עזרה הוראת קבע מחשבון לחשבון, יש אפשרות?

אמונה.

משתמש מקצוען
אשמח לדעת האם ישנה אפשרות לעשות הוראת קבע מחשבון בנק פרטי לחשבון בנק פרטי.

תודה רבה

אפרים

משתמש פעיל
ניתן לעשות זאת באחת משתי דרכים.
א. הוראת העברה בחשבון המעביר. זו לא הרשאה לחיוב חשבון כי אם העברה ביוזמת המעביר ובשליטתו.

ב. ע"י חברות אמצעיות כמו נדרים פלוס וקשר, הן מספקות שירות זה לגופים בלתי מאוגדים דוגמת ועדי בתים. אני מניח שהם עשויים להסכים לעשות זאת גם לחשבונות פרטיים בכפוף למגבלות.

A052

משתמש סופר מקצוען
יש אפשרות באתרים של הבנקים, העברה > העברה בהוראת קבע.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
כפי שכתבו, בעוד 'הרשאה לחיוב חשבון' זו הנקראת בפי העם הוראת קבע מיועדת למוסדות וגופים מוכרים, 'הוראת קבע' כפי שהיא נקראת בבנקים מיועדת להעברה קבועה מחשבון פרטי לחשבון פרטי.

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לסכומים גדולים?

ראש המדברים

משתמש צעיר
לקחת בחשבון שהעמלות מאד גבוהות
בפרט אם פעם אחת חוזר
לגבי איך כן לעשות גם בהרשאה לחיוב חשבון יש עמלות יחסית גבוהות אבל לא כל כך
יכול להיות שעדיף
נדרים פלוס 03-7630543
קשר - קהילות 073-727-2050

A052

משתמש סופר מקצוען
אין שום עמלות גבוהות, מאיפה המצאת את זה?
זה עמלה רגילה של פעולה ע"י פקיד או ישיר תלוי איך עשו, ואין שום עמלה אם אין מספיק יתרה היות ובמקסימום הפעולה פשוט לא מתבצעת. היות וזו פעולה יזומה ע"י המעביר ולא ע"י גוף אחר.

בדיוק הפוך, אם זה יהיה דרך גוף גביה כגון קשר או נדרים אז תהיה עמלת החזרה אם לא תהיה יתרה.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בפרט אם פעם אחת חוזר
יכול להיות שעדיף
נדרים פלוס 03-7630543
קשר - קהילות 073-727-2050
מי שיש לו חשבון סטודנט הפטור מעמלות, גם פעולה זו פטורה מעמלות.

זושא כץ

משתמש מקצוען
בפרט אם פעם אחת חוזר
יכול להיות שעדיף
לא נכון !
זה עמלה רגילה של פעולה ע"י פקיד או ישיר תלוי איך עשו, ואין שום עמלה אם אין מספיק יתרה היות ובמקסימום הפעולה פשוט לא מתבצעת.
נכון!
ולכן אסור לסמוך על זה בתשלומי שכ"ד או החזרי גמחים כי פשוט ברגע שחסר אפי' שקל בחשבון זה לא עובר...ולך תחפש אותם...

ראש המדברים

משתמש צעיר
זה עמלה רגילה של פעולה ע"י פקיד או ישיר תלוי איך עשו, ואין שום עמלה אם אין מספיק יתרה היות ובמקסימום הפעולה פשוט לא מתבצעת. היות וזו פעולה יזומה ע"י המעביר ולא ע"י גוף אחר.

בדיוק הפוך, אם זה יהיה דרך גוף גביה כגון קשר או נדרים אז תהיה עמלת החזרה אם לא תהיה יתרה.
בדקתי שוב. אתה צודק אני בן אדם ומותר לי לטעות...
ועכשיו אני שואל למה יש כל כך הרבה הוראות קבע אולי נתחיל לשלם לוועד בית, לחיידר, לגן ילדים בהעברה קבועה?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בדקתי שוב. אתה צודק אני בן אדם ומותר לי לטעות...
ועכשיו אני שואל למה יש כל כך הרבה הוראות קבע אולי נתחיל לשלם לוועד בית, לחיידר, לגן ילדים בהעברה קבועה?

אני כבר שנים עובדת כך...

מרחבית

משתמש מקצוען

זו התשובה:
ולכן אסור לסמוך על זה בתשלומי שכ"ד או החזרי גמחים כי פשוט ברגע שחסר אפי' שקל בחשבון זה לא עובר...ולך תחפש אותם...

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בתשלום באמצעות הוראת קבע מחשבון הבנק, העמלות יחסית נמוכות/ללא עמלהץ
בהתנהלות מול חברות סליקה, העמלה גבוהה יותר.
אבל..
לועדי בתים, ארגונים, עמותות ועסקים עדיף להתנהל עם הרשאה לחיוב חשבון מחברות סליקה כמו קשר קהילות נדרים ואחרים ולא עם הוראת קבע מהבנק בגלל אפשרויות המעקב, הדוחות, האפשרות לקבוע את הסכום, האפשרות לנהל את המערכת בלי טובות של המשלם (תחשבו כמה אנשים היו משלמים ועד בית בזמן אם הם היו צריכים לתת את ההוראה לבנק)

well

משתמש פעיל
למה באתר של "הבינלאומי" אני לא מוצא כזאת אפשרות?

מישהו יודע אם נכון להיום בפאגי ישנה אפשרות של הוראת קבע מפרטי לפרטי?
או שהם עדיין לא התעדכנו ברעיון הזה ):

A052

משתמש סופר מקצוען
יש.
צילום מסך 2020-10-01 203831.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה