כללי הדפסת לוגו על דגל

tirtsa

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום,
מוסד כלשהו בקש ממני שהם ישלחו לי את הלוגו שלהם (בקובץ וורד) ואני אכין אותו כך שיהיה אפשר להדפיס אותו על דגל גדול (2.60X1.50) ובנוסף על דגלים קטנים.

האם מה שאני צריכה לעשות הוא להעביר את הלוגו לפוטושופ, להגדיר את גודל במסמך בדוגל הזה, לשמור רזולוציה 300 dpi ולשלוח לבית דפוס?

או שזה יותר מסובך? או שבכלל עושים את זה בדרך אחרת?

אשמח להחכים מדעתכם!
תודה!

יוסי דויד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
קודם כל עדיף שהלוגו יהיה בוקטור, כי אז את יכולה להגדיל אפילו בלי הגבלה
אם הלוגו מסובך, את יכולה גם לעשות עקיבת תמונה (Image trace)
או מקסימות את יכולה לבנות על הלוגו מחדש באילוסטרייטור.
אם הלוגו חסידי, אז אין מנוס חוץ מ - או לבקש מיוצר הסמל את הלוגו באיכות גבוהה, או להכניס לפוטושופ ואת ההמשך כבר ענית לעצמך

כל זאת לעניות דעתי, אשמח לפנות את הבמה למומחי פרוג

ל"ג בעומר שמח!

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
הדפסתי לאחרונה על דגלים והנה מסקנותיי:
* אין להתפשר על איכות הבד. הם מציעים לך בד פשוט ברבע מחיר, אם חשוב לך איך זה יצא, לא ללכת על זה!
* כל גרדיינט - יוצא נורא! גם הסגנון הוא חסידי מלא מעברי צבע, הייתי אומרת לשנות לכמה צבעים חדים וכמה שיותר כהים
* הצורה הנכונה של הסגירה - לשמור בPDF מתוך אילוסטרייטור.
בהצלחה

tirtsa

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י חני וורובל;2104207:
הדפסתי לאחרונה על דגלים והנה מסקנותיי:
* אין להתפשר על איכות הבד. הם מציעים לך בד פשוט ברבע מחיר, אם חשוב לך איך זה יצא, לא ללכת על זה!
* כל גרדיינט - יוצא נורא! גם הסגנון הוא חסידי מלא מעברי צבע, הייתי אומרת לשנות לכמה צבעים חדים וכמה שיותר כהים
* הצורה הנכונה של הסגירה - לשמור בPDF מתוך אילוסטרייטור.
בהצלחה

תודה על הייעוץ!
אין לי אילוסטרייטור, כרגע עובדת רק על פוטושופ. מה אפשרי לעשות?

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tirtsa;2104242:
תודה על הייעוץ!
אין לי אילוסטרייטור, כרגע עובדת רק על פוטושופ. מה אפשרי לעשות?
להוריד אילוסטרייטור ולעבוד איתו. זה לא בעיה.

אברהם ה.

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בעיקרון עם צופים בדגל הענק הזה ממרחק גדול אפשר להסתפק בפחות PDI
70-150 תלוי במרחק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה