טיול הייתם בצפון איטליה? אשמח שתכנסו

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אשמח להמלצות לטיול לצפון איטליה
נחיתה במילאנו ומשם הכול פתוח ( שואפים להגיע לדולמיטים יותר בכיוון של טיול כוכב)
רכב? רכבות? אוטובוסים?
איפה יש מסעדות כשרות?
איפה כדאי ללון
והכי חשוב איפה כדאי לעשות שבת במילאנו/ ונציה
תודה מראש לעונים ולטורחים!

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היינו שם לפני שנתיים
נסענו עם קבוצה- אידיאל טורס
הגיעו הרבה אנשים לאכול במלון שהתארחנו- my kosher בקאנזיי

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
@פנינה 99 ראיתי שרשמת שעשיתם טיול כוכב, אשמח לקבל את התוכניה שלכם, יעזור לי ממש!

עץ תפוח

משתמש רשום
הייתי שם לפני שנה היה מטורף.
התחלנו את הטיול בונציה (לילה אחד) אח"כ נסענן לדולימיטים עם רכב ל3 לילות ושכרנו כמו צימרים דרך הר בי אנד בי.
לדעתי אין מה לעשות בונציה יותר מום אחד.
לגבי הכשרויות כל אחד נוהג אחרת .
אנחנו הבאנו אוכל מהבית.
בונציה תזהרו מאוד מכייסים,ראינו מול עינינו ....תשמרו טוב על התיקים.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הייתי שם לפני שנה היה מטורף.
התחלנו את הטיול בונציה (לילה אחד) אח"כ נסענן לדולימיטים עם רכב ל3 לילות ושכרנו כמו צימרים דרך הר בי אנד בי.
לדעתי אין מה לעשות בונציה יותר מום אחד.
לגבי הכשרויות כל אחד נוהג אחרת .
אנחנו הבאנו אוכל מהבית.
בונציה תזהרו מאוד מכייסים,ראינו מול עינינו ....תשמרו טוב על התיקים.
באיזה השכרת רכב בחרתם?
איך הכבישים? היה קל להתנייד?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
היינו שם לפני כמה חודשים בחורף נחתנו בחמישי לילה במילאנו ברגמו נסענו לונציה עד מוצ"ש אנחנו הבאנו אוכל מהבית אבל אפשר להזמין שם סעודות בחב"ד יש שם עירוב אני לא יודע אם זה עירוב יותר מבסיסי בשבת לא לפספס את התפילה של בית הכנסת האיטלקי שם מאוד יפה צריך להירשם מראש אנחנו לא נרשמנו קצת דיברו איתנו והכניסו (זה רק מטעמי ביטחון) אחרי זה נסענו לסירמיונה יישוב ליד אגם גארדה ביום ראשון טיילנו באזור כל מיני מפלים ומסלולים והאגם כמובן ביום שני עלינו לדולמיטים לשלג בערך שעה וחצי נסיעה נוף מטורף אני מאמין שעכשיו עוד יותר יפה בחורף הכל לבן
לגבי רכב אנחנו שכרנו בחברת DIFFERENTAL היה בסדר גמור קיבלנו רכב חדש הם לא בתוך השדה אבל הם מגיעים לקחת אותך (שום חברה אין לה חניון בשדה רק משרדים ואז נוסעים עם אוטובוס) הם נותנים רכב שטוף אבל צריך להחזיר שטוף או לא להחזיר שטוף בתשלום לדעתי שווה לשלם זה שווה את הלחץ של היום האחרון (מנסיון)
שים לב שהמידע לגבי הרכב רלוונטי לברגמו לא למלפנסה
המחירים באופן כללי להשכרת רכב די זולים
בוונציה אין כניסה לרכבים אנחנו הגענו מאוחר כשכבר לא היה אוטובוסים ונאלצנו לחנות אחרי הגשר ביוקר (35 יורו ליום) אבל אם מגיעים בשעה סבירה עדיף לחנות במסטרה בזול ואפילו בחינם לפעמים ולקחת אוטובוס או רכבת
לינה אנחנו שכרנו דירות גם בוונציה וגם בסירמיונה דרך ארביאנבי שם אפשר להתכתב עם בעל הדירה לפני שאתה סוגר זה היה מאוד קריטי בוונציה שהיינו צריכים לבדוק שאין בעיות של שבת (אורות שנדלקים קוד דיגיטלי) הוא השיג לנו במיוחד מפתח מכני וגם סגרנו אתו על מחיר ליומיים עם שעות צק אין וצק אאוט אחרים
באופן כללי שמתי לב שאם רוצים דירות עדיף ארביאנבי מבוקינג
בהרבה אתרים קראנו שאין מה לעשות בוונציה יותר מכמה שעות אנחנו היינו יומיים לא בטוח שמיצינו לדעתי הסיבה להמלצה הזאת זה בגלל שרוב התיירים מגיעים לטיול יום בלי לינה בוונציה אתה בעיקר הולך על הרגליים קצת נוסע בסירה ולכן אם אין לך מקום לנוח אתה די מהר מתעייף (כל הזמן מדרגות וגם מרצפות רחוב לא כ"כ נוחות)
אבל לינה בוונציה יותר יקרה ממקומות אחרים

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היינו שם לפני כמה חודשים בחורף נחתנו בחמישי לילה במילאנו ברגמו נסענו לונציה עד מוצ"ש אנחנו הבאנו אוכל מהבית אבל אפשר להזמין שם סעודות בחב"ד יש שם עירוב אני לא יודע אם זה עירוב יותר מבסיסי בשבת לא לפספס את התפילה של בית הכנסת האיטלקי שם מאוד יפה צריך להירשם מראש אנחנו לא נרשמנו קצת דיברו איתנו והכניסו (זה רק מטעמי ביטחון) אחרי זה נסענו לסירמיונה יישוב ליד אגם גארדה ביום ראשון טיילנו באזור כל מיני מפלים ומסלולים והאגם כמובן ביום שני עלינו לדולמיטים לשלג בערך שעה וחצי נסיעה נוף מטורף אני מאמין שעכשיו עוד יותר יפה בחורף הכל לבן
לגבי רכב אנחנו שכרנו בחברת DIFFERENTAL היה בסדר גמור קיבלנו רכב חדש הם לא בתוך השדה אבל הם מגיעים לקחת אותך (שום חברה אין לה חניון בשדה רק משרדים ואז נוסעים עם אוטובוס) הם נותנים רכב שטוף אבל צריך להחזיר שטוף או לא להחזיר שטוף בתשלום לדעתי שווה לשלם זה שווה את הלחץ של היום האחרון (מנסיון)
שים לב שהמידע לגבי הרכב רלוונטי לברגמו לא למלפנסה
המחירים באופן כללי להשכרת רכב די זולים
בוונציה אין כניסה לרכבים אנחנו הגענו מאוחר כשכבר לא היה אוטובוסים ונאלצנו לחנות אחרי הגשר ביוקר (35 יורו ליום) אבל אם מגיעים בשעה סבירה עדיף לחנות במסטרה בזול ואפילו בחינם לפעמים ולקחת אוטובוס או רכבת
לינה אנחנו שכרנו דירות גם בוונציה וגם בסירמיונה דרך ארביאנבי שם אפשר להתכתב עם בעל הדירה לפני שאתה סוגר זה היה מאוד קריטי בוונציה שהיינו צריכים לבדוק שאין בעיות של שבת (אורות שנדלקים קוד דיגיטלי) הוא השיג לנו במיוחד מפתח מכני וגם סגרנו אתו על מחיר ליומיים עם שעות צק אין וצק אאוט אחרים
באופן כללי שמתי לב שאם רוצים דירות עדיף ארביאנבי מבוקינג
בהרבה אתרים קראנו שאין מה לעשות בוונציה יותר מכמה שעות אנחנו היינו יומיים לא בטוח שמיצינו לדעתי הסיבה להמלצה הזאת זה בגלל שרוב התיירים מגיעים לטיול יום בלי לינה בוונציה אתה בעיקר הולך על הרגליים קצת נוסע בסירה ולכן אם אין לך מקום לנוח אתה די מהר מתעייף (כל הזמן מדרגות וגם מרצפות רחוב לא כ"כ נוחות)
אבל לינה בוונציה יותר יקרה ממקומות אחרים
תודה רבה על התשובה המפורטת!
אנחנו נוחתים במלפסנה... מעניין מה קורה שם
אם אמצא משו טוב כמובן אמליץ בלנד

נערך לאחרונה ב:

כבשה ורודה

משתמש צעיר
השכרת רכב באיטליה אפשר להשיג במחירים ממש טובים דרך אוטו יורופ,
שם יש השוואת מחירים.
אבל חשוב לבחור בחברות בינלאומיות ולא האיטלקיות, יותר אמינות למיטב ידיעתי.
לשים לב אם ידני או אוטומטי.
במלפנסה אפשר לקחת את הרכב ישירות, לא צריך לנסוע (תלוי באיזה טרמינל נוחתים)

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
השכרת רכב באיטליה אפשר להשיג במחירים ממש טובים דרך אוטו יורופ,
שם יש השוואת מחירים.
אבל חשוב לבחור בחברות בינלאומיות ולא האיטלקיות, יותר אמינות למיטב ידיעתי.
לשים לב אם ידני או אוטומטי.
במלפנסה אפשר לקחת את הרכב ישירות, לא צריך לנסוע (תלוי באיזה טרמינל נוחתים)
תודה!
הזמנתם דרך האתר הזה? זה מניסיון?

כבשה ורודה

משתמש צעיר
תודה!
הזמנתם דרך האתר הזה? זה מניסיון?
כן. קבלנו המלצה ממישהו ששכר מהם פעמים רבות,
נחשבים חברה אמינה.
אנחנו הזמנו רכב של באדג'ט והיה ממש בסדר.
ממש חשוב להוסיף ביטוח ביטול השתתפות (כתוב באותיות מאירות עיניים אם יש או אין)

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
כן. קבלנו המלצה ממישהו ששכר מהם פעמים רבות,
נחשבים חברה אמינה.
אנחנו הזמנו רכב של באדג'ט והיה ממש בסדר.
ממש חשוב להוסיף ביטוח ביטול השתתפות (כתוב באותיות מאירות עיניים אם יש או אין)
באיזה אתר אתה מזמין לא כזה חשוב העיקר חברת ההשכרה שימו לב שיש חברות באיטליה שדורשים רישיון בינלאומי זה עולה 8 ש"ח באופטיקה הלפרין וחבל להיתקע בגלל זה
מומלץ לבדוק ביקורות בגוגל על הסניף הספציפי כי גם אם יש לו שם של חברה בינלאומית בסוף זה זכיין מקומי (לקחת בחשבון שהביקורות בגוגל נכתבים ע"י הלא מרוצים בדר"כ אפשר לבדוק את אופי הביקורות אם למשל עיקר הביקורות הם שאנשים נתקעו בגלל שלא היה להם כרטיס אשראי אז פשוט תביאו כרטיס אשראי עם מסגרת אבל אם הסגנון הוא שלקחו כסף על שריטות קטנות וכו אם זה הרבה תלונות הייתי מתרחק)
לגבי ביטול השתתפות לעשות בחברת ההשכרה זה הכי בטוח אבל זה מקפיץ את המחיר פי כמה וכמה לעשות דרך אתרי ההזמנות לדעתי לא מומלץ אם יקרה משהו מאוד קשה להוציא מהם את הכסף
אני בדרך כלל עושה דרך ביטוח הבריאות זה יחסית זול (6-7 יורו ליום) ויש לך אחרי זה עם מי לדבר ובעברית (אני באופן אישי לא נזקקתי לביטוח הזה אבל יש לי חבר שעכשיו קיבל מהם 400 יורו על שריטה קטנה שגבו ממנו בבאדג'ט בברגמו)

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
באיזה אתר אתה מזמין לא כזה חשוב העיקר חברת ההשכרה שימו לב שיש חברות באיטליה שדורשים רישיון בינלאומי זה עולה 8 ש"ח באופטיקה הלפרין וחבל להיתקע בגלל זה
מומלץ לבדוק ביקורות בגוגל על הסניף הספציפי כי גם אם יש לו שם של חברה בינלאומית בסוף זה זכיין מקומי (לקחת בחשבון שהביקורות בגוגל נכתבים ע"י הלא מרוצים בדר"כ אפשר לבדוק את אופי הביקורות אם למשל עיקר הביקורות הם שאנשים נתקעו בגלל שלא היה להם כרטיס אשראי אז פשוט תביאו כרטיס אשראי עם מסגרת אבל אם הסגנון הוא שלקחו כסף על שריטות קטנות וכו אם זה הרבה תלונות הייתי מתרחק)
לגבי ביטול השתתפות לעשות בחברת ההשכרה זה הכי בטוח אבל זה מקפיץ את המחיר פי כמה וכמה לעשות דרך אתרי ההזמנות לדעתי לא מומלץ אם יקרה משהו מאוד קשה להוציא מהם את הכסף
אני בדרך כלל עושה דרך ביטוח הבריאות זה יחסית זול (6-7 יורו ליום) ויש לך אחרי זה עם מי לדבר ובעברית (אני באופן אישי לא נזקקתי לביטוח הזה אבל יש לי חבר שעכשיו קיבל מהם 400 יורו על שריטה קטנה שגבו ממנו בבאדג'ט בברגמו)
תודה רבה!
עוד שאלה שלא כל כך קשורה אבל אולי אתם יודעים... יש פלטה מתגלגלת כזו, אפשר לעלות אותה לטרולי במטוס? או שרק למזוודה בבטן...
תודה!

מלאת אהבה

משתמש חדש
הדבר החשוב ביותר בהשכרת רכב זה לצלם את הרכב מכל הכיוונים מיד עם קבלת המפתחות, ובעיקר את מד הדלק והקילומטר בלוח השעונים.
אנחנו שכרנו רכב בונציה , ועלינו לצפון.
ורק לאחר שהחזרנו את הרכב גילינו שחוייבנו על שרשרות שלג לגלגלים( בתמוז:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ) ועל דלק , למרות שהחזרנו מיכל יותר מלא ממה שקיבלנו.
למזלנו היו לנו את כל התמונות , וגם שכרנו דרך חברת אופרן ככה שגם חסכנו את כל התקשקשויות עם חברת ההשכרה.
למותר לציין שקיבלנו בחזרה את מלוא הסכום

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תודה רבה!
עוד שאלה שלא כל כך קשורה אבל אולי אתם יודעים... יש פלטה מתגלגלת כזו, אפשר לעלות אותה לטרולי במטוס? או שרק למזוודה בבטן...
תודה!
לא נראה לי שאמור להיות עם זה בעיה להעלות את זה למטוס אבל אני לא יודע
דרך אגב אנחנו חיממנו את האוכל בשבת עם נרות חימום ללילה ונרות נשמה בבוקר והיה מוצלח

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא נראה לי שאמור להיות עם זה בעיה להעלות את זה למטוס אבל אני לא יודע
דרך אגב אנחנו חיממנו את האוכל בשבת עם נרות חימום ללילה ונרות נשמה בבוקר והיה מוצלח
רגע רגע איזה רעיון גאוני!
איך עשיתם את זה?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מאוד פשוט ללילה לשים על הגז ומתחת לזה נרות חימום חשוב לתת מרווח של 2 אצבעות בין נר לנר כדי שלא יתלקח
לבוקר 3-4 כוסות אספרסו ומתחת לזה 3-5 נרות נשמה תלוי בגודל הסיר
חשוב שהאוכל יבעבע לפני ההנחה על הנרות
מבלי להכנס לדיון ההלכתי במצב כזה לא לוקחים ומחזירים באמצע שבת רק להשהות על האש מכיון שזה לא גרופה וקטומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה