עזרה החזר מס

פלמונית2

משתמש פעיל
מנסה להבין..כי די התבלבלתי. אם כתוב לי בטופס 106 משכורת מצטברת והפרשות לקופות וכד' ואחר כך הניכוי מס במקור הוא 0. אז ניכו או לו? על מה מסתכלים בשביל לדעת אם אני רשאית להחזר מס?
כמו כן יש לי אבטלה משנים קודמות, איך אני מגישה את הדוח? מה שהצלחתי לראות באתר זה טופס 135 אבל איך מציינים את האבטלה בטופס?

תודה מראש על העזרה!

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מנסה להבין..כי די התבלבלתי. אם כתוב לי בטופס 106 משכורת מצטברת והפרשות לקופות וכד' ואחר כך הניכוי מס במקור הוא 0. אז ניכו או לו? על מה מסתכלים בשביל לדעת אם אני רשאית להחזר מס?
כמו כן יש לי אבטלה משנים קודמות, איך אני מגישה את הדוח? מה שהצלחתי לראות באתר זה טופס 135 אבל איך מציינים את האבטלה בטופס?

תודה מראש על העזרה!
הפרשות לקופות זה פנסיה וניכוי מס זה מס הכנסה
אם כתוב 0 אז לא שילמת מס הכנסה ואין בשביל מה החזר מס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה