דרוש מידע הזמנה מאלי אקספרס buzzer

Champion

משתמש חדש
קיבלתי הודעה מחברה לא ידועה על משלוח שהתקבל ונמצא בחנות לא קרובה במיוחד,
המספר הזמנה ג״כ היה לא ברור, ובנוסף נתנו מספר טלפון של החנות,
היום קיבלתי הודעה שהחבילה נמסרה בהצלחה
התקשרתי לחנות והבנתי שכנראה חברת השליחויות buzzer לקחה חזרה את המשלוח כי לא לקחתי אותו.(אחרי יומיים)
איך אני יוצרת איתם קשר?
אשמח לתשובה דחופה!
חנוכה שמח:)

A052

משתמש סופר מקצוען
למה לא לחפש בגוגל ולמצוא?

Champion

משתמש חדש
נראה לך לא ניסתי???
אני מכניסה שם את המספר הזמנה שקיבלתי בטלפון וכתוב שלא קיים....

A052

משתמש סופר מקצוען
באלי אקספרס אין לכם מס' חבילה? ויש שם גם מעקב

Champion

משתמש חדש
יש לי שם הרבה הזמנות ואני לא מצליחה למצוא.,
איך אני יוצרת איתם קשר? יש למישהו מושג?

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני השבוע קיבלתי חבילה דרכם. מקבלת המון דרך דואר ישראל וצ'יטה
ביתר עילית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה