בקשת תפילה היא רק בת חודש וזקוקה להמון תפילות ורחמי שמים-איילת רחל בת שרה ברכה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

הניתוח בעיצומו..

בבקשה תתפללו!!!

מחלימה

משתמש מקצוען
רפואה שלימה בקרוב, אם מדובר בבילריה אטרסיה , אני מכירה כמה שעברו את זה בגיל הקטן הזה, כולל השתלת כבד והיום בריאים ומתפקדים נהדר , ללא כל בעיות, כמובן עם הרבה תפילות. מתפללים, רפואה שלימה.
אם תרצי תכתבי לי באישי את הטלפון שלך ואצור קשר בע"ה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רפואה שלימה בקרוב, אם מדובר בבילריה אטרסיה , אני מכירה כמה שעברו את זה בגיל הקטן הזה, כולל השתלת כבד והיום בריאים ומתפקדים נהדר , ללא כל בעיות, כמובן עם הרבה תפילות. מתפללים, רפואה שלימה.
אם תרצי תכתבי לי באישי את הטלפון שלך ואצור קשר בע"ה.
תודה רבה!

האמת שהראש שלי לא ממש מונח עכשיו... אז אני לא יודעת לומר בוודאות אם אכן מדובר בזה. (עד עכשיו אני לא בטוחה אם אני יודעת לומר את השם של זה בוודאות.)

מה שכן אני יודעת שהיא המקרה השני בסה''כ שעוברת את הניתוח הזה.... במיוחד כאן בארץ.

יש הרבה שעברו ועוברים את זה, אבל בגיל שנה וחצי- שנתיים. היא בסה''כ בת שלושה חודשים..
רק שפשוט לא הייתה ברירה.

תודה רבה לכל מי שהצטרף ומצטרף לתפילות!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
התפללתי חזק שתצא מזה בע"ה לחיים בריאים ומאושרים, עד 120.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולם!
ברוך ה' הניתוח הסתיים בשלום.

המצב עדיין קריטי היא מורדמת ומונשמת בטיפול נמרץ.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכל המצפים לישועה חשוב לדעת ,אמרו רבותינו, "האומר (הנני נותן) "סלע (סכום כסף) זה לצדקה בשביל שיחיה בני", הרי זה צדיק גמור". כלומר, אדם שנותן צדקה, ואומר בפירוש, שהוא נותן את הצדקה כדי שבנו יחיה, הרי זה צדיק גמור, ואין שום פגם במה שהוא עושה. כדאי חוץ מתפילות לעשות את מה שגילה לנו שלמה המלך במשלי, צדקה..

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה