התייעצות ההישרדות | סקיצה - מעצבים גרפיים לכאן >>>

ב"ה זכינו ואנחנו עומדים להפיץ גם אצלנו את ספרו הדי-חדש של הרב קובי לוי - "ההישרדות" (מצחיק לכתוב את זה כאן... אבל בכל זאת)
אני לא גרפיקאי, אבל מודעה כלשהי צריכה להיות!
אתגרתי את עצמי, וממה-שיש-בבית (קרי: פאוור פוינט) ניסיתי לייצר משהו.
כעת, צריך את הביקורת, ההערות ושלל ההצעות לשיפור שוודאי יש לכם בשבילי :)
תזכו למצוות :D

ההישרדות סקיצה 1.PNGההישרדות סקיצה 1.PNG
ההישרדות סקיצה 1.PNG

המוקאפ השחור לא סופי, מחפש טוב יותר (אם יש למישהו.. אני יותר מאשמח)
קרדיט ל @דודי ון-דן-ברג על הכריכה אדירה.

קבצים מצורפים

• ההישרדות פרסומת - ללא עיר וטלפון.pdf
    KB 190.6 · צפיות: 25
משהו נחמד שגיליתי - לחובבנים בלבד!
בפאוור פוינט אפשר ליצור בקלות מראה של הטבעה על כל צורה. למשל, לריבוע האדום עם המילה "מפיצים" יצרתי מראה מוטבע ע"י: עיצוב אובייקט ~ אפקטים של צורה ~ צל ~ פנימי ~ מלא
ותודה למקצוענים שקראו למרות האזהרה שלי ועכשיו מתגלגלים מצחוק בבית :confused:
יחי הלוזרים!

*בננית*

משתמש פעיל
ב"ה זכינו ואנחנו עומדים להפיץ גם אצלנו את ספרו הדי-חדש של הרב קובי לוי - "ההישרדות" (מצחיק לכתוב את זה כאן... אבל בכל זאת)
אני לא גרפיקאי, אבל מודעה כלשהי צריכה להיות!
אתגרתי את עצמי, וממה-שיש-בבית (קרי: פאוור פוינט) ניסיתי לייצר משהו.
כעת, צריך את הביקורת, ההערות ושלל ההצעות לשיפור שוודאי יש לכם בשבילי :)
תזכו למצוות :D
מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא להאמין שאתה לא גרפיקאי.............
ספר ממש מעניין מחזק ומרתק!
כל הכבוד שאתם זוכים להפיץ אותו!

אולי תעביר למעצבים גרפיים שם תוכל יותר לקבל
חוות דעת..
הייתי עושה את זה בשמחה ובששון, אם רק הייתה לי הרשאה לכתיבת פוסטים שם.... אבל אין לי, מה לעשות.

הרגע הזה שכריכת ספר של קובי לוי - זה שנגד כל מי שגר בבניין עם שכנים שיש להם אינטרנט מוגן - מקוששת הסכמות באינטרנט....

יחי האבסורד.
עיין בשורה הראשונה של הנושא הזה ;)
שים לב שהוא גם קרימינל......
כך גם נשמע משם המשתמש... ;)
אבחנה מדויקת! איך למעיישה עליתם על זה?

@הקרימינאל הגאון סליחה על השאלה,
קובי לוי לא מכר את זה בחמשה שקלים?
למרות שאני לא מרגיש חייב לענות, אני אעשה זאת כי בדיוק לא מ ת ח ש ק לי להצדיק את הניק שלי...
הרב לוי אישר לנו למכור את זה בעשר ולא בחמש (לי כל ספר עולה חמישה שקלים, עלות הדפסה)
וזה בשביל שנוכל לממן את הספרים שיחולקו ולא ימכרו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה