החלפת מקלדת במחשב נייד דק, החלפה פנימית

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
המחשב שלי הינו יוגה מבית לנובו 510,
המקלדת לא פועלת משום מה, ככל הנראה שפכים או בלאי של שלוש שנים.
רכשתי מקלדת חדשה, והיא ב"ה הגיעה.
אך אין לי מושג בדיוק איך להרכיב אותה. ביוטיוב הפתוח בנטפרי, ישנם הדרכות רבות איך עושים זאת, אבל במחשבים ניידים רגילים (שבהם ההחלפה היא כמעט חיצונית, ע"י פירוק 3 ברגים. את זה עשיתי מכבר ב"ה), משא"כ במחשב שלי שהינו דק, וכפי שהבנתי (מהחנות) צריך לפרק את כל המחשב, להתיך ניטים, ואח"כ לחזור על כל הפעולה כדי לסגור את המחשב.
אך, הייתי שמח לקבל הדרכה קצרה ממי שעשה את זה פעם.
או מי שיוכל למצוא ביוטיוב הדרכה מוסרטת ולצרף קישור.

נ.ב. ב"ה נתן לי השי"ת ידים לעשות זאת, וכבר עשיתי דברים מורכבים, אך אשמח לשמוע ממי שמבין.

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פתחתי הרבה מאוד מחשבים ולא ראיתי אף פעם שצריך להתיך ניטים,
בסדרה הספציפית לא התנסיתי, אבל די מסתבר שזה רק כבל-פלט שצריך לנתק מקונקטור
כמו רוב ככל המחשבים.
עצתי שתפתח את גוף המחשב ותעדכן אותנו מה קורה בבפנוכו שלו...

גלינג

משתמש סופר מקצוען
פתחתי הרבה מאוד מחשבים ולא ראיתי אף פעם שצריך להתיך ניטים,
בסדרה הספציפית לא התנסיתי, אבל די מסתבר שזה רק כבל-פלט שצריך לנתק מקונקטור
כמו רוב ככל המחשבים.
עצתי שתפתח את גוף המחשב ותעדכן אותנו מה קורה בבפנוכו שלו...
גם במחשב שלי ישנם ניטי פלסטיק המצריכים התכה והלחמה..

bris

משתמש סופר מקצוען
מניסיון של הרבה מחשבים בסגנון הזה (שהרסתי גם) מאוד קשה עד לא מציאותי להחליף את המקלדת בלי כל ה TOPCASE.
יצא לי לתקן כמה כאלה מחשבים (יש להם בעיה עם המקלדת לאחר כמה שנים) ותמיד החלפתי את כל ה TOP CASE וזהו. יצא ללקוח כמעט אותו מחיר כמו החלפה רק של המקלדת.

אולי אם יש לך ניסיון של שנים בצורפות / הלחמה עדינה מאוד וציוד מתאים, זה מאוד קשה .
בוודאות שעות העבודה הרבות שתשרוף על זה גם אם תצליח לא שוות את זה.

אפשר להשיג את הTOPCASE גם בארץ , אבלך בחול כמובן זול יותר אם לא אכפת לך לחכות ...

https://www.ebay.com/sch/i.html?_fr...TitleDesc=0&_osacat=0&_odkw=yoga+510+top+case

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ןאם הזמנתי אז מה עושים?
ובפרט שהמחשב דחוף לי מאודדדדדד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה