דרוש מידע הדלקת נרות

גרפיקה100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום,
אשמח שמשהו ימצא לי כאן את הדפים
של הדלקת נרות 10 דק' לפני הזמן. של ברנדוויין
תודה רבה

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מצורך כאן של כל מה שיש לנו בנתיים.

קבצים מצורפים

• זמני הד''נ, בני ברק תשע''ט.pdf
    KB 272.3 · צפיות: 22
  • זמני הד''נ, ירושלים והסביבה, רחובות תשע''ט.pdf
    KB 272.3 · צפיות: 8
  • ‏‏זמני הד''נ, מודיעין עילית, וחיפה תשע''ט -.pdf
    KB 272.5 · צפיות: 8

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
התחלנו! טיפ ראשון להצלחת קבלת שבת מוקדם.

"טיפים ורעיונות לקבלת שבת מוקדם"

בעז"ה השבוע אני מתחילה לשלוח טיפים ורעיונות לקבלת שבת מוקדם ורגוע, (השבוע אני שולחת דרך 'פרוג' אבל פעמים הבאות אשלח רק דרך המייל למי שתירשם)

השבוע כבר קיבלתי 2 פידבקים של ישועות של נשים שקבלו על עצמן לקבל שבת מוקדם, ולכן כל אחת ממשיכה להפיץ לשכנותיה חברותיה וגיסותיה,

(אני שולחת דף יפה בוגדל A5 שאפשר לעשות לו למינציה ומגנט ולתלותו על המקרר או על הקיר במטבח)

ההכנות לשבת מתחילות ממוצ"ש , מקפלים את המפות ומסדרים בארון ואומרים "לכבוד שבת קודש",

מצחצחים את הפמוט ומסדרים אותו במקומו ואומרים "לכבוד שבת קודש"

הציפייה וההתארגנות בשמחה ובשלווה במשך השבוע וכן האמירה החשובה "לכבוד שבת קודש"משפיעה ומשרה את השכינה בבית.

בימי רביעי – ניקיון יסודי +קניות לשבת

החיזוק שלי שנשים כל הזמן אומרות לי, יש לי ילדים קטנים ואני עובדת או כל מיני תירוצים ואני אומרת, שגם לי היו ילדים קטנים,

בדרך כלל ניקיון יסודי עושים פעם בשבוע וזה יכול להיות גם רביעי, וכחצי שעה שעה לפני שבת , 1.מטאטים, 2. עוברים על הסלון והמטבח או אם יש צורך בכל הבית רק עם ניגוב לח והבית נקי בלי לחץ.

בימי חמישי, בישולים ואפייה ולסיים הכל יש אפשרות לאפות בימים הראשונים של השבוע ומיד להקפיא כשזה ארוז טוב זה נשמר טוב וכשמוציאים ומפשירים, מרגישים את זה כמו טרי, חלות אם לא מספיקים בחמישי גם אפשר במשך השבוע ולעטוף את זה טוב בניילון נצמד או כל שקית אחרת ולאטום ולפני הדלקת נרות מוציאים מהמקפיא ושמים על הסירים החמים או על דוד המים – כשתגישו את זה לשולחן זה יהיה "חמים טעים וטרי".

בימי שישי עד חצות גימורים אחרונים, ולהכניס בחשבון לנוח לפני שבת ולומר "לכבוד שבת קודש",המנוחה לפני שבת זה דבר גדול ואפילו מצווה של הכנות לשבת המטרה היא גם להיכנס בשלווה ורוגע לשבת

בהצלחה ושבת שלום!

אם יש מי שרוצה שנכניס או נוציא רשימת התפוצה לעידכונים וטיפים בקשר לזמני הד"נ לשליחת הודעה לחצו כאן

נ.ב אם יש מישהי מעיר אחרת שרוצה שנעשה זמנים גם לפי העיר שבו היא מתגוררת שתשלח בקשה למייל או בטלפון
שבת שלום ומבורך!
1f56f
1f56f

קבצים מצורפים

• סגולה טובה.pdf
    KB 115.2 · צפיות: 17

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה