הורדת שירים מיוטיוב עם חסימה

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש איזו דרך להוריד מוסיקה מיוטיוב עם חסימה של נתיב????
יש לי חסימה של נתיב, ואני חייבת להוריד מוסיקה מיוטיוב.
נתיב לא מאשרים לפתוח שום אתר הורדה (של שירים ולא של וידיאו)
הצלחתי להוריד תוכנת הורדה אבל א"א להוריד כל מה שהם לא אישרו, ז"א שהם צריכים לאשר את הדף ביוטיוב ואז אני יכולה להוריד דרך התוכנה.
השאלה היא אם יש דרך עקיפה כלשהי...

חי1

משתמש רשום
נתיב פותחים סרטונים בודדים ביוטיוב. דהיינו, תשלחו להם את הקישורים הרצויים, והם יפתחו את זה אחרי בדיקה.
הבעיה היא, שבדף שהם פותחים, יש מסביב תמונות ממוזערות וטקסטים, שהנפש סולדת מהם...
ולכן זה לא כדאי.

אבל נטפרי כן התחילו כבר לפתוח סרטונים שצריך לעבודה. וזה נקי לגמרי בלי דברים צדדיים שאינם רצויים.

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האתר השני נפתח א אני לא מסתדרת שאני מדביקה את הקישור הוא כותב לי משהו ולא נותן, אפשר בבקשה הסבר איך להוריד

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש שיטה מטורפת...
ופשוטה!
בשורת הקישור של הסרטון להוסיף
בין האותיות .WWW לבין המילה youtub
-את האותיות SS
תופיע חלונית חדשה
ללחוץ אנטר
וזה יפנה אתכם להורדה
לחצו שם על הורדה
והסרטון יירד
בהצלחה
ואשמח לקבל משוב מכל מי שניסה שהצליח!

טוב ה' לכל

משתמש רשום
הפקות ואירועים
D I G I T A L
איך ניתן להוריד מיוטיוב בנתיב? דחוף!

יש לך את האתרים שנתנו למעלה. וחברה לא צריך את האתרים האלה פשוט לוחצים על הכתובת של הסירטון ויוצא בערך דבר כזה www.youtube.com ואז בנקודה אחרי הW מוסיפים שתי אותיות באנגלית איזה שרוצים לוחצים על זה ואז יוטיוב עצמו מביא את זה בפורמט להורדה ברזולוציה של 720 אם אני לא טועה שזה מתאים כמעט לכל דבר

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך ניתן להוריד מיוטיוב בנתיב? דחוף!

יש לך את האתרים שנתנו למעלה. וחברה לא צריך את האתרים האלה פשוט לוחצים על הכתובת של הסירטון ויוצא בערך דבר כזה www.youtube.com ואז בנקודה אחרי הW מוסיפים שתי אותיות באנגלית איזה שרוצים לוחצים על זה ואז יוטיוב עצמו מביא את זה בפורמט להורדה ברזולוציה של 720 אם אני לא טועה שזה מתאים כמעט לכל דבר
נעלבתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה