כללי הדפסה בRGB

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
שלום,

עשיתי עבודה עם צבעים חזקים (ירוק תפוח, תכלת בהיר וכו').
הלקוח מאוד אהב את הצבעים, והוא רוצה שכך ייצא בהדפסה.

השאלה שלי היא: אני מדפיס בדפוס דיגיטלי, האם הצבעים ייצאו כמו במחשב, או שחובה להמיר לCMYK?

חבל לי לאכזב את הלקוח...

תודה מראש!

גרפיקה100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כלל:
אף פעם לא כדי להראות ללקוח את העיצוב שעשיתם במחשב כי תמיד תמיד זה יוצא צבע אחר ממה שרואים במחשב!!!

גרפיקה100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כלל:
אף פעם לא כדי להראות ללקוח את העיצוב שעשיתם במחשב כי תמיד תמיד זה יוצא צבע אחר ממה שרואים במחשב!!!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י פסים;619430:
שלום,

עשיתי עבודה עם צבעים חזקים (ירוק תפוח, תכלת בהיר וכו').
הלקוח מאוד אהב את הצבעים, והוא רוצה שכך ייצא בהדפסה.

השאלה שלי היא: אני מדפיס בדפוס דיגיטלי, האם הצבעים ייצאו כמו במחשב, או שחובה להמיר לCMYK?

תמיד נכון להמיר את העבודה לצבעי cmyk בטרם ההורדה לדפוס.
לאחר ההמרה, ניתן לשפר את הצבעים ו"להחיות" אותם כדי לפצות על הגוונים שהולכים לאיבוד לפעמים בהמרה כזו.

אם עושים את ההמרה מRGB לCMYK בתשומת לב ו"עם יד על הדופק", אפשר להוציא תוצאה עם צבעוניות יפה ומרשימה למרות שזה בCMYK.

בכל אופן, כל זמן שאתה מדפיס בבית דפוס, לא משנה אופסט או דיגיטלי, המכונה "מדברת" cmyk. אז צריך לספק קובץ בצבעי cmyk.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם מדובר בצבעים ממש זרחניים אפשר להשתמש בצבעי ספוט מתאימים אבל זה מייקר מאד את העבודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה