החלטנו לקנות מדפסת אלחוטית לבית

miri012

משתמש מקצוען
איך זה עובד?
לברר כמו מדפסת רגילה, או שיש לזה צדדים נוספים?
המלצות / אי המלצות
תודה!

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בדיוק קניתי, HP 8500 נראה לי, ביררתי על מדפסת רגילה, ואמרו לי שיש לדגם הזה גם רשת אלחוטית.
לא התעמקתי, בדיוק, אבל עכשו בשימוש זה כיף!!! זה בכלל יכול לעמוד בחדר אחר, הדפסה משני מחשבים, פצצה!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
ה-HP המדובר הוא מעולה, על אף שיש לו הרבה בעיות בשימוש מסיבי.
יש לו גם את השירות של HP ePrint.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי HP8600 בשימוש יחסית מסיבי ואין לי בעיות איתו. אני מאד מרוצה ממנו מה גם שהשימוש מאד חסכוני. אכן יש לו תכונת eprint אבל בתכונה הזו לא השתמשתי כך שאני לא יודעת איך זה.

miri012

משתמש מקצוען
מה זה בדיוק e-print?
ואיפה בירושלים הכי מומלץ לקנות?
אנחנו רוצים אלחוטית כי לחבר את הנייד למדפסת בכל פעם זה קצת מסרבל.
יש בזה טווח קליטה או משהו? בדירה סטנדרטית המדפסת אמורה לעבוד מכל החדרים?

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י גילה;1239495:
בדיוק קניתי, HP 8500 נראה לי, ביררתי על מדפסת רגילה, ואמרו לי שיש לדגם הזה גם רשת אלחוטית.
לא התעמקתי, בדיוק, אבל עכשו בשימוש זה כיף!!! זה בכלל יכול לעמוד בחדר אחר, הדפסה משני מחשבים, פצצה!
סליחה, באמת זה 8600, עכשו ראיתי.
לא ראיתי בעיות אצלו בינתיים. הדפסתי המון, וגם הדיו נראה לי מאד חסכוני.

קודינובר

משתמש צעיר
עימוד ספרים
השיקולים הראשונים צריכים להיות: כמה אתם מדפיסים האם אתם צריכים צבעוני בכלל או רק שחור לבן, ואם אתם מדפיסים הרבה וצריכים צבעוני ניתן לקנות מדפסת לייזר צבעונית, שהיא הרבה יותר חסכונית ולפעמים לא פחות איכותית מהזרקת דיו.
ואכן ה-8600 היא באמת אחת המדפסות הזרקת דיו הכי מתקדמות כיום, עם איכות הדפסה גבוהה
וכן מחסניות דיו עם קיבולת הדפסה של 2300!!!! עמודים, אין כמעט דברים כאלו.
הבעיה היחידה שיש את זה רק במקורי כרגע (מאמין שבקרוב זה יהיה גם בתואם)

miri012

משתמש מקצוען
תודה רבה.
הקפצתם את השרשור בדיוק בזמן, כשהבנו שה HP8600 אולי הכי טובה, אבל גם ממש ענקית :eek:
אנחנו מחפשים מדפסת לשימוש ביתי צנוע למדי [ממוצע של 20 דפים צבעוני/שחור-לבן בשבוע]. רוצים שיהיה בה גם סורק, מכונת צילום, פקס, כמו שהתרגלנו עד כה.
ייתכן שהפונקציה האלחוטית מצמצמת מאד את האפשרויות.
יש אולי דרך להפוך מדפסת רגילה לאלחוטית ע"י חיבור כבל לראוטר או משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה