עזרה הזמנות לבר מצוה

נוד ניקית

משתמש מקצוען
בעוד כמה שבועות נחגוג בעז"ה בר מצוה לבננו הבכור נ"י.
אני רוצה לעצב הזמנה לבד ולשלוח במיילים
וחלק קטן להדפיס
אולי עיצבת פעם הזמנה ותוכלי להעלות לי לכאן, להשראה?
אני חולמת על משהו צבעוני ומרשים...
תודה!

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היי רוונטי עדיין?
יש לי הזמנה מהממת לבר מצווה שעצבתי
אבל היא לא צבעונית.
היא יוקרתית יותר

חיימקה א.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מצו"ב

קבצים מצורפים

• מוקאפ הזמנה_אהרון-01.jpg
    מוקאפ הזמנה_אהרון-01.jpg
    KB 154.5 · צפיות: 42
  • מוקאפ הזמנה_אהרון-02.jpg
    מוקאפ הזמנה_אהרון-02.jpg
    KB 256.2 · צפיות: 47

צימר

משתמש חדש
וואו, ממש ממש יפה, היינו משתמשים בזה אם היינו רוצים לשלוח הזמנות אישיות.
אבל אנחנו מחפשים יותר משהו בסגנון של מודעה לבתי כנסת - הזמנה כללית, לא מתכוונים לשלוח השמנות אישיות.
וכמובן אנחנו צריכים שיהיו כתוב את הפרטים הנכונים, אם ע"י שליחת קובץ שניתן לשנות, או מישהו שמתאים לו, בתשלום לא גבוה, לשנות רק את הפרטים ולשלוח לנו מוכן להדפסה.
ושוב תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה