החלפת גג רעפים ובניית עלית גג

mali-a

משתמש צעיר
לאבא שלי יש דירה ישנה בירושלים (משופצת רק פנימית), והוא רוצה עכשיו להחליף את הגג רעפים ועל הדרך לבנות בתוך הגג עוד קומה,
הבעיה היא שהתקרה העכשווית של הדירה שווה זבל, היא ממש חלשה וא"א לבנות עליה כלום בלי לפרק תקרה ולעשות יציקה חדשה וכו...
אז הציעו לו לבנות על התקרה הישנה עם עץ השאלה מה המעלות ומה החסרונות האם שווה והאם אפשר לרצף על עץ ובכלל האם זה מספיק חזק.
אשמח לכל עזרה בנושא!

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
לאבא שלי יש דירה ישנה בירושלים (משופצת רק פנימית), והוא רוצה עכשיו להחליף את הגג רעפים ועל הדרך לבנות בתוך הגג עוד קומה,
הבעיה היא שהתקרה העכשווית של הדירה שווה זבל, היא ממש חלשה וא"א לבנות עליה כלום בלי לפרק תקרה ולעשות יציקה חדשה וכו...
אז הציעו לו לבנות על התקרה הישנה עם עץ השאלה מה המעלות ומה החסרונות האם שווה והאם אפשר לרצף על עץ ובכלל האם זה מספיק חזק.
אשמח לכל עזרה בנושא!
היי
אשמח לשמוע האם מצאת קבלן...
אני מחפשת עבור משהו אחר...
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה