יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
אני באמת לא מבין את המהומה
היו"ר הלך שם כאדם פרטי. אני שואל אם מחר נלך כאדם להפגנה נגד הבג"ץ או נגד חוק מסויים שהרבה אנשים יאמינו בזה האם נקבל בהבנה מישהו שיחרים אותנו, הרי הוא לא סגר את החברה הוא לא עירב בכלל את חברת אנג'ל הוא הלך להפגנה כאדם פרטי, כי הוא מאמין בהפגנה אם כל אחד יתחיל לעשות חרם על מי שמתנגד לדעותיו זה יהיה סוף המדינהוסוף דרכינו.
גם ההפגנה לא כוונה נגד הרב אלדשטיין ההפגנה הייתה נגד חוק הגיוס גם על זה אסור להם להפגין
מחר יזמי הייטק יחרימו חרדים בגלל שהם חושבים אחרת מהם זה מוביל למדרון גדול מאוד.

איגוד הגננות

משתמש פעיל
היו"ר הלך שם כאדם פרטי. אני שואל אם מחר נלך כאדם להפגנה נגד הבג"ץ או נגד חוק מסויים שהרבה אנשים יאמינו בזה האם נקבל בהבנה מישהו שיחרים אותנו, הרי הוא לא סגר את החברה הוא לא עירב בכלל את חברת אנג'ל הוא הלך להפגנה כאדם פרטי, כי הוא מאמין בהפגנה אם כל אחד יתחיל לעשות חרם על מי שמתנגד לדעותיו זה יהיה סוף המדינהוסוף דרכינו.
גם ההפגנה לא כוונה נגד הרב אלדשטיין ההפגנה הייתה נגד חוק הגיוס גם על זה אסור להם להפגין
מאוד פשוט,
אם אתה מפגין נגד ציבור הציבור (ולא נגד חוק) הציבור לא יקנה ממך.
להפגין מול ישיבה (כל ילד חרדי כמעט בסוף הולך לישיבה) זה להפגין מול ציבור ולא מול חוק.

וזה עוד לפני הנושא שנושא משרה משמעותית בחברה ציבורית הוא לא בדיוק אדם פרטי.

ומילה על המדרון, אנחנו ממזמן שם ! גם ימניים מפחדים לדבר! אז לא להגיש את הלחי השניה בבקשה!!!
צריך להכריע, כך שיזמים ומנכלים לא ינצלו את הכח שהם צוברים דרכנו לנגח בנו.

ועוד משהו קטן, מה יקרה (לפני המדרון.....) לחברה שתמנה את איתמר בן גביר לדירקטוריון???

נערך לאחרונה ב:

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
FvTsGPGWYAM5XSp

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יו"ר איגוד מנהלי הישיבות, שלמה ברילנט: "זה לא עניין שהפגינו מול ישיבה, אלא כבוד התורה. ברגע שאדם מפגין מול גדול הדור, אין לנו שותפות עסקית. כתבנו את זה בקבוצה של 450 מנהלי ישיבות – פשוט כולם נענו".

ברכה וישועה

משתמש פעיל
מאוד פשוט,
אם אתה מפגין נגד ציבור הציבור (ולא נגד חוק) הציבור לא יקנה ממך.
להפגין מול ישיבה (כל ילד חרדי כמעט בסוף הולך לישיבה) זה להפגין מול ציבור ולא מול חוק.

וזה עוד לפני הנושא שנושא משרה משמעותית בחברה ציבורית הוא לא בדיוק אדם פרטי.

ומילה על המדרון, אנחנו ממזמן שם ! גם ימניים מפחדים לדבר! אז לא להגיש את הלחי השניה בבקשה!!!
צריך להכריע, כך שיזמים ומנכלים לא ינצלו את הכח שהם צוברים דרכנו לנגח בנו.

ועוד משהו קטן, מה יקרה (לפני המדרון.....) לחברה שתמנה את איתמר בן גביר לדירקטוריון???
באמת הוא חצה את הקו והא היה צריך לחשוב שבתפקידו הוא לא יכול לעשות את מה שעשה
1. אבל אני עדיין חושב שצריך מאוד להיזהר שנכנסים להחרים אדם פרטי שמגיע להפגנה, אמנם שמפגינים נגד ראש הישבה זה שונה, בפרט בעיניים שלנו אבל אצלם זה לא כזה חמור מבחינתם גם להפגין נגד אהרן ברק זה מאוד חמור)
גם אנחנו יכולים להפגין בפרט שהפגנו גם נגד בג"ץ, ובג"ץ זה סמל מאוד חשוב אצלם בפרט אז שהפגנו שכולם היו יותר בעד הבג"ץ
2. אני לא מכיר חרדיים שמפחדים לדבר מתי הם לא מדברים הם שולטים בממשלה והם לא מפחדים
3.ובאמת אם ימנו את איתמר בן גביר 1. השאלה אם הוא ימשיך להיות בן גביר, או שהוא יפרוש מהחיים הפולטיים וילך קצת להפגנות בכזה מקרה זה לא יעניין את ף אחד 2. וחוץ מזה כולם יודעם שהוא לא בן גביר כי שהוא נבחר זה א עיצבן את אף אחד ואף אחד זה לא עניין

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
לכל מי שרצה שבד"צ יוריד את ההכשר
- להזכירם עדה חרדית הרבה יותר קיצוניים בדעותיהם מ99% מהנוכחים כאן.
ב"ה יש להם שכל ישר לתת הכשר למקומות ודברים כשרים בלי ליכנס לכל ה'פוליטיקה',
יש מצב שמבחינתם כל מפעל ששם דגל ישראל ביום העצמאות זה הרבה יותר חמור הלכתית וכו' ממה שאנג'ל עשו ומחר נשאר בלי מוצר אחד לרפואה..
זה לא עובד ככה
וטוב שכך

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
ב. לא מבין את השטויות שכתבו הרבה פוליטיקאים כל 'החרמה בגלל דעות פוליטיות'
זה שקר מוחלט
ההחרמה היא לא כי הוא חושב בדעותיו (או אפילו התבטא!) בצורה מסויימת אלא כי הוא עשה משהו קיצוני שלא אמור לעשות בשום צורה.
כמו שלא מחרימים את כל השמאלנים אלא רק את פוקס כי עשו מעשה אקטיבי קיצוני

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מכה קשה נוספת למאפיית אנג'ל: בוטלה אחת הזמנות הגדולות ביותר לשבוע הקרוב שתוכננה לקראת אירועי ל"ג בעומר במירון מדובר בהזמנת לחמים ומאפים למאות האלפים ברשבי גורם בכיר בישיבת אור הרשב"י מסר: "תורמי מוסדות אור הרשב"י לא יממנו שונאי תלמידי חכמים. כעת אנו עושים מאמצים לפנק את רבבות העולים למירון במאפים, עוגות, לחמניות, ולחמים מחברות וספקים אחרים".

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם יש לך תפקיד משמעותי, אתה מייצג את הקבוצה אליה אתה שייך
זה בעצם הקטע של חילול השם (חלק ממנו)
אתה, בתור אדם, מייצג את הקבוצה אליה אתה שייך
יותר הגיוני עכשיו?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה