הידעתם שיש תרופות שמעוררות קוליטיס

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מכירה מישהו, קרוב משפחה, שייש לו קראהן או קוליטיס, לא זוכרת איזה מהם
הוא בדיאטה מאוד קפדנית ומוגבלת.
מותר רק תבלינים מסוימים- מלח, פפריקה, מעט פלפל שחור
רק שמן זית
רק קישוא, מלפפון ועוד כמה ירקות, בטטות, תפו"א
ועוד הרבה הגבלות
הוא כבר הרבה זמן עם הדיאטה הזו [כמה שנים] וככל שחולף הזמן מותר לו קצת יותר
תכל'ס הוא לא סובל מתסמיני המחלה ולא נוטל תרופות, בזכות הדיאטה הזו.
נשמע קצת פחות קשוח מהדיאטה הנ"ל, אבל מוכיח שיש בזה משהו.

מאירלה

משתמש מקצוען
רפסאל זה כמו מים ואימוראן זו תרופה קו ראשון דהיינו שהמחלה לא היתה ככ קשה ואין ראיה למקרים רציניים יותר

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה מישהי שלקחה בקביעות כימותרפיה (במצבים קשים נותנים את זה לדיכוי מע' החיסון), הגיעה לחוסר תפקוד מוחלט, אשפוז ממושך של מס' חודשים, והייתה מועמדת לניתוח כריתת מעי ה"י.
פנתה לטיפול טבעי (בעיקר שיקום המעי ע"י מיצי ירקות, ואח"כ חזרה איטית לתזונה בריאה מוגבלת). כיום היא בריאה לחלוטין. בעקבות חוויית הריפוי שלה החליטה ללמוד את התחום וכיום היא מלווה ומטפלת בחולי קוליטיס (וקרוהן).

אישית כששמעתי את הסיפור הזדעזעתי כמה היד קלה על ההדק במתן כימו', ובכריתת מעי, כשבעצם מדובר במצב שניתן לטפל בו בצורה טבעית ולהגיע לרמיסיה מוחלטת ושיקום רירית המעי.

לצערי הכרתי אישית אדם יקר מאוד שנפטר מקורונה בגלל דיכוי מע' החיסון ע"י תרופות נגד קוליטיס (קיבל 3 חיסונים אבל מע' החיסון שלו כ"כ נפגעה מהתרופות שלא פיתח נוגדנים).

ממליצה מאוד לכל מי שרוצה לעזור לעצמו לברר יותר על הנושא (אישית לא עוסקת בזה, אבל אשמח להפנות למטפלות טובות ואמינות שאני מכירה).

ענינית

משתמש פעיל
רפסאל זה כמו מים ואימוראן זו תרופה קו ראשון דהיינו שהמחלה לא היתה ככ קשה ואין ראיה למקרים רציניים
נכון, מנסיון אישי ארוך וכואב של קוליטיס
בנוסף: לגבי הנורופן ולגבי דיאטות: אני לאחר טיפול ארוך ומגוון ולאחר לידה הגעתי לתקופת רגיעה. בד"כ תקופות כאלה לא החזיקו אצלי מעמד לזמן ארוך והקוליטיס התפרצה תמיד שוב. כעת כבר תקופה ארוכה שאני רגיעה ואני בהחלט מקשרת את זה לתזונה - מטעמי הנקה אני מתנזרת כבר תקופה ארוכה בדיוק מסוגי התזונה שנכתבו לעיל (קמח לבן, חלבי וחומצי) וכן באופן כללי לא אוכלת כמעט מתובל ואכן הקוליטיס בשקט
לאחרונה, יש לי החמרה בתסמינים וזאת לאחר שלקחתי במשך כמעט שבוע נורופן פורטה (כמו שכתבו כאן למעלה) ולאחר התרופפות במשמעת העצמית בנוגע לאוכל...

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אומרים שגם שמרים יכולים לעורר קרוהן וקוליטיס

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הכלל , כל מה שמעובד, ולא הגיע כך מהטבע - עלול לגרום נזק.

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מה השינוי העיקר?
על מה צריך להתמקד?
אשמח מאד לתשובה
תודה רבה
סליחה על ההקפצה

אבל היות והמחלות האלו הם שונים בין אחד לשני כך שגם ההשפעה של התזונה שונה מאוד

הייתי ממליץ להתנזר לגמרי מקמחים כולל שמרים וממוצרי חלב

רואים נפלאות

כל העניין עם הירקות והפירות יש גרסאות לכאן ולכאן ואם קליפה ובלי קליפה
כך שמאוד לא ברור ולא בטוח שזה מה שמעלה את מדדי הדלקת

שלמה הלפרין

משתמש חדש
מכירה מישהי שלקחה בקביעות כימותרפיה (במצבים קשים נותנים את זה לדיכוי מע' החיסון), הגיעה לחוסר תפקוד מוחלט, אשפוז ממושך של מס' חודשים, והייתה מועמדת לניתוח כריתת מעי ה"י.
פנתה לטיפול טבעי (בעיקר שיקום המעי ע"י מיצי ירקות, ואח"כ חזרה איטית לתזונה בריאה מוגבלת). כיום היא בריאה לחלוטין. בעקבות חוויית הריפוי שלה החליטה ללמוד את התחום וכיום היא מלווה ומטפלת בחולי קוליטיס (וקרוהן).

אישית כששמעתי את הסיפור הזדעזעתי כמה היד קלה על ההדק במתן כימו', ובכריתת מעי, כשבעצם מדובר במצב שניתן לטפל בו בצורה טבעית ולהגיע לרמיסיה מוחלטת ושיקום רירית המעי.

לצערי הכרתי אישית אדם יקר מאוד שנפטר מקורונה בגלל דיכוי מע' החיסון ע"י תרופות נגד קוליטיס (קיבל 3 חיסונים אבל מע' החיסון שלו כ"כ נפגעה מהתרופות שלא פיתח נוגדנים).

ממליצה מאוד לכל מי שרוצה לעזור לעצמו לברר יותר על הנושא (אישית לא עוסקת בזה, אבל אשמח להפנות למטפלות טובות ואמינות שאני מכירה).
אשמח שתצרו קשר עימי בענין בדחיפות ** 0548-411-422 **

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה