דרוש מידע החזר מס ילדים ארה"ב

מצב
הנושא נעול.

100Rachel

משתמש רשום
אנחנו שוקלים לעשות אזרחות אמריקאית ל6 ילדינו כ"י נבקש ממי שיודע כמה מקבלים לילד בהתאםלרמת ההכנסה או בקיצור איך בגדול החישוב כמה צריך להרויח כדי לקבל את המקסימום של 1400 לילד וכו,
תודה רבה !!!

הר סיני

משתמש פעיל
יש מישהי בביתר שעושה את זה יש לה משרד יש לה לקוחות מכל הארץ מיקצעית מאוד כמה מבני משפחתינו עשו אצלה אפשר להתקשר ולברר האם זה שווה לפי הקיטריונים שלכם
089744467
נראה לי שהם עונים עד 13:00

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני שולחת כבר כמה שנים דרך אמריקן בנפיטס 08-8660940 אני מאוד מאוד מרוצה גם מהשירות וגם מהמקצועיות
קצת קשה להשיג שמה את האחראי אבל הוא יכול להגיד לך את הכל מדיוקקק יש לו המון ידע בתכום
ממה שאני ביררתי עכשיו כדי לקבל את המקסימום על 4 ילדים (סה"כ 5600$) אני צריכה להרוויח 40,000$ לשנה
וזה ממש לא מסובך במשרד עושים בשבילך את כל העבודה את רק מחכה להודעה שקיבלת את הצ'ק

יחצאל

משתמש פעיל
על פניו
החישוב הוא בערך כך
כל ההכנסה השנתית
פחןת כמדומני 3000 דולר
כפול 0.15 אחוז
זה מה שמקבלים
התקרה היא 1400 לילד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה