דרוש מידע הזמנה מאמזון - מתי יגיע

SHALOM33

משתמש פעיל
אני צריך לדעת מנסיון של אנשים (לא מה שהם כותבים) - הזמנה מאמזון תוך כמה זמן מגיע לארץ (הזמנה של דיסק קשיח) הם כותבים לא יותר 7 ימים
האם זה אמיתי

A052

משתמש סופר מקצוען
אני לא מכיר,
אבל יש מציאות של משלוחים מהירים מחו"ל תוך 10 ימים.
השאלה היא דרך איזה חברה זה נשלח, והאם ה7 ימים זה בתוך ארה"ב או גם לישראל.

שירה:)

משתמש מקצוען
בד"כ כשאני מזמינה מאמזון, מגיע יותר מהר ממה שהם כותבים.

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני צריך לדעת מנסיון של אנשים (לא מה שהם כותבים) - הזמנה מאמזון תוך כמה זמן מגיע לארץ (הזמנה של דיסק קשיח) הם כותבים לא יותר 7 ימים
האם זה אמיתי
דרך אגב
איזה דיסק קשיח הזמנת?
פשוט אני רוצה להזמין כבר הרבה זמן אבל על הכל אין ביקורת טובה

משואה

משתמש חדש
אני מזמינה הרבה באמזון והמשלוח בד"כ מגיע שבוע לפני
עכשיו הזמנתי קרוקסים והגיע לי שבועיים לפני הזמן.

bitcoin

משתמש פעיל
האם זה אמיתי
גם אם כתוב ששולחים לישראל בדף המוצר לר בטוח שאכן זה קורה

אני היום נסתי לקנות מוצר כשהגעתי לאישור ההזמנה כתבו לי שבסוף הם לא שולחים לישראל...

לא יודע גם, כל האתר נראה לי בלגן, אני רגיל לאלי אקספרס ואיביי, הרבה יותר קל.

bitcoin

משתמש פעיל
אני מזמינה הרבה באמזון והמשלוח בד"כ מגיע שבוע לפני
עכשיו הזמנתי קרוקסים והגיע לי שבועיים לפני הזמן.
איךאני יכול לדעת על מוצר אם הוא בטוח מגיע לארץ, רציתי להזמין היום ויטאמינים של מקסי הלט ורשמו בדף המוצר שזה מגיע לארץ, בפועל כשאשרתי את ההזמנה ורציתי לשלם אמרו לי שאי אפשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה