עזרה היה באג בפורום נשים! הוראות לחברות הפורום.

מצב
הנושא נעול.

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ניסיתי להיכנס לפורום ו-הופ, כתוב לי פרטי.
נבהלתי וניסיתי לחשוב מה קרה פתאום כי כבר כמה וכמה ימים שבכלל לא נכנסתי לפורום הזה... אז למה שינדו אותי פתאום?!
נס שה' שם לי בראש מחשבה - שניה לפני שליחת הודעה פרטית למנהלות - לבדוק אם יש כאן איזה עדכון כלשהו...
חזר לי הדם לפנים ;) :eek:
(האמת שהמחשבה עלתה לי גם בגלל שכמה דק' קודם שמתי לב דווקא אצל מישהי אחרת שירד לה הפס האדום ;) והיה לי מוזר עליה.)

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למה אצלי עדיין לא סדרו?
כמה שעות ששלחתי את הבקשה

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחכה ג"כ להצטרפות :)
ואני לא גומרת לחשוב מה קרה אתמול באמצע היום, ומה פשעתי...
אין לכן מה לחכות
תלחצו על הצטרפות לקהילה ותציינו שהייתם בעבר בפורום
יותר הגיוני שכל אחת תלחץ לחיצה אחת מאשר המנהלות ירוצו אחרי הניקיות שרוצות להצטרף

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
אין לכן מה לחכות
יותר הגיוני שכל אחת תלחץ לחיצה אחת מאשר המנהלות ירוצו אחרי הניקיות שרוצות להצטרף
לחצתי קודם ,ברור, ומעדכנת פה אם זה יעזור אולי :)

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אין לכן מה לחכות

ברור
זה עשיתי דבר ראשון.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה