הוספת נתונים לExcel מדף html

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני זקוקה לקוד בסיס לשמירת נתונים מform בדף html לאקסל,
בדף אמור להיות טופס בסיסי מאד המשתמש אמר להזין בו שם פרטי שם משפחה ומספר זהות, בלחיצה על שלח,
הנתונים ישמרו כרשומה חדשה באקסל. (השימוש אמור להיות שימוש מקומי, לא משהו שדורש כתיבה ושמירת נתונים בשרת).
חיפשתי ברשת מצאתי כמה כאלה אך הם לא עבדו.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
התכוונתי שכל רשומה תתווסף כרשומה חדשה באותו קובץ (קיים, לא חדש)

yantrab

משתמש חדש
אגב, אולי תסבירי מה בדיוק את מנסה לעשות. אולי שימוש בקוקיס יתן לך מענה יותר טוב?

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני צריכה לאחמ"כ לייבא את הנתונים לתוכנה אחרת שמקבלת רק קבצי אקסל

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני זקוקה לקוד בסיס לשמירת נתונים מform בדף html לאקסל,
בדף אמור להיות טופס בסיסי מאד המשתמש אמר להזין בו שם פרטי שם משפחה ומספר זהות, בלחיצה על שלח,
לא צריך אפילו חצי ספריה בשביל לעשות דבר כזה. כל מתכנת מתחיל עושה את זה בשורה וחצי של קוד.
רק לפני כן, איזה פלטפורמה?
php?
ruby?
python?
node.js?
java?
הנתונים ישמרו כרשומה חדשה באקסל. (השימוש אמור להיות שימוש מקומי, לא משהו שדורש כתיבה ושמירת נתונים בשרת).
אתם רוצים להגיש ללקוח את קובץ האקסל?????????
או לשמור אצלכם את הפרטים?
אין כזה דבר בלי לכתוב נתונים בשרת. אפילו שינוי של ביט אחד בקובץ נקרא כתיבה לשרת.
זה לא משנה אם הקובץ כבר קיים או לא.
שום תוסף לא יעשה את זה בלי הרשאות כתיבה.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מעדיפה בjs, מדובר בדף אינטרנט שאמור לרוץ במקום שאין שם אינטרנט פתוח, אלא רק למספר אתרים בלבד, אני צריכה שכל משתמש יכניס את הפרטים שלו, הם אמורים להשמר בקובץ אקסל מקומי ששמור על כונן שמקושר לאותו מחשב שבו המשתמש עובד, הקובץ שמור בנתיב קבוע ומקומו לא אמור להשתנות. אחרי שהמשתמש מזין את פרטיו והם נשמרים אצלי בקובץ האקסל נפתח לו דף עם קישורים לאתרים הרלוונטים שקיימים באותו מקום.
מה שחסר לי שאין לי מושג איך אני כותבת לקובץ אקסל, אני יודעת שמדובר בכמה שורות בודדות, אני מבינה שאני אמורה לבדוק בכל פעם עד איזו שורה יש נתונים ולשמור את הנתונים בשורה הבאה (כלומר בשורה הריקה). אך את פרטי הגישה (קריאה/כתיבה) לקובץ אקסל מדף הHTML איני יודעת איך אני עושה.
תודה רבה

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא ניתן לכתוב לקובץ מדף html (גם עם js אי אפשר).
מסיבות אבטחה בעיקר. בעצם הדפדפן שמרנדר את דפי האינטרנט לא נותן גישה לדיסק בכלל, וכל השמירה של הדפים והתוכן נעשית בצורה שאינה שקופה למי שכתב את דף האינטרנט.
(כל זה לגבי כתיבה, אבל קריאה אפשרית בדיוק כמו קובץ js או css).
זה בעצם נקרא שאין שרת.
כשגולשים לפרוג לדוג', השרת מגיש דף html שנבנה אוטומטית עבור הגולש. וכשכותבים תגובה, תוכנת השרת (זה לא דפדפן... ) כותבת לקובץ (או לDB) את התגובה ושומרת במחשב השרת.
שום פעולה של שמירה בדיסק לא נעשית על ידי הדפדפן במחשב של הגולש (ק"ו שלא בכונן\מחשב אחר שמקושר למחשב של הגולש...)
פעם היתה כזו אפשרות עם jscript (זה לא js) לכתוב קובץ במחשב המקומי באקספלורר בלבד. אם זה מתאים אפשר להשתמש בזה.
שורה תחתונה אני ממליץ להשתמש בפלטפורמת תוכנה אחרת כמו:
c#
c++
קבצי אצווה - batch
power shell
או להריץ שרת.

yantrab

משתמש חדש
אם את כבר יודעת js, תרימי שרת node. לפי מה שאת מתארת, סקריפט של כמה שורות יתן לך מענה. את יכולה ללכת קצת יותר רחוק, ולהשתמש במסדי נתונים למיניהם

moti_vb

משתמש רשום
כמו שכתבו למעלה אין אפשרות לשמור באמצעות JS מאחורי הקלעים, אם הייתה כזה אפשרות היו וירוסים מוחקים את המחשב למי שנכנס לאתר מסויים....

מה שכן אפשר לעשות, ליצור דף HTML עם קוד קטן ב-JS שקורא קובץ CSV ומוסיף וירטואלית עוד שורה ואחרי זה לתת למשתמש כפתור הורדה, ולהגיד למשתמש איפה לשמור את הקובץ, זה לא מומלץ.
או לבנות טופס לקובץ אקסל, ולשמור מייד בקובץ אקסל, ואחרי זה ייפתח קישור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה