הייתי בפריז וגם ברומא...

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מרים יעל, לפי הציורים נראה שגם ראית את שבעה פלאי תבל... ;)
בכנות, עשית לי חלושעס
ציורים פשוט בליגה אחרת, את מעולה!!!

כמובן שאת רוב העבודות בתיק עבודות לא הצלחתי לראות בגלל הסינון היקר שלי,
וחבל לי מאוד.

מרוב שאת טובה, זאת פעם ראשונה שאני מצליחה לראות איזשהו יופי בסגנון מנגאי! (לא סובלת אותו בעיקרון)
הילד שמסתכל על העץ - משגע!! הצביעה... רק לי זה הזכיר קצת את הסגנון של @ליבליב מיודעתינו?
והציור האחרון של הנערת סמינר הזאת - פשוט מטורף!! צביעה אלופה אלופה, לא נופל בכלום מכמה ציורים בתיקיית ההשראות שלי. תוכלי לפרט קצת על הצביעה? התרשמתי עמוקות.

ולסיום, אהבתי מאוד בכל הציורים שלך את הרגליים - את עושה אותן חינניות ודקות,
ומגיעה לפירוט יפה כמו שאר חלקי הגוף, מה שבדר"כ חלש מאוד אצל מאיירים אחרים.

זהו, אני בטוחה שאת הולכת להיות אחת מהשמות הגדולים,
יש לך כישרון ענק!
בהצלחה

סרה בולאג

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סתם ככה לא אהבתי את הרעיון של קומיקס לנערות, אבל הציורים שלך באמת מותק. רק תסבירו לי למה נערות צריכות קומיקס יעודי אם ממילא הן קוראות גם קומיקסים לילדים, לקטנטנים, לפעוטות ולרכים נולדים? אוף!!! זאת בושה לאינטלגנציה של בית יעקב.

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
סתם ככה לא אהבתי את הרעיון של קומיקס לנערות, אבל הציורים שלך באמת מותק. רק תסבירו לי למה נערות צריכות קומיקס יעודי אם ממילא הן קוראות גם קומיקסים לילדים, לקטנטנים, לפעוטות ולרכים נולדים? אוף!!! זאת בושה לאינטלגנציה של בית יעקב.
כשעושים קומיקס במחנה זה בשביל "הקטע" ולא בשביל לעודד קריאה...

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מרים יעל, לפי הציורים נראה שגם ראית
והציור האחרון של הנערת סמינר הזאת - פשוט מטורף!! צביעה אלופה אלופה, לא נופל בכלום מכמה ציורים בתיקיית ההשראות שלי. תוכלי לפרט קצת על הצביעה? התרשמתי עמוקות.
וואהווווו רונית תודה רבה! חיממת את ליבי ביום קיץ מזיע... :)
הצביעה היא במברשות מים של מנגה, אני לא ממש יודעת איך לפרט... להעלות שכבות יעזור?

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואהווווו רונית תודה רבה! חיממת את ליבי ביום קיץ מזיע... :)
הצביעה היא במברשות מים של מנגה, אני לא ממש יודעת איך לפרט... להעלות שכבות יעזור?
כן ממש!!
תודה לך

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@ronitg @ההדס בבקשה...
1סקיצה.jpg
2אינק.jpg
3צבע.jpg
4צל.jpg
5אור.jpg
פינישים6.jpg

כבי צישינסקי

סטודיו רץ. כל אתר תותח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
וואו!!!!!!!! אלופה מדהימה אחת!!
איזה כיף שחזרת! מחכות לעוד המווווווווווווווווווווון ציורים ותעלי תמיד שלבי צביעה .
עוזר מאד!

כבי צישינסקי

סטודיו רץ. כל אתר תותח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
בדיוק בגלל זה הן צריכות קומיקס בשביל עצמן!

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
סתם, לא באמת. אבל מרגיש לי כאילו הסתובבתי בכל כך הרבה מקומות ועכשיו אני חוזרת------
(מוזיקה דרמטית בבקשה )
לפורום השווה בעולם!
(קצת מורל מה יש?)

בקיצור,

הייתה שנה ארוכה. מסיבות שאינן בשליטתי (סוג איתני טבע, כוחות האופל, כזה סוג של אינן בשליטתי) לא יכולתי לעשות הרבה דברים. לדוגמא לא יכולתי לאייר את הטור של ולדר, ולא יכולתי לכתוב כאן השכם וערב תלונות, ולא יכולתי לשתף ציורים שממש התרגשתי מהם!

אבל ---הכמות של הדברים האחרים שעשיתי- די מפצה על זה. והאמת שתכננתי קאמבק מטורף עם בר מתוקים, ומשחקי חברה, והופעות של אמנים אורחים-------
אבל אז היה איזה אשכול עם קריקטורה על שואה והפיוזים הים-תיכוניים שלי קפצו ואלצו אותי להיחשף בטרם עת. אבל בואו נעמיד פנים שזה לא קרה. אז @אבימי @שולמית באואר וכל השאר, שתפו פעולה, כן?

וכעת לחדשות בהרחבה:

ראיתי שיש כמה משתמשים שזוכרים את הטראראאאאאאםםםםםםם שעשיתי בשנה שעברה על קומיקס לנערות, וקיבלתי כל מיני מבטים ורמיזות מלאי משמעות, שיוצא מהם כאילו- נראה- שלכאורה שכחתי את הבלגן שעשיתי, אז לכן אני אזים את השמועות כאן ועכשיו:

בשנה החולפת עבדתי קשה מאד על כתיבת עלילה לקומיקס, והמצב כרגע הוא שאני חיה 24/7 עם עוד 6-7 דמויות במוח הצפוף גם ככה שלי . אבל אני לא מתלוננת, נחמד לנו.

ו----ברוך ה'!! גבירותיי ורבותיי~!! ✨ שמחה לבשר שיש כיוון מאד מאד טוב, יש כבר פרקים ראשונים מוכנים- למרות שאני ממש לא יכולה לפרסם שום דבר עדיין, ואי"ה בקרוב מאד הסיפור יתחיל להתפרסם בבמה מתאימה, תחת הטייטל 'קומיקס לנערות'! וכן, מה שאתם שומעים זה את משק כנפי ההיסטוריה. (או ההיסטריה. אפשר שניהם:rolleyes:)

נורא מצטערת שאני לא יכולה עדיין להרחיב.
אבל שתדעו.
עבדתי על זה, לא התבטלתי.

מה עוד חדש? הכל יראה חיוור עכשיו, אבל כן- תנו הצצה בתיק העבודות שלי... סידרתי שם את העניינים וזה די קריא. יחסית. תחליטו אתם.
עשיתי קצת פרויקטים, בעיקר ספרי לימוד וחוברות לימוד (כי אני תומכת בחינוך מאד. גדלתי על חינוך.), מדור חדש ב'מרכז העניינים', ועוד כל מיני דברים נחמדים!

בקיצור-
היה נחמד להתעדכן אתכם! ספרו בתגובות מה דעתכם על האיורים האלו, (ועל השאר שאעלה אי"ה באשכולות הבאים, כדי להרוויח לייקים:cool:) כדי שאדע אם באמת השתפשפתי או שאני עפה על עצמי בלי מצפן.
קיץ נעים לכולם!
צפה בקובץ המצורף 365755
צפה בקובץ המצורף 365756
צפה בקובץ המצורף 365757 צפה בקובץ המצורף 365758
צפה בקובץ המצורף 365759
צפה בקובץ המצורף 365760
צפה בקובץ המצורף 365761
צפה בקובץ המצורף 365762
Aהפורום אכן נהיה שווה שחזרתם שוב

אולי מעניין אותך גם...