אטרקציה הייתם היום בעולים לירושלים?

יווחג

משתמש חדש
אנחנו גם היינו היום באנו מרחוק והיה ממש שווה!!
הספקנו לונה פארק 2 מתקנים קרקס ,משקפות תלת מימד, הרקדה שהבנות ממש נהנו
והלכנו חצי שעה קודם למופע והיה לנו בקלות מקום בשורות הראשונות
נהננו מאוד!!

דף גמרא

משתמש פעיל

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני חושבת שעם ילדים גדולים 7+ יותר נהנים שם. אפשר לשחרר אותם בלי ללכת בקבוצות
את המופע לדעתי צריך לקצר ולהוריד את כל התוכן הרוחני שלו שמודבק בדבק מדריכות לפעלולים .
עד שזזתי עם הקטנות + חמותי המבוגרת הספקתי פינה לקטנטנים, הגלגל בחוץ+ מופע . הבוגרים יותר הספיקו גם מתקנים ותחרויות

בובונה

משתמש פעיל
גם ביתרלנד אנחנו מפיקים. אשמח לשמוע ביקורת
אוההההה
קטסטרופה, זה המילה!
על ביתר לנד יש לי הרבה הרבה ביקורת, הלוואי שרק ישמעו לנו כי ניסיתי כבר כמה שנים לדבר ואפילו לשלוח מכתב מתוך הרגשות החמות של 'לחכות בתור' 3 שעות!!!!!! כן אמיתי! ובמקרה היותר טוב שעתיים!! עם בנות קטנות שנעבאך כל רצונם זה רק להנות מההזדמנות שניתנה להן ע"י הצמיד שקיבלו בדואר ואין לו כל משמעות! ואסביר: אין שום פיקוח ולו המינימלי ביותר בכניסה על הנכנס/ת לא צמידים ולא בנים/ת וכך מידיעה ברורה יוצא שיש הרבה שמגיעים פעמיים ויותר, למה לא?! גם לפני צהריים וגם אחרי.... יש המון מחוץ לעיר שמאודדד נהנים מ'ביתר לנד' על חשבון אלו שגרים בעיר(אמור להיות כך)
ותמיד אני שואלת את עצמי איך זה שהם עדיין לא למדו את המינימום: לבדוק כרטיסים, ובכך לפחות יגבילו את האנשים באופן הוגן.
אני למדתי 1) לשלוח את הבנות הגדולות לבד שיעמדו בתור בשמש הקופחת כמה שיש להן כח וסבלנות,,,
2) בזמן 'בנים' יש הרבה פחות עומס משום שהנשים מגיעות גם עם עגלות וגם עם הקטנטנים לרבות בנים וגם בגילאים מתקדמים.
3) לא לצפות לכלום כולל כלום כולל כלום, וללכת רק עם גדולים ולא קטנים שמשתגעים יחד עם האמהות לחכות בתור בשמש וד"ל
(תמיד אני שומעת מאמהות אחרי זה מילים חריפות מאוד על ביתרלנד שאני התייאשתי כבר, מבינה אותם מאוד כי מי שלא ניסה לעמוד בשמש שעתיים עם ילדים ותינוקות ואפילו גדולות שזה גם ליצנות ממש... לא יבין! )
המלצתי וממש לא רק, שמעתי מהרבה, לגבות מחיר מינימלי מכל אחד ואולי כך ישתנה משהו ולא יהיה לגמרי ליצנות אחת גדולה מכל ביתר וחוץ מפרסומת ענקית לראש העיר זה כלום אחד גדול!(ואולי באמת זה מטרתו...)

לעומת עולים לירושלים, אין להשוות...... הלוואי והיה דומה לעשירית מההפקה של 'עולים לירשלים'!
היה מהמם!! גם השנה מאוד נהנינו....הפקה מיוחדת, ממוזגת, מתקדמת בקיצור ממש מאלף!
נהנינו מאוד במופע 'היהלום' היה מרגש, יהודי ועם מסר חזק! עם כל הטכנולוגיה המושלמת, לי אישית הפריע שדווקא באמצע נושא רוחני שכזה נכנסים לוליינים חילוניים.... מערבבים אור וחושך... כאילו מה?! מדברים על התורה שאין כמוה ועל אהבת התורה וכד' ופתאום מופיעים לך על הבמה אנשים שהם כך רק בגלל שאין להם תורה....
(שוב, לי אישית זה קצת צרם, מצד שני ממש אהבתי שזה היה רובו רוחני ומרגש ממש בביצוע מ-י-ו-ח-ד)

נערך לאחרונה ב:

rivkar

משתמש מקצוען
אני חושבת שפשוט צריך לחלק את מופע היהלום ל2:
מופע על קבלת תורה ואהבת התורה..
ומופע לוליינים..
ושכל אחד יכנס לחלק שמתאים לו..
(זה תכלס באמת 2 מופעים ללא שום קשר שנדבקו ביחד)

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
@ייחיאל
היינו אתמול בבוקר, נהננו מאד
הגענו מחוץ לירושלים ב-09:45, התנהלתם בחכמה שנתתם להכנס ולנוח כבר אז, ולא השארתם אותנו להדחס מחוץ לשערים עד 10:00.
הגדולים התחילו עם הבלרינה (שהיתה מאכזבת, שימשה כקרוסלה, ולא עלתה וירדה כמנהג הבלרינות), והקטנים נכנסו לג'ונגל, הם נהנו לראות את החיות בגודל כמעט אמיתי, והתלהבו מההקרנה של החיות.
כמובן הפינת ליטוף....
משם הלכנו למשקפות, ותפסנו תור, היינו בנגלה הראשונה.
אחרי ארוחת בוקר הגברים הלכו למופע המרכזי, והשאר התפזרו במחתם. הקרקס היה יפה מאד (היה חסר שם סדרנים שינווטו כניסה ויציאה, כי זה הווה מעט סכנה המסה נכנסה ויצאה בכניסה אחת)
המופע היה מדהים. אגב, למה חסמו בתחילה את הכניסה ליציעים לפני שהאולם התמלא ? אני מלכתחילה הלכתי ליציע, היה שם נהדר.
מיכאל ויגל היה נהדר, כתמיד, הילדים נהנו לזהות אותו.
גם בת השנתיים וחצי היתה מרותקת לאפקטים ולפעילות, ובכלל הרעיון של הכנסת ס"ת בהתחלה, הכניס את הקטנים להתלהבות מול ארוע שהם מכירים.

היה מקסים, מקסים תודה לכם, ולעיריית ירושלים

אגב, המלצה לשנה הבאה לשנות את שעות המופעים שלא יהיה עם הסיום
השילוב הקטלני של סיום הארוע יחד עם סיום המופע, וחסימת חלק מחדרי השירותים כדי להפנות את הקהל החוצה יצר לחץ הזוי בחדרי השירותים :(

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@ייחיאל קודם כל יישר כח גדול על ההפקה וההשקעה!
היינו אתמול בבוקר, היה יפה מאוד, אבל העומס בלתי נתפס.
מובן למה התורים למתקנים נסגרים חצי שעה לפני הסגירה כדי לפנות את כולם, אבל הבעיה כשחצי מהמשפחה (הבנות) במופע - אין לבנים מה לעשות, היה את הקרקס הקולומביאני 5 דק' ולאחר מכן 5 ד' את האחים קהן וזהו.
לספארי כיף לא הצלחנו בכלל להכנס מהעומס. למשקפות גם לא ניגשנו כלל, כך יצא שבקושי יכלנו להפיק משהו מהאירוע. גם הבלרינה לא עבדה על הבוקר כראוי.
אבל עדיין ניכרת ההשקעה ויש לנו הצעת ייעול אחת חשובה ביותר שחייבים לעשות אותה.

זה לא הגיוני שאנשים עומדים ונדחפים חצי שעה-40 דק' לפני תחילת המופע רק בשביל מקום,
אתם חייבים להוסיף ברכישת הכרטיסים אפשרות לבחור מקומות באולם למופע ושלום על ישראל!! כל אחד יש לו מקום שמור וכך ייגמר הסיפור העצוב וההזוי הזה של דחיפות בלי סוף, ילדים שנרמסים וסכנת חיים ושמירת מקומות שמעצבנת את כולם.
כל אחד יכול להתנהל לאיטו ויודע שמקומו שמור. ונגמור את הסאגה המיותרת הזו.

ושוב, תודה רבה על ההשקעה ועל הפקת האירוע.

אמא4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי למשהו יש למכור כרטיסים למחר אחה"צ?

משה10 משה10

משתמש פעיל
היינו אתמול אחה"צ והיה מדהים
הילדים הספיקו כמעט הכל והתורים היו בסדר גמור
הבנים נכנסו מהר לתור של המשקפות והג'ונגל
הבנות הלכו לבד גם כן לכל החוויות
ואף אחד לא התלונן על תורים חריגים
היה מצוין ונהנינו מכל רגע

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עדיין מפעילים מוזיקה בעוצמה מטורפת בכל המתחם?
זו הסיבה שלא הלכנו השנה...

י מ

משתמש פעיל
לגבי ביתרלנד לקחת לי את המילים מהפה
הילדים בביתר מתחלקים לשתים אלו שמסגולים לעמוד מינימום שעתיים בתור לכל מתקן- הם הולכים לביתרלנד פעמיים ואפילו שלוש (אני מכירה אישית 10 ילדים שהיו השנה 3 ימים)
לעומת ילדים שלא מסוגלים ומראש מותרים ולא מגיעים לביתר לנד
חייבים לקחת סכום סמלי כמו באלעד וכמו בעולים לירושלים
אני ישלם בשמחה 20 ש"ח לילד כדי לא לראות את העצב של מי שלא הולך ולשמוע את סיפורי הבלהות של מי שכן הלך ל6 שעות והספיק 3 מתקנים.(בעולים לירושלים תוך שעה הם עלו על 4 מתקנים)
אוההההה
קטסטרופה, זה המילה!
על ביתר לנד יש לי הרבה הרבה ביקורת, הלוואי שרק ישמעו לנו כי ניסיתי כבר כמה שנים לדבר ואפילו לשלוח מכתב מתוך הרגשות החמות של 'לחכות בתור' 3 שעות!!!!!! כן אמיתי! ובמקרה היותר טוב שעתיים!! עם בנות קטנות שנעבאך כל רצונם זה רק להנות מההזדמנות שניתנה להן ע"י הצמיד שקיבלו בדואר ואין לו כל משמעות! ואסביר: אין שום פיקוח ולו המינימלי ביותר בכניסה על הנכנס/ת לא צמידים ולא בנים/ת וכך מידיעה ברורה יוצא שיש הרבה שמגיעים פעמיים ויותר, למה לא?! גם לפני צהריים וגם אחרי.... יש המון מחוץ לעיר שמאודדד נהנים מ'ביתר לנד' .

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
@ייחיאל
היינו אתמול בבוקר, נהננו מאד
הגענו מחוץ לירושלים ב-09:45, התנהלתם בחכמה שנתתם להכנס ולנוח כבר אז, ולא השארתם אותנו להדחס מחוץ לשערים עד 10:00.
הגדולים התחילו עם הבלרינה (שהיתה מאכזבת, שימשה כקרוסלה, ולא עלתה וירדה כמנהג הבלרינות), והקטנים נכנסו לג'ונגל, הם נהנו לראות את החיות בגודל כמעט אמיתי, והתלהבו מההקרנה של החיות.
כמובן הפינת ליטוף....
משם הלכנו למשקפות, ותפסנו תור, היינו בנגלה הראשונה.
אחרי ארוחת בוקר הגברים הלכו למופע המרכזי, והשאר התפזרו במחתם. הקרקס היה יפה מאד (היה חסר שם סדרנים שינווטו כניסה ויציאה, כי זה הווה מעט סכנה המסה נכנסה ויצאה בכניסה אחת)
המופע היה מדהים. אגב, למה חסמו בתחילה את הכניסה ליציעים לפני שהאולם התמלא ? אני מלכתחילה הלכתי ליציע, היה שם נהדר.
מיכאל ויגל היה נהדר, כתמיד, הילדים נהנו לזהות אותו.
גם בת השנתיים וחצי היתה מרותקת לאפקטים ולפעילות, ובכלל הרעיון של הכנסת ס"ת בהתחלה, הכניס את הקטנים להתלהבות מול ארוע שהם מכירים.

היה מקסים, מקסים תודה לכם, ולעיריית ירושלים

אגב, המלצה לשנה הבאה לשנות את שעות המופעים שלא יהיה עם הסיום
השילוב הקטלני של סיום הארוע יחד עם סיום המופע, וחסימת חלק מחדרי השירותים כדי להפנות את הקהל החוצה יצר לחץ הזוי בחדרי השירותים :(
תודה רבה
המלצות נכונות חלקם יושמו כבר אתמול אחה''צ וחלקם ייושמו בעתיד

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לגבי ביתרלנד לקחת לי את המילים מהפה
הילדים בביתר מתחלקים לשתים אלו שמסגולים לעמוד מינימום שעתיים בתור לכל מתקן- הם הולכים לביתרלנד פעמיים ואפילו שלוש (אני מכירה אישית 10 ילדים שהיו השנה 3 ימים)
לעומת ילדים שלא מסוגלים ומראש מותרים ולא מגיעים לביתר לנד
חייבים לקחת סכום סמלי כמו באלעד וכמו בעולים לירושלים
אני ישלם בשמחה 20 ש"ח לילד כדי לא לראות את העצב של מי שלא הולך ולשמוע את סיפורי הבלהות של מי שכן הלך ל6 שעות והספיק 3 מתקנים.(בעולים לירושלים תוך שעה הם עלו על 4 מתקנים)
תודה רבה על הביקורת שלכם ושל הביקורת שהגבתם עליה
יש התעקשות של העירייה שם לא לקחת כסף. אבל הביקורת נכונה נחשוב על פתרונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה