חומרה הגשם הגיע גם למחשב שלי :) (כוס מים על המקלדת)

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
נשפכו לי מים על המחשב הנייד, בעיקר על האזור של העכבר. ייבשתי מבחוץ והמחשב ב"ה עובד כרגיל. האם יש צורך לכבות, לפרק וכל מה שקראתי באינטרנט? או שאם עובד - עובד ואין סכנה?
אפשר לחבר לחשמל או שכדאי לחכות עוד כמה שעות?
תודה!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
נשפכו לי מים על המחשב הנייד, בעיקר על האזור של העכבר. ייבשתי מבחוץ והמחשב ב"ה עובד כרגיל. האם יש צורך לכבות, לפרק וכל מה שקראתי באינטרנט? או שאם עובד - עובד ואין סכנה?
תודה!
המומחים מציעים להמתין מינימום מספר שעות עד 48 שעות!
בנוסף מומלץ לייבש אותו באמצעות מייבש שער (טמפרטורה נמוכה ומרחוק)

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
תודה!
אם זה היה מחשב שלי או של מישהו שקרוב אלי? ברור שהייתי מכבה אותו, מפרק, מייבש, בודק שהכל בסדר מבפנים ושהמים לא המשיכו לטייל לכיון הלוח.

progress

משתמש רשום
אני רק אחדד שלייבש עם מייבש שיער לא פותר כלום. ויכול לגרום לנזק גם אם למייבש יש שכולת ליבש ללא חימום בכלל.

תמיד שנשפכים נוזלים על המחשב צריך לפתוח אותו ולייבש בצורה נכונה ועם חומרים מתאימים. מים מהברז יגרמו לנזק עתידי. גם אם המכשיר נראה בסדר עכשיו.
וכמה שיותר מוקדם, כך יותר טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה