דרוש מידע הובלה קומה שלישית בבנין על עמודים

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
הזמנתי הובלה לקומה שלישית ,והמוביל טוען שהיות והבנין על עמודים זה נחשב קומה רביעית וצריך לשלם תוספת ,
זה הנוהל במקרה כזה ??
לדעתי קומה שלישית זה לעלות שלוש קומות .

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
לדעתי הוא צודק(על אף שמצד היושר הוא היה אמור לברר את זה קודם)
אני עבדתי קצת בהעברת דירות ולכן אני כותב בתור הצד השני
גובה התשלום הוא לפי המאמץ (ואני מניח שאם זה על עמודים אז זה בלי מעלית) כך שהוא קצת צודק!

צ'יטה

משתמש פעיל
לדעתי הוא צודק(על אף שמצד היושר הוא היה אמור לברר את זה קודם)
אני עבדתי קצת בהעברת דירות ולכן אני כותב בתור הצד השני
גובה התשלום הוא לפי המאמץ (ואני מניח שאם זה על עמודים אז זה בלי מעלית) כך שהוא קצת צודק!
לא מבין אותך, תמיד קומה שלישית זה לעלות שלש קומות, בכל בניין יש קומת קרקע, קומה ראשונה, קומה שניה ואז קומה שלישית, מה זה משנה אם בקומת קרקע יש עמודים או דירות?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמה קומות הוא עולה? 3 או 4?
זה כמו שאנחנו הזמנו מוביל לקומה רביעית, ולבסוף הוא טען שהיא חמישית חצי צודק, יש בכניסה לבנין גרם מדרגות.
צ'יפרנו אותו.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
לא מבין אותך, תמיד קומה שלישית זה לעלות שלש קומות, בכל בניין יש קומת קרקע, קומה ראשונה, קומה שניה ואז קומה שלישית, מה זה משנה אם בקומת קרקע יש עמודים או דירות?
בדרך כלל שיש עמודים זה קומה נוספת לעלות

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עולים שלוש קומות
יתכן שהוא לא הבין נכון ,אדבר איתו שוב מחר .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה