דרוש מידע הייתם במג'יקס בבין הזמנים?? עמוס שם???

עבמית

משתמש פעיל
מישהי אמרה לי שלמחזיקי כרטיס יש
עולה 40 ש"ח לכרטיס
עדיין זה קיים?
היום עשיתי קנייה ביש עם הכרטיס אשראי שלהם
ובקבלה היה ספח שכתוב עליו שיש לי זיכוי לכרטיס בארבעים שח ליום ראשון כ''ד אב. אז מסתבר שיש אפשרות לקנות כרטיס במחיר הזה אם כי יש לברר האם זה רק ליום ראשון והאם זה מוגבל בכמות (נראה לי שהיה כתוב שם עד שלושה כרטיסים אבל אני לא בטוחה).
היי עכשיו אני רואה שיש פרסומת למבצע בפרוג...

נערך לאחרונה ב:

עבמית

משתמש פעיל
לא נראה לי שצריך לקנות משהו. יש כאן בפורום פרסומת שלהם, תעייני בה.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
שימו לב שזה רק לחצי יום

כריות נוגט

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אפשר לנסוע עם האוטובוס של דיסיטי?
הוא מגיע קרוב למג'יקאס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה