מידע שימושי הדרן או עסקן

זושא דרבנן

משתמש צעיר
@סגול חציל שימו לב

אם אתם עדיין חושבים על המחיר-סימן שאתם עדיין לא בהגדרה של 'לצרכי פרנסה' באמת.

אני כשהייתי באמת צריך, הלכתי לחברות ואמרתי שלא יגידו לי מחיר כלל על המוצרים רק יתרונות וחסרונות.

בחרתי בהדרן (קניתי את המכשיר הכי טוב באותו זמן s8+) עם דפדפן של נטפרי.

נתתי פרטי אשראי ויצאתי מהחנות...

כל מחיר שתשלם על סינון שהוא פחות טוב לא שווה את הנזק.

לא שאני מעריץ כל כך גדול של הדרן (בהתחלה היו לי תקלות ענקיות בסינון ולקח להם המון זמן לטפל) אבל צריך ללכת על הטוב ביותר בפרט בדבר הזה, ציפור נפשו של היהודות החרדית

זה כמו ניתוח שצריך לבחור את הרופא הטוב ביותר ולא להסתכל על המחיר
אני מסכים עם כל מילה
אבל הבעי'ה שהחברה הזו מנצלת את מה שאמרת להמשיך לזלזל בלקוחות, ולהתבלגן בגבי'ה שוב ושוב..
אני חושב שלמרות שבכשרות לא צריך לחשוב על כסף, אבל הרבנים שאחראים על החברה הזו, צריכים טיפ טיפה להעמיד אותה במקום..
לא יתכן שכל הרבה לקוחות מאוכזבים ומתוסכלים ואין מה לעשות...
גם ב'שארית' עשו סדר, והמחיר נהי'ה שפוי...

זושא דרבנן

משתמש צעיר
לי יש התנסות עם שניהם
מהחוויה שלי
הדרן - חסימה מעולה שרות גרוע ( היה פה אשכולות רבים בנושא "האין שרות" שנמחקו...) כל פניה ובקשה לוקח המון זמן עד שנענית, ממש מוציאים את הנשמה
עסקן - חסימה פושרת ( יכולים לקפוץ כל מיני כותרות בעיתיות בגוגל אומנם א"א להכנס לפרוט אבל לעיתים גם הכותרת בעייתית, היה כמה ימים שהחסימה התבטלה בלי התראה והכל היה פרוץ) שרות מעולה ( משאירים להם פניה והיא מטופלת ממש במהירות)

מתסכל, אבל זה המצב...
צריך לפנות לר' שריאל רוזנברג ור' יהודה סילמן, ולבקש שיתייחסו לענין השירות
אי אפשר לתת לחברה ככה לאמלל לקוחות שרוצים להדר...
ואולי גם לפתוח תביעה יצוגית, שקצת יתנרמלו...

ישראל גיל

משתמש רשום
המכשירים הכי טובים עם הסינון הכי מוצלח, זה "נתיב"... אין דברים כאלה בעולם

yankele13

משתמש חדש
מישהו יודע במקרה האם בעסקן ניתן לאפס את המכשיר וממילא לפרוץ את ההגנה שלו או שה כמו בהדרן שיש להם בוט משלהם?

rere

משתמש צעיר
במידה ואיפסתם את המכשיר בעסקן הטלפון ננעל אין שיחות וגלישה ככה זה אצלי לפחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה