עזרה ה'טעמי' הפך להיות עם קמח חיטה וזה ממש חבל. תעזרו לנו לפנות לעלית?

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
שלום לך,

תודה שבחרת לפנות אלינו,

פנייתך התקבלה ותטופל בהקדם האפשרי.

בברכה,

צוות שירות צרכנים

שטראוס- גרופ

)תגובת עלית)

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני מקווה שהמייל של עלית לא יקרוס:cool:

secret

משתמש סופר מקצוען
רותי, הייתי ממליצה לך להוסיף בתחילת כותרת האשכול את המילה 'צליאק' או 'צליאקים' לטובת אלו שעפים על הכותרות ולא מתעמקים יותר מידי.

הלכתי להשתתף במחאה

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפניתי את הודעת הפתיחה לקרוב משפחה שעבד ממש עד שבוע שעבר בחטיבת הממתקים של עלית.
הוא בודק עבורנו.
הוא רק רמז ברמז עבה שלא כדאי לצרוך את הממתק הלא בריא הזה
והוא לא משוחרי הבריאות

עד כה לא בדקתי ולא ידעתי כי אנחנו לא מאלה שרצים לתת לציליאקי שלנו כל דבר אפשרי...

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שלחתי בקשה
למרות שהבן שלי לא אוכל גם עלול להכיל...

מרחבית

משתמש מקצוען
שלחתי בקשה המדגישה גם את רווחת הילדים, וגם את הפן הכלכלי שאמור להשתלם לחברה.

התקבלה תשובה אוטומטית מ'שטראוס גרופ'. האם זה קשור לעלית?

נערך לאחרונה ב:

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלחתי אפילו שאני לא קשורה לציליאק אבל מכירה כמה כאלה לצערינו. מקווה שזה יעזור, מה לא עושים בשביל יהודי??

בציניות

משתמש מקצוען
זה לא רלוונטי לצליאקים, זו שאלה גם על הברכה. אם שמים את הקמח כדי לשפר את הטעם זה יהיה לכאורה מזונות, ואם זה רק לדבק והקמח הוא מסיבות כלכליות וכדומה, הברכה תישאר שהכל.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
זה לא רלוונטי לצליאקים, זו שאלה גם על הברכה. אם שמים את הקמח כדי לשפר את הטעם זה יהיה לכאורה מזונות, ואם זה רק לדבק והקמח הוא מסיבות כלכליות וכדומה, הברכה תישאר שהכל.
@בציניות
זה ממש לא ציניות...
ההערה שלכם ממש במקום.
כי זה בלא"ה נדבק וכנראה המטרה היא לתת טעם.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תגובת שטראוס עלית
שלום,

טעמי מעולם לא התאים לבעלי צליאק. הוא מיוצר באגף המייצר מוצרים עם גלוטן וסימן הפרח שלנו לא הודפס על האריזה.

סומן בעבר על המוצר "עלול להכיל" ולכן הוא לא התאים לרגישים לגלוטן.

לפני זמן מה , לאחר שניתחנו פניות רבות של צרכנים אלרגיים למזון ( שהסתבר כי קיבלו תגובה ממוצר שרשום עליו "עלול להכיל") החלטנו להחמיר את הסימון ע"מ שיהיה חד משמעי . כך ובמידה וקיים אלרגן הנמצא בקו ייצור של מוצרי הממתקים ושלא ניתן להבטיח שיימצא ברמות נמוכות, אנו נסמן את אותו תחת הכותרת "מכיל" למרות שאינו אחד מרכיבי המוצר.

חשוב לציין כי בעלי צליאק צריכים להימנע ממוצרים עליהם כתוב "עלול להכיל" ובוודאי "מכיל". בנוסף, רשום על האריזות כי יש שינוי בסימון האלרגנים.

חשוב לדעת שקהילת הצליאק יקרה מאוד לליבנו, ואנו מרחיבים את מגוון המוצרים באופן קבוע בכל שנה, יש לנו למעלה מ 300 מוצרים ללא גלוטן שמסומנים כך, ואני מצרפת את הרשימה למייל זה.

תודה רבה,
קארין משירות הצרכנים,
שטראוס-גרופ.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אבל הם כותבים קמח חיטה ב'מכיל'!
אז מה, כותבים סתם כך רכיב שלא קיים?!
בטוחות שחיטה ממש? כי יש ממתיק העשוי מחיטה-אולי אפילו זו שענתה לכן אינה מודעת לכך. הרב לנדא פעם אמר שקולה שאינה כשרה לפסח היא חמץ גמור-מכילה חיטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה