המוזיקה ברקע השלימה מאוד את החוויה.

היינו ונהנו מפינת הליטוף ומהמראות והמיצגים של החיות למיניהם , מאוד מרשים ומאורגן,
רק אם אפשר בהדרכה לצוות במקום שיאפשרו צילומים לילדים ולמשפחות ע"י המיצגים היפים.

השנה המופע היה עם מסר עוצמתי לתורה, ללימוד התורה, כראוי לתחילת זמן,
אך אשמח להסבר איך התורה קשורה לכל הפעלולים של אנשים שאינם חובשי כיפות , ואיך מסבירים את זה לילדים שמחר מתחילים שנה חדה בחיידרים ?????
ב"ה יש בציבור החרדי מספיק תוכניות ואמנים שונים (כמו שהביא את אחים קהן, יש את יוני וייס ויש עוד רעיונות....)
(זה כמו שמגיעים אנשים לאירוע של סיום הש"ס ובמקום לשמוע דרשות על התחזקות והצטרפות למעגל הלמודים הם מקבלים סקירה על נותני החסויות למיניהם כמעט לאורך כל האירוע, נכון שזה חלק מהענין אבל הכל צריך להיות בפרופורציה)

בענין שמירת המקומות למופע המרכזי , לא היה שום שילוט ואיזכור לכל זה , אפשר ללמוד ממירון שיש כריזה אוטומטית מאז פתיחת האולם ועד לתחילת המופע כולל כיתוב ע"ג המסכים שאין לשמור מקומות, ואז אלו שתפסו לא יצרחו..... על מי שנכנסה למתחם של המקומות שלהם........

הקליעה למטרה והתחרויות היה מאוד חוויתי ומעניין לילדים.

הארטיקים בכניסה היה מאוד מוצלח ובפרט ביום כזה חם....

תודה מיוחדת לצוות ההפקה ועירית ירושלים ולראש העיר מר משה ליאון (שגם פגשנו אותו שם) על הרעיון הכביר ועל הרגשיות של ההתאמה וההתחשבות בציבור (כמו שבמופע רובוטיקה היה מאוד עדין ומוצלח לעומת שנה שעברה)
וגם כשמסתובבים שם אתה מרגיש שאתה שווה ואתה זכאי להשתתף באירועים כאלו בחסד ולא כמו שבעיריות אחרות זורקים איזשהו אבן או עצם לציבור החרדי....

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען

מונטיפיורי

משתמש פעיל
אך אשמח להסבר איך התורה קשורה לכל הפעלולים של אנשים שאינם חובשי כיפות , ואיך מסבירים את זה לילדים שמחר מתחילים שנה חדה בחיידרים ?????
גם אנחנו הרגשנו כך זה עוול לא יתואר לנשמות ילדינו. למי היה חסר במופע כל כך יפה הרקדנים המטופשים האלו??
מה הקשר בין אוריתא לכאלו ריקודים???
אנחנו מתחרטים על כל דקה שראינו כזה מופע..

TIKTUK

משתמש צעיר
לדעתי היה מיותר לשים להם כיפות בכלל
מה אכפת לי אם הם אתיופים / חילונים או חרדים?
בטח שאכפת. לי ולעוד אחרים מאוד אכפת מה הילדים רואים ומריחים!
יש לזה ריח גויי: הלבוש, השיער, הרגליים היחפות והתנועות, והבטן שנגלתה כשהם התהפכו
היה אפשר לדלג על הלוליינים לגמרי, לא היה מוריד מערך ההופעה כלום

פרפר

משתמש מקצוען
@ייחיאל היינו כל המשפחה ופתאום קלטנו שעל מישהו אחד לא שילמנו (כנראה בהזמנה לא חישבנו בטעות את בן ה-3). יש איזו אפשרות להעביר תשלום? למי?

האלמוני

משתמש מקצוען
יש לי כרטיס אחד שלא השתמשו בו, מי שרוצה יכול לשלםלי ובכך 'לקנות' את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה