יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

וואו רעיון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עצומה לעדה החרדית

דיני

משתמש מקצוען
אנחנו לא באים לדון, לא להעניש, ולא למצוא דרכים להחזיר בתשובה,
זה מה שאמרתי,
זה נטו ענין של רגש אישי
מי שמבזה את אבא שלי אני לא מסוגל לפרנס אותו
מוזר למה אנחנו מרגישים את זה במקרה הזה
ולא מרגישים על כל חילוני שמבזה את אבא שלנו המנהיג שלנו שאנחנו לא מסוגלים לפרנס אותו
הנושא כרגע זה אנחנו.
לא מוזר בכלל. שמירת שבת היא נטו קשורה למצוות ועבירות. ואנחנו לא מצפים מתינוקות שנשבו להבין את זה.

אבל להפגין מול מנהיג רוחני, לא משנה של איזו עדה, זה יכול להיות גם מול ביתו של הוואקף או המופתי או הכומר גוסטב.
זו טעות ניהולית נוראה. שמי שביצע אותה חייב לדעת שהוא יחטוף כאפה לפרצוף.
בתקווה שסוף סוף מנהלי חברות יפסיקו להתערב בפוליטיקה ויתחילו להתעניין יותר בעסקים שלהם.

מתכנתת+

משתמש מקצוען
בכלל לא מצופה מתינוק שנשבה להבין את נושא שמירת השבת, זה בדיוק מה שנקרא תינוק שנשבה.

אבל להבין שאתה לא יוצא להפגין מול מנהיג רוחני של מאות אלפי איש לקוחות של החברה שאתה דירקטוריון שלה, זה מצופה מכל אחד להבין, מטומטם ככל שיהיה. ואם הוא לא הבין - הוא יבין זאת מהרה.
זה את החלטת
אם היינו מדירים את רגלינו ממקומות בבעלות מחללי שבת הם הי ומבינים טוב מאוד שמנהל של חברה שהלקוחות שלה מאמינים במנהיג מלך העולם לא יכול לעשות בפרהסיה הפוך ממה שהמנהיג אומר
וכמובן לא יכול להפעיל את החברה בשבת.
אם הנושא היה נוגע לנו כמו שאמור להיות, הם היו מבינים טוב מאוד.
אבל שוב פעם
הנושא שדיברתי עליו זה לא להיכנס לראש שלו מה הוא מבין, אלא מה כואב לנו, על מה אנחנו נזעקים.
אני עסוקה בלדבר על עצמי, פחות בענין לחנך את החילוני

מתכנתת+

משתמש מקצוען
לא מוזר בכלל. שמירת שבת היא נטו קשורה למצוות ועבירות. ואנחנו לא מצפים מתינוקות שנשבו להבין את זה.

אבל להפגין מול מנהיג רוחני, לא משנה של איזו עדה, זה יכול להיות גם מול ביתו של הוואקף או המופתי או הכומר גוסטב.
זו טעות ניהולית נוראה. שמי שביצע אותה חייב לדעת שהוא יחטוף כאפה לפרצוף.
בתקווה שסוף סוף מנהלי חברות יפסיקו להתערב בפוליטיקה ויתחילו להתעניין יותר בעסקים שלהם.
המנהיג הגדול שלנו זה הקב"ה

לא מוגדרת

משתמש פעיל
זה תלוי במעמד
נהג מונית שמפגין לא מבזה כמו יו"ר דירקטוריון של חברת הלחם הגדולה בארץ
בדיוק כמו שלא נחרים בעל מכולת שאיחר זמן קריאת שמע לפי המג"א
מה רע בנהג מונית? אולי יש בפורם מישהו שהוא נהג?

דיני

משתמש מקצוען
זה את החלטת
אם היינו מדירים את רגלינו ממקומות בבעלות מחללי שבת הם הי ומבינים טוב מאוד שמנהל של חברה שהלקוחות שלה מאמינים במנהיג מלך העולם לא יכול לעשות בפרהסיה הפוך ממה שהמנהיג אומר
וכמובן לא יכול להפעיל את החברה בשבת.
אם הנושא היה נוגע לנו כמו שאמור להיות, הם היו מבינים טוב מאוד.
אבל שוב פעם
הנושא שדיברתי עליו זה לא להיכנס לראש שלו מה הוא מבין, אלא מה כואב לנו, על מה אנחנו נזעקים.
אני עסוקה בלדבר על עצמי, פחות בענין לחנך את החילוני
למרבה הצער רוב ככל נושאי המשרה הבכירים בחברות הגדולות במשק הם מחללי שבת ואין לנו שום אפשרות טכנית להחרים את כולם -
קופות חולים, בנקים, קופות גמל, רשתות שיווק (למעט רמי לוי ואושר עד), תחבורה ציבורית ועוד ועוד.
כך שזה בהחלט כואב אבל אין הרבה מה לעשות חוץ מלפעול בדרכי נועם.

אבל כאן נחצתה לראשונה גדר חדשה, ואוי ואבוי לנו אם ילכו בעקבותיו
גם ככה בגלל האווירה הציבורית הזו, שתינוקות שנשבו כמו עומר בר לב מנסים ליצר - ביבי לא מסכים להעביר חוק גיוס.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

היימישער

משתמש צעיר
ת'כלס אין על הלחם והחלות והלחמניות של אנג'ל.
לא בא לי להחרים
כל מוצר טוב מחרימים
לפני חודשיים זה היה מוצרים של יוניליוור
היום זה אנג'ל
מחר זה יהיה מטרנה
לא בא לי להעניש את עצמי כי עומר בר לב בחר להפגין היום

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אכן, חשוב למחות גם על כבוד השבת, וזה נושא ארוך שלא נולד היום.

עם או בלי קשר, המחאה על כבוד הגרי"ג חשובה מאד, וצריכה להגיע למצב של 'למען יראו וייראו'.

המטרה היא שמחר ישלח כל מנכ"ל מייל לבכירי החברה שלו "לתשומת לב, השבוע יערכו הפגנות בבני ברק.
נבקש מאד, היות ואתם הפנים היפות שלנו, אל תראו אותן בהפגנות פוליטיות. אנו מכבדים את לקוחותינו מכלל המגזרים, ולא מביעים דעה פוליטית."

ואז, יתחיל הבלגן על זכותם של אנשים להביע דעה, אם היא אישית ולא קשורה לתפקידם במפעל.
יהיה שמח.

מתכנתת+

משתמש מקצוען
זה תלוי במעמד
נהג מונית שמפגין לא מבזה כמו יו"ר דירקטוריון של חברת הלחם הגדולה בארץ
בדיוק כמו שלא נחרים בעל מכולת שאיחר זמן קריאת שמע לפי המג"א
אוף, אם אנשים היו קוראים את ההודעה הראשונה שכתבתי בעיון ולא מפרשים לעצמם פירושים
לא הייתי צריכה כל הזמן להסביר מה התכוונתי ולענות לתגובות בלי קשר.
ובנוגע לתגובה הזו,
אתה יכול להחרים את מנהלי החברות הגדולות שפותחות בשבת
ואם אתה כל כך צדיק, ומרגיש שאתה גם לא מסוגל לפרנס בעל מכולת שאיחר זמן קריאת שמע לפי המג"א
אז זו זכותך כמובן!
דיברתי איפה הרגש שלנו נמצא
ומוזר שפתאום פה קפצנו למרות שכבוד שמיים היה אמור להיות חם אצלינו הרבה יותר.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אכן, חשוב למחות גם על כבוד השבת, וזה נושא ארוך שלא נולד היום.

עם או בלי קשר, המחאה על כבוד הגרי"ג חשובה מאד, וצריכה להגיע למצב של 'למען יראו וייראו'.

המטרה היא שמחר ישלח כל מנכ"ל מייל לבכירי החברה שלו "לתשומת לב, השבוע יערכו הפגנות בבני ברק.
נבקש מאד, היות ואתם הפנים היפות שלנו, אל תראו אותן בהפגנות פוליטיות. אנו מכבדים את לקוחותינו מכלל המגזרים, ולא מביעים דעה פוליטית."

ואז, יתחיל הבלגן על זכותם של אנשים להביע דעה, אם היא אישית ולא קשורה לתפקידם במפעל.
יהיה שמח.
והמטרה היא בעיקר שכל סמנכ"ל או חברה יבינו שאם הם יפגעו בציבור החרדי הם מסתכנים בעסקים שלהם באמת!

היימישער

משתמש צעיר
ראש קטן, לא רואה דברים מעבר לפרוסת לחם שלך בבוקר, תאכל ותישאר איש קטן ובעיקר אנוכי, גם אם הייתי עושה כמוך לא הייתי מעלה כזה פוסט דוחה..
עכשיו תחרים אותי
כי אני לא בא לך טוב בעין
זה הפנים של החרם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה