בקשת תפילה הזמר יוני זי נפצע קשה בתאונה דרכים שמו לתפילה: יונתן בן סיגלית.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הזמר יוני זי נפצע קשה בתאונה דרכים שמו לתפילה: יונתן בן סיגלית.
המשפחה ביקשה מכל מי שיכול להצטרף לתפילות.

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

עדכון מעודד: מצבו של הזמר החרדי שנפצע בתאונה התייצב​

לאחר שהבוקר דווח כי מצבו של הזמר החסידי יוני זיגלבוים קשה בעקבות תאונת דרכים בה היה מעורב ברומא, משפחתו מעדכנת כי מצבו יציב לחלוטין, והוא תקשר עם משפחתו ואף הניח תפילין​

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

עדכון מעודד: מצבו של הזמר החרדי שנפצע בתאונה התייצב​

לאחר שהבוקר דווח כי מצבו של הזמר החסידי יוני זיגלבוים קשה בעקבות תאונת דרכים בה היה מעורב ברומא, משפחתו מעדכנת כי מצבו יציב לחלוטין, והוא תקשר עם משפחתו ואף הניח תפילין​

אני קבלתי היום בבוקר הודעה שהמצב שלו קשה וצריך להתפלל אח''כ מישהו שלח לי את ההודעה הנ''ל,
לפני זמן קצר קבלתי שוב הודעה ממישהו שעד כמה שהבנתי נמצא שם שאמר שאומנם המצב יציב אבל צריך הרבה תפילות.
מה באמת קורה, אין לי מושג. אין לי שום קשר לבנ''א.

אבל החלטתי בכ''א להעלות הודעה כאן...
בעיקר כי תפילות אף פעם לא מזיקות, במיוחד שתכל''ס זה באמת סיפור מורכב ולא נעים בכלל.

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רפואה שלמה!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הלם :( הקב"ה ישלח לו רפואה שלימה בקרוב!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

CHAYA FFF

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...