הטעות הכי קריטית של לוקחי המשכנתאות (טיפשות )

ייייייי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
השגיאה הכי גדולה בניהול משא ומתן
זה לגשת לבנק
ולומר קיבלתי הצעה שפרטיה הם ...רבית וכו
מה אתם מציעים ?
זו טעות קריטית
אני חוזר אדם שמגיע לבנק ואומר את ההצעה שהוא קיבל מבנק אחר ומבקש הצעה יותר טובה
עלול לשלם על זה ביוקר=הרבה מאד כסף

ייייייי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כשאנו פונים לבנק לקבל הצעת ריבית אסור בשום פנים ואופן להראות ליועץ משכנתאות של הבנק את ההצעות שקיבלנו מהמתחרים שלהם
מדוע ?
כי במקרה שנחשוף לבנק את הצעות שקבלנו מהמתחרים .הבנק לא יתאמץ לתת לנו ריבית זולה אלא יתקן במעט את ההצעה של המתחרים
יש לי ידיד שהרחיב לאחרונה את ביתו כנהוג הוא ביקש הצעות מחיר מכמה קבלנים.

אלא שכל קבלן שהוא פנה אליו שאל כמה קבלנים אחרים בקשו?

ידידי התעקש ולא הסכים בשום פנים ואופן לומר .

אני רוצה לשמוע את ההצעת מחיר שהוא מציע -.הוא אמר לי

באם אומר לו כמה בקשו הקבלנים האחרים

מה שהוא יעשה זה לתקן את ההצעה בשלושים אלף ש"ח

רבותי הפער בין הקבלנים עמד על מאה חמישים אלף ש"ח

לבסוף בסיום העבודה נודע לקבלן שהקבלן המתחרה ביקש מאה חמישים אלף ש"ח יותר ממנו. והוא הודה בפה מלא שאילו הוא היה יודע כמה ביקש המתחרה הוא היה מבקש שלושים אלף פחות ממנו

בגלל התנהלות נכונה ידידי חסך מאה עשרים אלף ש"ח

הדבר נכון גם לגבי הבנק -באם אנו באים לבנק ואומרים קבלנו מהבנק השני הצעת רבית שפרטיה כך וכך הבנק לא יתאמץ יותר מידי ויציע רבית מעט יותר זולה מהמתחרה

מה שאין כן אם לא נספר כמה קבלנו מהמתחרה יש סיכוי שנקבל הצעת ריבית זולה משמעותית

לסיכום- כשאנו מנהלים משא ומתן עם קבלן או עם הבנק תהיה זו טעות גדולה מאד לחשוף מה ההצעות מחיר שקבלנו מהמתחרים.

כיון שאז הקבלן או הבנק לא יתאמצו לרדת במחיר אלא יתקנו במעט את ההצעה שלהם מול המתחרים מה שאן כן באם לא נחשוף בפניהם את ההצעות יתכן שהם יתנו הצעה זולה משמעותית

בשלב השני לאחר שקבלנו מהקבלן או מהבנק את הצעת המחיר שלהם נוכל לחשוף את ההצעות שקבלנו ולתמחר מהקבלן ההוא קבלנו הצעה יותר זולה מהבנק הזה קבלנו ריבית יותר אטרקטבית מה אתה מציע
אני מקוה שעזרתי לכם בכתבה זו
לדעתי בעידן של היום ידע שווה כסף יותר נכון הרבה כסף
אנשים עובדים קשה מאד על הכסף שלהם
ומחוסר ידע על התנהלות כלכלית בעידן של היום הם מפסידים כסף סתם
שמתי לעצמי מטרה להפיץ את הידע בחינם מנסיוני האישי ומניסיונם של אחרים
לפרטים נוספים אפשר לפנות בפרטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הדבר נכון גם לגבי הבנק -באם אנו באים לבנק ואומרים קבלנו מהבנק השני הצעת רבית שפרטיה כך וכך הבנק לא יתאמץ יותר מידי ויציע רבית מעט יותר זולה מהמתחרה
לא בדיוק נכון
בגלל שאחרי שניגשת לבנק ובקשת הצעה ולא נתנו לך את מה שרצית להגיע
ואמרו לך שלא יכולים יותר וכו' וכו'
ובסופו של דבר אתה אומר להם במקום אחר קיבלתי פחות תוכל להוריד אותם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה