התייעצות הזמנת מחשב מאמזון- למישהו יש נסיון?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
@מאיר 4134 סתם אגב אני חושב שעדיף לקנות כי אז אתה לא משלם על מארכת ההפעלה ואחר כך את יכול להתקין על זה וינדוס ולפרוץ את זה

בקשר למערכת ההפעלה לא צריך לשלם כי המחשב מגיע כבר עם WINDOWS מקורי מותקן עליו.

ובנוגע ל CHROMEBOOK הוא לא מיועד כלל עבור WINDOWS וכשניסיתי לחפש האם אפשרי הדבר תשובת הרב גוגל הייתה:

there are ways to install Windows on many Chromebook models, if you're willing to get
your hands dirty
כך שאכן ישנם אפשרויות, אבל למה לנסוע בדרכי חתחתים אם אפשר בדרך המלך.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אני מכירה מישהי שקנתה טבלט מסוים ומבוקש לפני כמה חודשים, בבלאק פריידי.
הגיע באיחור... וכשהתקינו אותו גילו שיש לו חצי מהזיכרון שהוזמן.
המדבקה בחוץ התאימה להזמנה ולא למוצר שהגיע.
לא היה עם מי לדבר.....
(אין לי את הפרטים המדויקים)
מאכזב מאוד!!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני מכירה מישהי שקנתה טבלט מסוים ומבוקש לפני כמה חודשים, בבלאק פריידי.
הגיע באיחור... וכשהתקינו אותו גילו שיש לו חצי מהזיכרון שהוזמן.
המדבקה בחוץ התאימה להזמנה ולא למוצר שהגיע.
לא היה עם מי לדבר.....
(אין לי את הפרטים המדויקים)
מאכזב מאוד!!
מאיפה הוזמן?
נשמע מאחד האתרים הסיניים.
באמזון זה לא היה קורה. וגם אם כן, הם היו מזכים מיד על כל הכסף.

english

משתמש מקצוען
הזמנתי כבר באיזור ה5 מחשבים (ניידים) מאמזון (רק אחד עבורי) ולדעת האם המוצר משומש תראו שעל תפריט המוצר כתוב (Renewed) או (refurbished)

המוצרים באמזון אם קונים אותם חדשים הם לא אמורים להגיע פגומים. (וגם משומשים פירוט בהמשך)

לעניין מכס, הכל משולם בתשלום בקופה, ולא יגבה תשלום נוסף על מכס או כל עמלה אחרת מעבר למשולם בקופה.
ישנה מדיניות החזרה, צריך לקרוא אותה...

וארשום סיפור קל, קניתי לגיסי מחשב נייד והוא ביקש דגם מסויים, וכשהבאתי לו את המחשב בעת ההתקנות הוא הספיק לקלקל את המחשב... ואז הודיע לי שהדגם לא לרוחו, והוא מעוניין להחזירו.
יצרתי קשר בשירות לקוחות עם הנציג של אמזון והוא הסכים לזכות אותי גם במשלוח הלוך (אז זה עוד לא היה בחינם...) וגם במשלוח חזור ואף בסכום המע"מ וכששאלתי אותו ואמרתי לו שהמחשב כעת אינו תקין, הוא ענה שזה בסדר גמור, ובחישוב פשוט יצא שאמזון הפסידו על הקניה הזאת 180$ !!! (סכום ההחזרים עבור 2 המשלוחים והמע"מ שאותו הם לא מקבלים בחזרה מרשויות המכס)

וגם אם קונים מחשב משומש כדאי לבדוק שאמזון הם המוכרים, וזאת מכיוון שהם מתחייבים שעשו להם בדיקה מקיפה והם מתחייבים שאין פגם הנראה לעין ממבט רגיל (25 סנטי')

אפשר למצוא באמזון דילים טובים מאד למחשבים רק שצריך לתת את הדעת

א. לא להתבלבל בהזמנה עם CHROMEBOOK שהוא אינו מבוסס WINDOWS אלא פועל על אפליקציות בלבד.

ב. למעונינים לקנות כדאי להיות מוכרים באמזון, ברגע שמישהו על היום הראשון שהוא נרשם פתאם מזמין מחשב זה קצת (הרבה) מחשיד אותם והם עלולים לבקש ראיות אימות כדפי חשבונות בנק וכו' ואם לא מספקים להם הם חוסמים את החשבון עד להבאתם.

אני רואה שרשמת למעלה שהזמנתם מספר פעמים
המחשבים הנ"ל הם משתלמים?? זה סיכון שהמחשב לא יעבוד??
איך זה נראה מבחינת המוכר ומצב הפריט??ומה נראה יותר משתלם?
מעולם לא הזמנתי מאמזון
אשמח לכל מידע מכל מי שמבין בזה!
@יוסייוסייוס @מאיר 4134

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
צ

מעולם לא הזמנתי מאמזון
@יוסייוסייוס @מאיר 4134
מצטרף
איך אפשר לדעת באיביי אם זה חדש או מחודש

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מי שמעוניין
בעלי קיבל עכשיו מחשבים חדשים באריזה!
במחיר מיוחד(לא לגרפיקה)
0533110844 בבני ברק

מאיר 4134

משתמש מקצוען

מעולם לא הזמנתי מאמזון
@יוסייוסייוס @מאיר 4134

בקטגוריית המחודשים באמזון, אמזון מתחייבת שהם נראים כחדשים ועברו בדיקה ועובדים כחדשים (למעט בסוללה שהם כותבים שהיא בתכולה של 80%)

וכרגע אני כותב ממחשב כזה והוא מצוין.

בEBAY ניתן להשיג גם מחשבים מצויינים ואפי' יותר בזול מאמזון אך שם הוא לא נראה חדש דנדנש (ולפעמים זה לא נורא כ"כ) וצריך לקרוא את המפרט של כל מוצר

ויש מעלה נוספת באמזון שהם דואגים לכל תשלומי המכס (אך בEBAY זה לא כך)

english

משתמש מקצוען
בקטגוריית המחודשים באמזון, אמזון מתחייבת שהם נראים כחדשים ועברו בדיקה ועובדים כחדשים (למעט בסוללה שהם כותבים שהיא בתכולה של 80%)

וכרגע אני כותב ממחשב כזה והוא מצוין.

בEBAY ניתן להשיג גם מחשבים מצויינים ואפי' יותר בזול מאמזון אך שם הוא לא נראה חדש דנדנש (ולפעמים זה לא נורא כ"כ) וצריך לקרוא את המפרט של כל מוצר
המחשב הראשון או השני??
רשום שהוא חדש
זה לא נכון??

מאיר 4134

משתמש מקצוען
המחשב הראשון או השני??
רשום שהוא חדש
זה לא נכון??

אני כתבתי אודות מחשבים מחודשים באמזון

הקישורים שהובאו הם של מחשבים חדשים לגמרי בEBAY (ומחירם ממש טוב !)

וניתן לראות שהם חדשים

1610632002892.png

שכתוב CONDITION - NEW (מצב - חדש)

ושוב כפי שכתבתי EBAY לא דואגים לתשלומי המכס ואין לי ניסיון בתשלומי מכס במשלוח רגיל לארץ, ומה שעשיתי מספר פעמים השתמשתי בUSHOPS שזה שילוח לארץ ע"י קבלת כתובת אמריקאית (ואם שולחים לשם המוצר מגיע אליכם) ובעת שהמוצר מגיע לכתובת שם אתם מקבלים הודעה ע"כ, מעלים לממשק חשבונית ומשלמים את המע"מ וכן את מחיר השילוח לארץ שנקבע ואז המוצר מגיע עד פתח ביתכם

ויש גם את חבילס אבל אין לי נסיון איתם

english

משתמש מקצוען
אני כתבתי אודות מחשבים מחודשים באמזון

הקישורים שהובאו הם של מחשבים חדשים לגמרי בEBAY (ומחירם ממש טוב !)

וניתן לראות שהם חדשים

צפה בקובץ המצורף 808036

שכתוב CONDITION - NEW (מצב - חדש)

ושוב כפי שכתבתי EBAY לא דואגים לתשלומי המכס ואין לי ניסיון בתשלומי מכס במשלוח רגיל לארץ, ומה שעשיתי מספר פעמים השתמשתי בUSHOPS שזה שילוח לארץ ע"י קבלת כתובת אמריקאית (ואם שולחים לשם המוצר מגיע אליכם) ובעת שהמוצר מגיע לכתובת שם אתם מקבלים הודעה ע"כ, מעלים לממשק חשבונית ומשלמים את המע"מ וכן את מחיר השילוח לארץ שנקבע ואז המוצר מגיע עד פתח ביתכם

ויש גם את חבילס אבל אין לי נסיון איתם

תודה על הפרוט
כמה אמור לעלות המשלוח ע"יUSHOPS למחשב

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תודה על הפרוט
כמה אמור לעלות המשלוח ע"יUSHOPS למחשב

צריך לדעת את הגודל של האריזה ואני לא רואה שזה מופיע בפירוט, מה שאפשר לעשות זה לשאול את המוכר את מידות האריזה לצורך השילוח

וכפי שרואים ישנה אפשרות ליצור איתו קשר (Contact seller)

1610639885459.png

ואז להכנס למחשבון של USHOPS ולהזין את מידות המוצר ( אורך * גובה * רוחב - ושימו לב ליחידת מידה אינצ'\סנט') ושוויו ואז רואים את הצעת המחיר למשלוח (ובעמוד הראשון של האתר יש קוד קופון לתוספת הנחה על המחיר)

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אך כדאי אולי לשאול אנשים נוספים שבקיאים בטיפול במכס במשלוח באופן הישיר כי נראה שזה יהיה הכי זול מבחינת עלות השילוח עצמו.

ניתן גם לראות באמזון דגמים דומים שיש בהם אפשרות של משלוח ישיר כולל תשלום המכס

עזרא משולם

משתמש חדש
האם יש למישהו מושג לגבי הזמנת המחשב הזה מאמזון האם זה מחשב טוב וכדאי... מצרף קישור לאמזון...
2020 Lenovo IdeaPad 3 14.0" HD LED Non-Touchscreen Laptop PC, Intel Pentium Gold 6405U Dual Core Processor, 4GB DDR4 RAM, 128GB SSD, HDMI, Webcam, WiF

מאיר 4134

משתמש מקצוען
האם יש למישהו מושג לגבי הזמנת המחשב הזה מאמזון האם זה מחשב טוב וכדאי... מצרף קישור לאמזון...
2020 Lenovo IdeaPad 3 14.0" HD LED Non-Touchscreen Laptop PC, Intel Pentium Gold 6405U Dual Core Processor, 4GB DDR4 RAM, 128GB SSD, HDMI, Webcam, WiF

שים לב שזה מעבד פנטיום ו4GB זכרון, לא מזמן הבאתי קישור בטיפ טיפה יותר יקר שהוא מעבד i5 ו8GB זכרון (ואמנם הוא מחודש, אך אמזון מבטיחים שהוא נראה ופועל 100% כמו חדש ויש לי גם כן מחודש ותואם את ההבטחות שלהם)

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מעבד פנטיום גולד זה לא טוב??

את האמת אין לי צל צלו של מושג, ניסיתי לבדוק כעת ברשת ואכן ראיתי שממליצים על פנטיום גולד יותר מהi5 שאני הבאתי... מעניין מאד !

דרך אגב אם תקנה לבסוף באמזון, כדאי לך להתחיל את הקניה בכתובת

SMILE.AMAZON.COM

כי אז מופעלת אופציית הסמייל של אמזון ואמזון תתרום 0.5% מהקנייה לצדקה (לא על חשבונך) ותבחר עמותה וישנם עשרות מוסדות תורה שניתן לתת להם את התרומה של אמזון כגון:

American Friends of Hebron Yeshiva Jerusalem Inc - ישיבת חברון גבעת מרדכי

American Friends of Ponevez Yeshiva in Israel Inc - פונוביז' בני ברק

Yeshivas Chasidei Belz-Belz Institutions in Israel - ישיבת בעלז ירושלים

American Friends of Yeshiva Dmir Inc - ישיבת מיר ירושלים

Batay Avoth of Ponevez Yeshiva Inc

Yeshiva Ohel Simon of Jerusalem

Kamenitzer Yeshiva of Jerusalem Inc

Yeshiva Wolozin Bnei Brak Israel Inc

Yeshiva Beth Abraham of Jerusalem Inc

(אתם צריכים לבחור בהגדרות לאיזה מוסד תתרמו אחרת אמזון תתרום למוסד אמריקאי כלשהוא....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה