עזרה הודעה לתשלום מס על חבילה מנקסט- פחות מ200 שח

חיוש חיותה

משתמש פעיל
הזמנתי חבילה מנקסט ב180 ש"ח וקיבלתי הודעה שממתינה לי חבילה בדואר ועלי לשלם 90 ש"ח מס.
מזה יכול להיות??
מה עושים במצב כזה?

עשירה

משתמש מקצוען
גם לי קרה לפני שבוע
פניתי דבר ראשון לנקסט ואמרו לי לשלם ולשלוח להם את החשבונית והם יזכו אותי על המכס
במקביל התכתבתי בצ'אט עם דואר ישראל ולאחר בדיקה הם שלחו לי במייל שהפריט לא חייב במכס ואני יכולה להוציא אותו.
ליתר ביטחון הדפסתי את התשובה שלהם ואיתו הלכתי לדואר (מסרו לי את החבילה, בלי בעיות)

גלידה

משתמש מקצוען
למה בעצם נקסט מזכים על מכס?
אני יכולה להזמין קניה בסכום גבוה על סמך שאם יתפסו את החבילה אני יזדכה עם נקסט?

חיוש חיותה

משתמש פעיל
גם לי קרה לפני שבוע
פניתי דבר ראשון לנקסט ואמרו לי לשלם ולשלוח להם את החשבונית והם יזכו אותי על המכס
במקביל התכתבתי בצ'אט עם דואר ישראל ולאחר בדיקה הם שלחו לי במייל שהפריט לא חייב במכס ואני יכולה להוציא אותו.
ליתר ביטחון הדפסתי את התשובה שלהם ואיתו הלכתי לדואר (מסרו לי את החבילה, בלי בעיות)
ניסיתי להתכתב בצ'אט עם דואר ישראל והם אמרו לי לבדוק מול המכס. ניסיתי להתקשר ובלתי אפשרי, אין מענה. השאלה האם בדואר ישחררו את החבילה אם אומר להם שהסכום נמוך? כשאת הלכת לאסוף את החבילה הגעת וביקשת את החבילה בלי להתייחס להודעה על תשלום המס?

עשירה

משתמש מקצוען
בצ'אט אמרו לי שאני יכולה להגיש ערעור למכס
בנוסף, יש אפשרות של תשלום המכס דרך אתר דואר ישראל בהתחברות לאזור אישי (my post)
ניסיתי קודם לשלם את המכס אבל קיבלתי הודעה "פריט אינו חייב במכס"
אחרי שכתבתי להם את זה גם בצ'אט הם העבירו את זה לבדיקה ושלחו לי במייל שהפריט באמת לא חייב במכס
לדואר הלכתי עם מספר מדף, ולא אמרו לי כלום
אם הדואר קרוב אליך ואין לך בעיה ללכת סתם, אולי תנסי להוציא את החבילה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה