עזרה הזמנה באתר שיין

nesimov

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
היי לכל הקונות באתר שיין בדרך כלל כמה ימים לוקח עד שההזמנה מגיעה? (במיוחד בימי הקורונה..)

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תכשיטים מומלצים יש שם?
לא הצלחתי למצוא משהו נורמלי
כן דווקא מומלצים
שימי לב שיש עגיילים שנראות קטנות ופתאום מגיע בענק אבל לא כולם....
דווקא יש שם חבילות עגילים טובות, צמידים, שרשראות!!

ערסל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן דווקא מומלצים
אפשר לבקש קישורים?
בעיקר שרשראות וצמידים
עגילים רק כסף עובר לי בחורים ;)

#מילכה

משתמש רשום
כן דווקא מומלצים
אפשר להסתכל בפרטים כתוב שם בדיוק אורך ורוחב עגיל,
או בתגובות של לקוחות אפשר לראות תמונות אמתיות יותר או מה הם כותבים על הפריט

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סליחה שאני קופצת על האשכול
אבל עקב המצב והחנויות הסגורות החלטתי, שזהו נמאס לי לחכות, אולי כדאי להזמין וזהו
אבל, נקסט נגיד אני לא במידה שם של הנשים רק של ילדות ורוב הדברים לחורף אצל ילדות הם ילדותיים

אשמח אם משהי תוכל להסביר לי במייל 053miriamאין לכתוב כתובת מייל על האתר שיין, בעיקר האם מרוצים מהמוצרים, כמה זמן הם מחזיקים? זה כמו עליאקספרס או שזה אתר שונה לגמרי? וגם, למה בנטפרי 90% אתר חסום?

לילי 1

משתמש מקצוען
לא כתבו שהיתה פריצה לשיין והאתר לא מאובטח?
גם שמעתי
משלמת רק בפייפאל.

מה שמייחד את האתר על פני שאר הסינים הוא
1. פירוט מדוקדק לכל פריט כולל מידות מדויקות וממה עשוי.
2. אמינות-אין תמונה שונה מפריט.
3. מבחר מטורף בכל המחלקות אבל באופן מיוחד במידות גדולות לנשים.
4. משלוח חינם מעל סכום מסוים-בין מאה למאתיים, תלוי ב"מבצע".
5. חנות, לא פלטפורמה. כל מוצר מופיע פעם אחת ובמחיר אחיד וכל המוצרים בהזמנה נארזים(וממוסים) יחד.

חשוב- לשים לב לפרטים, לקנות לפי היקפים ואורך ולא לפי מידות. בנוסף, הרוב סינטטי גם במצעים. אפשר לבחור בסינון ממה יהיה עשוי הפריט.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה