הוט מובייל, כן או לא? טלולר כן או לא?

• פותח הנושא MV25
  • פורסם בתאריך

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח אם תוכלו להחכים אותי מצאתי כאן מעט מידי מידע וישן מידי

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו בהוט מובייל ומרוצים...
צריך לשים לב לתוקף התעריף שניתן במבצע, כי בהגיע המועד הם מעלים את התעריף בלי התראה מוקדמת...

דניאל נ

משתמש מקצוען
הוט מובייל גרוע ( לפחות לדעתי) הייתי ועברתי חברה לפלאפון ( בהוט מובייל קליטה גרועה)

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה
את הטלולר אף אחד לא מכיר?

yosi7708

משתמש רשום
נכתב ע"י דניאל נ;2260581:
הוט מובייל גרוע ( לפחות לדעתי) הייתי ועברתי חברה לפלאפון ( בהוט מובייל קליטה גרועה)
חשוב רק להדגיש אבל שהוט מובייל תומך גם דור 2 , ובפלאפון יש רק דור 3 בלבד, וצריך מכשיר תומך!

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י דניאל נ;2260581:

אין כזה דבר בחברת איקס יש קליטה גרועה וחברת איקס קליטה טובה.

הכל תלוי באיזור המגורים הספיציפי שלכם.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אמרו לשי שהם יושבים על האנטנות של אורנג' ויש לי קליטה לאורנג'
השאלה היא גם מבחינת התנהלות
שקיפות בחשבונית אם אין איזה חיובים פתאום כמו שהיה לי בחברות אחרות
האם כשאני מסכמת על 25X3 זה יהיה המחיר הסופי כל חודש או שצופיות הפתעות בעניין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה