דרוש מידע הגן/כיתה נכנסה לבידוד מה הלאה??

מצב
הנושא נעול.

zipzip

משתמש מקצוען
מבקשת לא להתנפל עליי בזעקות שבר....
הקטן בן השנה וחצי חזר מהמעון כי נמצא מאומת בכיתה.
ביקשו לבצע בדיקת אנטיגן ואם התשובה שלילית ניתן להחזיר לגן, מעניין אותי האם יש כאן הורים שלא היו מבצעים בדיקת אנטיגן ופשוט שולחים מחר כרגיל את הילד לגן או שזהו צעד הזוי???
עשיתי בדיקה וברוך השם היא שלילית, אבל היה לי ויכוח בנושא עם כמה בסביבתי, אשמח לשמוע מה אתם הייתם עושים.
תודה!

Goldidea

משתמש מקצוען
מה אכפת לך לעשות? אם הוא מרגיש טוב בדר''כ בגיל הזה אין נדבקים.

Yael Mor

משתמש מקצוען
האמת שהבדיקה גם ככה לא רלוונטית משום שגם אם הוא נחשף לחולה לא תוך יום אחד כבר יכולים לראות את זה בבדיקות. צריך לחכות כמה ימים, לוקח זמן עד שרואים. אז זה שיקול שלך אם לעשות...

zipzip

משתמש מקצוען
מה אכפת לך לעשות? אם הוא מרגיש טוב בדר''כ בגיל הזה אין נדבקים.
עשיתי בדיקה, אבל המחשבה שגם ככה לאף אחד אין מושג אם אני עושה בדיקה או לא ומה התוצאה שיוצאת הביאה אותי לחשוב שבטח יש הורים שלא עושים בדיקה בכלל. פשוט מדלגים על הקטע...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
מבקשת לא להתנפל עליי בזעקות שבר....
ביקשו לבצע בדיקת אנטיגן ואם התשובה שלילית ניתן להחזיר לגן, מעניין אותי האם יש כאן הורים שלא היו מבצעים בדיקת אנטיגן ופשוט שולחים מחר כרגיל את הילד לגן או שזהו צעד הזוי???
עשיתי בדיקה וברוך השם היא שלילית, אבל היה לי ויכוח בנושא עם כמה בסביבתי, אשמח לשמוע מה אתם הייתם עושים.
תודה!
זה לא הזוי זה פשע!
ראשית הילד נחשף למאומת? הוא צריך בידוד 7 ימים בדיקת אנטיגן ביום הראשון וביום האחרון לבידוד

לגננת אסור להחזיר ילד ללא בדיקת אנטיגן מוסדי שלילי בסוף הבידוד

בדרך שלך את מסכנת את הצוות ואת שאר ילדי הגן

zipzip

משתמש מקצוען
סליחה, שכחתי לציין שיש לילד תו ירוק (החלים והתו הירוק בתוקף) ולכן ההנחיות אומרות שיש לבצע רק אנטיגן ובמידה ויוצא שלילי ניתן לשלוח לגן כרגיל.

אבל רציתי לשמוע את דעתכם בלי קשר למה שכבר עשיתי, כתבתי שביצעתי בדיקה והוא שלילי, הדיון הוא על רמת השמירה על ההנחיות כעת.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
סליחה, שכחתי לציין שיש לילד תו ירוק (החלים והתו הירוק בתוקף) ולכן ההנחיות אומרות שיש לבצע רק אנטיגן ובמידה ויוצא שלילי ניתן לשלוח לגן כרגיל.

אבל רציתי לשמוע את דעתכם בלי קשר למה שכבר עשיתי, כתבתי שביצעתי בדיקה והוא שלילי, הדיון הוא על רמת השמירה על ההנחיות כעת.
תו ירוק + בדיקת אנטיגן שלילית מאפשרת חזרה למעון ללא בידוד

תילתן

משתמש סופר מקצוען
הדיון הוא על רמת השמירה על ההנחיות כעת.
המסקנה שלי בסוף יום מטורף של ילדים/צוות חולים או חשד לחולים
מי שמשקר כל השנה את המערכת (נורופן להורדת חום בבוקר בכניסה למעון...) משקר עכשיו ביתר שאת

מי שתמיד מקפיד (ולא שולח כל השנה ילד חולה למעון) מקפיד על ההנחיות גם עכשיו למרות הקושי העצום בימים אלה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ככה עושים בהרבה מקומות, ויש "מחמירים" ועושים 3 בדיקות בשלוש ימים....

zipzip

משתמש מקצוען
המסקנה שלי בסוף יום מטורף של ילדים/צוות חולים או חשד לחולים
מי שמשקר כל השנה את המערכת (נורופן להורדת חום בבוקר בכניסה למעון...) משקר עכשיו ביתר שאת

מי שתמיד מקפיד (ולא שולח כל השנה ילד חולה למעון) מקפיד על ההנחיות גם עכשיו למרות הקושי העצום בימים אלה
וואי, מסכימה ממש.
אבל עכשיו זה יותר בעיתי כי הילד יכול להרגיש נפלא ועדיין לצאת חיובי בבדיקת אנטיגן.
ויש גם את בעיית אמינות הבדיקות

SHILATI

משתמש מקצוען
בואו נשים דברים בצורה ברורה וזהו,
כל הקטע המטופש הזה עם האנטיגן נועד בכדי לנקות את המצפון של הממשלה וכאילו כאילו להמשיך הכל כרגיל, בסדר?
אני אומרת את זה כי הבת שלי יצאה שלילית באנטיגן של מד"א (אוקיי? לא בבית!) ויום אחרי זה ב PCR חיובית.
אז תארו לכם שהייתי אחת קצת פחות חושבת והייתי שולחת אותה? (היה לה פתאום חום שירד בבוקר ולא חזר)
ומצד שני מה יש לחשוב, מדינה שלמה ככה, לא מרוע או חוסר שימת לב, פשוט כי הפחד והמחשבה והנהלים השתנו לגמרי ונהייה בלאגן אחד שלם.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
וואי, מסכימה ממש.
אבל עכשיו זה יותר בעיתי כי הילד יכול להרגיש נפלא ועדיין לצאת חיובי בבדיקת אנטיגן.
ויש גם את בעיית אמינות הבדיקות
בדיוק לכן האחריות של ההורים כפולה ומכופלת
מרגיש נפלא? ב''ה אבל..גם מדבק נפלא

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו קבלנו הנחיה לעשות בדיקת אנטיגן ואם יוצא שלילי ניתן לשלוח חזרה גם מי שללא תו ירוק.

האמת, לא הצלחתי לרדת לסוף דעתם, האנטיגן הזה הוא משחק ממש. אני מכירה הרבה שיצאו שליליים באנטיגן ובPCR יצאו חיוביים לגמרי. לא שמעתי שקרה ההיפך.
אישית, כן השארנו בבית להשלים בידוד. סוג של אחריות אישית לסביבה.

אבל תכל''ס הגל הזה רואים בברור שזה רק רחמי שמים נטו. אצלנו נדבקו גם אלו שהחלימו והתחסנו פעמיים.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האמת, לא הצלחתי לרדת לסוף דעתם, האנטיגן הזה הוא משחק ממש. אני מכירה הרבה שיצאו שליליים באנטיגן ובPCR יצאו חיוביים לגמרי. לא שמעתי שקרה ההיפך.
בטח שיש שמעתי על כמה וכמה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא יודעת מה איתכם/ן
אני הגעתי למסקנה
ובבקשה לא להתקיף אותי
שמי שאומר שבסוף כולם ידבקו ואין מה לשמור
הוא פשוט היה חולה ומנסה לנחם ת'צמו

לכל כדור יש כתובת,
זה משפט נכון
אבל מה עם השתדלות?
אנשים שכחו לגמרי...
יצאת חיובי באנטיגן?
מסתבר שתצא חיובי גם בפי סי אר
יצאת שלילי באנטיגן - יש 50 אחוז שאתה חיובי...
תבדקו , תשדלו תתבודדו
ובעז"ה נצא מהמשבר!

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
התפרסם אפילו מחקר 37 אחוז מאלו שיצאו חיובים באנטיגן יצאו שלילי בpcr
מענין
אפשר קישור?
שמעתי על מלא מקרים להפך
אך חיובי באנטיגן ושלילי בפי סי אר
עדיין לא שמעתי על כך....
אבל אשמח לקבל קישור למחקר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה