עזרה הזמנתי מצעים והגיע משהו שונה...

אלישבע.

משתמש רשום
היי,

אשמח לעזרה, הזמנתי מצעים מחנות שנמצאת בצפון, והגיע לי מצעים אחרים לגמרי, שפניתי אליהם הם בדקו ואמרו שאני צודקת והיה להם תקלה באתר ואין את המצעים שאני רוצה, הם שאלו האם אני רוצה להחזיר, ואמרתי להם שכן, אז הם אמרו שישלחו שליח לקחת את המצעים ואז יחזירו את הכסף, תכלס אחרי שבוע השליח לא הגיע, ניסתי לדבר איתם שוב, והם אמרו שהוא אמור להגיע תוך כמה ימים, עבר כבר שבוע, והוא לא הגיע.... והם כבר לא עונים...
מה אני יכולה לעשות עכשיו??

shani123

משתמש מקצוען
הכל מתועד במייל / שיחות מוקלטות וברורות
אז אפשר בקלות לבטל את הרכישה באשראי
אם לא מתועד במייל:
תשלחי עכשיו פניה מסודרת במייל עם ציון תאריך קניה, פניה שיחה הבטחה (שם נציג) וכו'
ותבקשי לבטל עסקה במיידית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה