החלפת ייעוד מקשים

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
3 מקשים התקלקלו במחשב נייד איך להגדיר מקשים פחות שימושיים במקומם?
האותיות ,ל, ך, ף. מאוד מפריע לפתוח כל הזמן לוח מקשים על המסך יש לי מספרים בצד המקלדת ואני רוצה לשנות את הגדרת המספרים הרגילים.
תודה

נערך לאחרונה ב:

avi chazak

משתמש מקצוען
ניסיתי ועבד יפה, אך שינה גם מקשים אחרים כך שנאלצתי לבטלו [ניסיתי כמה אפשרויות אך כל פעם שינה גם מקשים אחרים, מדובר בנייד דל עם כפתור FN שמחליף חלק מהמקשים, כיום אין לי לדוגמא PAGEUP שאני צריך (רק עם FN) והחלפתי מקש F9 (שבלי FN עושה משהו שאיני יודע מה הוא) שיהיה PAGEUP וזה החליף גם את מקש TAB שיהיה PAGEUP, וכן בצירופים שונים], יש דרך לסדר את זה?
ישנה תוכנה לשינוי מקשים אולי יותר טובה בגלל בג זה כפי שהביא @יוסי מחשבים מהאשכול שם יתכן שזה רק במחשב דל בלבד.
יש לשים לב להפעיל את התוכנה כמנהל מערכת ואז השינויים יחולו

קבצים מצורפים

• MapKeyboard.rar
    KB 55.1 · צפיות: 25

משתמש1

משתמש פעיל
מה זה "לא נפתח" ??
מה קורה?
זו ההודעה שמתקבלת.jpg
[לא הצלחתי לחתוך רק את ההודעה]

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תכנה מעולה עם הוראות ברורות
להפעיל את התכנה כמנהל. (לחיצה ימנית, הפעל כמנהל)

קבצים מצורפים

• שינוי מקשים.rar
    KB 187.2 · צפיות: 26

משתמש1

משתמש פעיל
ישנה תוכנה לשינוי מקשים אולי יותר טובה בגלל בג זה כפי שהביא @יוסי מחשבים מהאשכול שם יתכן שזה רק במחשב דל בלבד.
יש לשים לב להפעיל את התוכנה כמנהל מערכת ואז השינויים יחולו
הקובץ לא נפתח לי.
הורדתי ממקום אחר והצלחתי להפעיל את ההתקנה, אך הוא מבקש להתקין תוכנת .NET FRAMEWORK 3.5, לתת לו להתקין את זה [מה זה?], יש לציין שאין לי הרבה מקום בדיסק, ואיני מעוניין בתוכנות מיותרות.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

משתמש1

משתמש פעיל
תתקין את מה שהבאתי זו תוכנה מצוינת
אם יש שאלות אשמח לענות לך
ציטוט מאשכול קודם
ניסיתי ועבד יפה, אך שינה גם מקשים אחרים כך שנאלצתי לבטלו [ניסיתי כמה אפשרויות אך כל פעם שינה גם מקשים אחרים, מדובר בנייד דל עם כפתור FN שמחליף חלק מהמקשים, כיום אין לי לדוגמא PAGEUP שאני צריך (רק עם FN) והחלפתי מקש F9 (שבלי FN עושה משהו שאיני יודע מה הוא) שיהיה PAGEUP וזה החליף גם את מקש TAB שיהיה PAGEUP, וכן בצירופים שונים], יש דרך לסדר את זה?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
בגירסאות החדשות צריך להתקין דרך דיסק ההתקנה ראה כאן
זהו תוסף עזר למתכנתים (שיוכלו לקצר את הקוד)
מעניין שלא כתוב שם..

יש שם למטה הורדה של כל החבילה, אולי זה יעזור?

חבילת Redistributable מלאה
כדי להוריד את חבילת redistributable המלאה, במקום ה-bootstrapper, לחץ על הקישור להלן כדי להתחיל בהורדה:
חבילה מלאה של .NET Framework 3.5

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
תסתכל ב"דרישות מערכת" ותראה שזה מתאים עד לגירסת Vista
צודק...

להתקנה אונליין ניתן לפתוח את תוכניות ותכונות (appwiz.cpl ב"הפעלה") ללחוץ על הפעל או בטל תכונות Windows ולסמן את Net. Framework 3.5
פתרון הרבה יותר קל מהקודם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה