סקירה הדור החדש של כרטיסי האשראי - קאשבק בכל קניה, והפייבוריט - הכרטיס של מקס שנותן כסף ולא זיכויים

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
בשנה האחרונה (או יותר) התחילו סוף סוף בכרטיסי האשראי להתייחס אלינו כמו בני אדם, ולא לתת לנו כל מיני הטבות בקניה בחנויות מסויימות, או מבצעים משונים עם כוכביות, אלא פשוט - לשתף אותנו בחלק מהרווחים שהם מקבלים על כל קניה שאנחנו עושים כרטיס, ובכל הוראת קבע שיש על הכרטיס.
(זה בשכל מבחינתם, כי זה מה שגורם לנו להקפיד לשלם בכרטיס שלהם בכל קניה...)
כרגע יש כרטיס כזה גם לכאל, גם לישראכרט, וגם למקס.

הם נותנים פחות או יותר אחוז אחד קאשבק (יש אחוז וחצי אם מגיעים ל7-10K בחודש, ובתשלומים למוסדות ממשלה נותנים פחות).

מה יש בכרטיס של מקס שהופך אותו לדעתי לפייבוריט? שבקאשבק לא מקבלים תווי קניה (buyme וכד'), אלא פשוט כסף. כשמגיעים ל500 ש"ח זיכוי, דהיינו אחרי קניות של 50,000 (וזה יכול לקחת עד 3 שנים!) מקבלים את הסכום במזומן.

הערה צרכנית חשובה שרלוונטית לכל כרטיס אשראי עם קאשבק. כשאתם מגהצים את הכרטיס, אל תרגישו שאתם מרוויחים כסף! אתם מפסידים!!! רק טיפה פחות... :)

A052

משתמש סופר מקצוען
במקס ישנה הגבלה על 2000 נקודות בשנה ועל 6000 לכל אורך חיי הכרטיס אי פעם.
בישראכרט זה מוגבל ל400 בחודש.
לעומת כאל שאין שום הגבלה.

במקס כפי שכתבתם כסף "מזומן" זה רק אחרי צבירה של 500 ש"ח, או רק לכמה רשתות בגיפטקארד דיגיטלי לא שמיש כ"כ למי שאין סמארטפון.
בישראכרט זה גם רק לכמה רשתות.
בכאל זה בתלושי ביימי התקפים למאות חנויות בכל הארץ.

ר. המוסד

משתמש מקצוען

במקס כפי שכתבתם כסף "מזומן" זה רק אחרי צבירה של 500 ש"ח, או רק לכמה רשתות בגיפטקארד דיגיטלי לא שמיש כ"כ למי שאין סמארטפון.
בישראכרט זה גם רק לכמה רשתות.
בכאל זה בתלושי ביימי התקפים למאות חנויות בכל הארץ.
לכוראה כאל יוצא הכי משתלם
לא?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
הגבלות קיצוניות לרוב המשתמשים.
אגב נראה לי שזה למעשה בערך אותו הסכום, מפני שישראכרט מחשבת יחד את שני הכרטיסים של שני בני הזוג, לא?

ההגבלה לכל אורך חיי הכרטיס סתם משונה. אם יעברו, נזרוק את הכרטיס, (ומן הסתם הם עצמם ירוצו לתת לנו כרטיס חילופי טוב, או שישחררו את ההגבלה).

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
נראה לי יש למקס את כל החנויות השוות של ביימי. כאן.
אבל העניין של הסמארטפון נכון.

Jane Rubinson

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בשנה האחרונה (או יותר) התחילו סוף סוף בכרטיסי האשראי להתייחס אלינו כמו בני אדם, ולא לתת לנו כל מיני הטבות בקניה בחנויות מסויימות, או מבצעים משונים עם כוכביות, אלא פשוט - לשתף אותנו בחלק מהרווחים שהם מקבלים על כל קניה שאנחנו עושים כרטיס, ובכל הוראת קבע שיש על הכרטיס.
(זה בשכל מבחינתם, כי זה מה שגורם לנו להקפיד לשלם בכרטיס שלהם בכל קניה...)
כרגע יש כרטיס כזה גם לכאל, גם לישראכרט, וגם למקס.

הם נותנים פחות או יותר אחוז אחד קאשבק (יש אחוז וחצי אם מגיעים ל7-10K בחודש, ובתשלומים למוסדות ממשלה נותנים פחות).

מה יש בכרטיס של מקס שהופך אותו לדעתי לפייבוריט? שבקאשבק לא מקבלים תווי קניה (buyme וכד'), אלא פשוט כסף. כשמגיעים ל500 ש"ח זיכוי, דהיינו אחרי קניות של 50,000 (וזה יכול לקחת עד 3 שנים!) מקבלים את הסכום במזומן.

הערה צרכנית חשובה שרלוונטית לכל כרטיס אשראי עם קאשבק. כשאתם מגהצים את הכרטיס, אל תרגישו שאתם מרוויחים כסף! אתם מפסידים!!! רק טיפה פחות... :)
מה הרווח שלך מהעניין?
הרי אף אחד אינו פראייר.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש לי כרטיס של מקס, מה השלב הבא שלי?
תודה!

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אם יש לי כרטיס של מקס, מה השלב הבא שלי?
תודה!
להזמין דרך האתר. (מקבלים גם "פינוק" מתנת הצטרפות).

כשהכרטיס מגיע, לעשות באתר העברת הוראות קבע (מקבלים על זה עוד פינוק).

(זה לא ממש העברה, הם פונים לחברות ומציעים להם להתחיל לגבות מהכרטיס החדש. אבל ברוב החברות זה עובד.)

• תודה
Reactions: GRN

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אופס, פספסתי בסקירה את כרטיס הקאשבק של אמריקן אקספרס - "קאשבק פרימיום".

משפחה שמגיעה ל10,000 בחודש מכל הכרטיסים (שיורדים מאותו חשבון הבנק), תקבל קאשבק 1.6% .
ועל קניות בחו"ל/באתרים בחו"ל, 2%.

אבל שוב, מקבלים את הקאשבק בכרטיס גיפטקארד דיגיטלי של ישראכרט, שזה מגבלה למי שאין סמארטפון. וגם רשימת החנויות מוגבלת (אגב, הקישור באתר ישראכרט לרשימת החנויות המכבדת את הגיפטקארד, שבור כעת)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
להזמין דרך האתר. (מקבלים גם "פינוק" מתנת הצטרפות).

כשהכרטיס מגיע, לעשות באתר העברת הוראות קבע (מקבלים על זה עוד פינוק).

(זה לא ממש העברה, הם פונים לחברות ומציעים להם להתחיל לגבות מהכרטיס החדש. אבל ברוב החברות זה עובד.)
זה כרטיס נוסף, אחר ממה שכבר יש לי?
כי יש לי כרטיס עם 1% של המרת מטח בעסקאות, שזה מוצא חן בעיניי

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
זה כרטיס נוסף, אחר ממה שכבר יש לי?
כי יש לי כרטיס עם 1% של המרת מטח בעסקאות, שזה מוצא חן בעיניי
אוקי, באמת נקודה משמעותית. (איזה כרטיס זה?)
אז להמשיך להשתמש עם הכרטיס ההוא לעסקאות בחו"ל, וכל שאר הרכישות וההו"ק להעביר לכרטיס החדש.

• תודה
Reactions: GRN

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה