עזרה החלקת שיער

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
שמעתי שיש מישהי מעולה באשדוד, מגיעים אליה מכל הארץ, היא גרה ברובע ג'
היה לי את המס' טלפון שלה והוא נעלם לי.
אשמח אם מישהי יודעת במי מדובר ותוכל לתת לי את מס' הטלפון שלה
תודה

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הלן עושה גם שיקום או רק החלקות?

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממליצה מאד מאד על רונית כהן מביתר
עשיתי אצלה לפני שנה וחצי והשיער שלי מהמם! (לא חושבת בכלל על לחדש...)
שווה כל שקל!!

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
מה זה אומר החלקת משי?
איך יוצא?
אני לא יכולה להסביר מה זה ההחלקה הזאת מבחינת החומר.
אבל מה שאני יודעת עליה זה שהיא מאושרת ממשרד הבריאות. ויוצאת נדיר. פתיחת תלתלים באותו החומר יוצא מדהים. יש לי ניסיון עם יפנית, קרטין, ואורגנית ובמשך הרבה זמן. אבל למשי אני הכי מתחברת. (לדעתי אפשר להתבלבל על בנות שעושות אותה אם זה השיער או החלקה) מה שעוד חשוב שהיא עושה כל כך בעדינות לא מרגישים כאב ואפשר לשטוף מייד בסוף.בקיצור אני הכי מתחברת לזה.

ב.תוכנה

משתמש צעיר
קופצת על האשכול
יש כזה דבר לעשות תלתלים בסוף השעיר שישאר ?
כמו שנשאר החלקה
אני לא אוהבת שהסוף חלק

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חשוב שתדעו שהייתה מישהי שעשתה החלקה אצל מישהי שעושה בבית, שלמדה את זה בקטנה והחומרים לא היו מאושרים במשרד הבריאות ובנוסף היא לא ידעה את הכללים והחומר נשאר לה הרבה זמן מידי וחדר לקרקפת.
הבחורה איבדה את ההכרה והייתה בטיפול נמרץ. לא יודעת מה המצב שלה עכשיו אבל זה קרה לפני חודשיים.

תבררו לפני שאתם עושות אצל מישהי, אל תתביישו לשאול אותה שאלות ולבדוק איפה היא למדה, מה הניסיון שלה וכמובן אם יש לה ולחומרים שלה אישור ממשרד הבריאות.
בהצלחה!

מנטה מנטוס

משתמש צעיר
גם אני מצטרפת...
רוצה החלקה יפה, שיהיה למעלה חלק וטבעי ולמטה עם תנועה, יש כזה דבר?
כן, אפשרי
את צריכה לבקש את את זה ממי שאת עושה אצלה
אני לא בטוחה אבל נראה לי שזה הולך רק על שער גלי ולא ממש מתולתל
וחוץ מזה אם יצא לך חלק למעלה ואת רוצה גלים כשיש לך כח את יכולה לעשות גולגול לכמה שעות- יוצא שער מהמם

פ.נ

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
יש כזה דבר לעשות תלתלים בסוף השעיר שישאר ?
כמו שנשאר החלקה
אני לא אוהבת שהסוף חלק
זה נקרה במילה אחרת שיקןם
תבקשי שיקום
זז הולך שבשבועיים הראשונים זה חלק ונראה טבעי ואז אחר כך נוצר גלי למטה

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
כל החלקה מנשירה שיער? והאם בכל החלקה זאת שעושה את ההחלקה מותחת את השיער ברמה שהראש עולה עם השיער-שזה בלתי נסבל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה